Šta je novo?

HBO Max [nije tema o MAX]

Kod mene slična situacija, TV Samsung Tizen, Lego nindžago, šta god odaberem, ide mađarska sinhronizacija ako sam dobro prepoznao. Klinac malo negodovao, ali sreća tu su Patrolne šape, iako nema novog filma koji je prije par dana pušten na HBO GO
Od mene plus za "skip intro"
Ako ti ide madjarska sinhronizacija IP ti je u Madjarskoj.
 
Merio sam na brzinu bitrate. Bude u proseku oko 20 mbps za 4K film, što je sasvim dobro.

Titl na srpskom radi dobro, sinhronizacija kod crtanih ne radi na srpskom


Info iz DASH manifesta (samo za video komponentu, audio je odgovojen) za Dune:

Kod:
jedinica: bit

DV (HEVC) 4K: 29602784
4K HEVC: 29247871
DV 1080p: 12009927
1080p HEVC: 11444554
1080p AVC: 13171905
 
da li imaš netflix i da li na njemu radi 4k kako treba?

nije mi jasno da su tako sjebali za najveća tržišta u regiji u kojoj su pustili i to još i u hr i u sr u kompletu, da je samo jedan jezik u pitanju pokrpali bi se bez problema dok ne proradi ali ovako banana totalna, u pravu ti ćerka
Imao sam pre par meseci, ali instaliran na WebOS-u tv-a.. Nisam primetio nikakve nepravilnosti, sve je bilo glatko. Verujem da kada bih instalirao Max na tv-u ne bi bilo problema. Kako nisam nasao nista interesantno za gledanje necu ni instalirati. Nek se muci na Eon box-u :)
 
jedino "rešenje" za sada oko srpskih titlova je castovanje sa telefona na box...
 
Radi li vam kodi addon?
 
Na gt-king ne radi, kao ni hbogo addon, isto se ponaša. A skroz drugi lik napravio.
 
kimi ce se gledati prvo

zamerka na interfejs na boxu mnogo je ovo sitno, inace vidim kao soko ali matorci ce da se namuce sa ovime ako malo ne uvecaju ikonice i font u meniju
 
Da li ima neko problem sa slikom da neće da se učita. Film krene čuje se zvuk a slike nema. Koristim na android boxu t95q
 
Bas je amterski da su imali toliko vremena za testiranje a pustili se servis koji radi tako lose
 
Deluje da ce im trebati jos par verzija da dovedu HBOMax u red. Prepun je bagova.
 
Da li neko ima problema sa max uredjaja istovremeno? Ja na 3 uredjaja nisam uspeo, cak je jedno vreme pravilo problem i za 2 uredjaja...skroz je konfuzno
 
Perfektno radi na GoogleTV-u i na Chrome-u na PC-ju, naravno kvalitet na Chrome-u nista posebno, isto kao i Netflix. Doduse, mi gledamo sadrzaj sa originalnom audio trakom i sa engleskim titlom.

To sto ne radi na random boxovima (ovde racunam i EON box) vidim kao problem hardvera.
 
Aktivirao sam hbo paket preko mts stb.Pokušavam da se ulogujem na hbomax sa podacima sa kojim se logujem na sajt mojmts, neće da prihvati.Da li negde grešim ?
 
Nije ni meni htelo, najverovatnije moras mts da zoves. Meni se iskreno nije dalo sa njima da se macujem, jer mi HBO GO tada nije ni bio potreban, sada sam zasebno uzeo samo Max preko kartice.
 
Meni na EON boxu HBO Max radi bez ikakvih problema, 4k, HDR (nema srpske i hrvatske titlove, ali to se već podrazumeva:).
Koristim EON van mreže, model SDOTT0202, internet preko LAN kabla.
Наравно да на тој верзији ЕОН бокса ради, када је бољи чипсет.
 
Meni neće ni obična ni prijava preko operatera.

Na HBO Go sam se prijavljivao preko operatera sa userom i šifrom za MojSBB.

Kad hoću da se prijavim na HBO Max preko operatera traže mi aktivacioni kod koji mogu pronaći kad se ulogujem u Moj SBB, a kad se ulogujem u Moj SBB daju mi samo aktivacioni kod za HBO Go, koji ne radi na Max, i tako u krug.

EDIT: Sad sam uspeo.
Dakle prvo prijava preko operatera, pa ti napiše da je prijava potvrđena da moraš da se loguješ.
Kad sam hteo da se logujem iskače da je pogrešan email ili pass (a nije).
Šaljem zahtev za promenu pass, i stavljam isti pass koji je već i bio.
Posle toga je prihvatio log in.
To je to, hvala ti! Ubih se sa logovanjem preko SBB, sacuvao si mi zivce.

Na Sony Android TV radi mnogo fluidnije u odnosu na HBOGO. Pusta fino Dune 4K npr, ne secka ili tako nesto slicno. Jedino sam imao problem sa audio sinhronizacijom ali je restart aplikacije to resio. Nema nase niti hrvatske titlove, radi English CC.
 
Aktivirao sam hbo paket preko mts stb.Pokušavam da se ulogujem na hbomax sa podacima sa kojim se logujem na sajt mojmts, neće da prihvati.Da li negde grešim ?
Pa ne treba da pokusavas da se logujes sa podacima za moj mts vec sa podacima od HBO, kada si prvi put aktivirao uslugu tada si morao da kreiras nalog. Bar je tako meni bilo, prilikom aktivacije sam stavio mejl i pass koji sam ja izabrao. Eto ne znam, i sa Yettel isto tako.
 
Što se tiče titlova, da ironija bude veća - uključio sam VPN na Švedsku i onda rade srpski titlovi na Android TV. Kad isključim VPN, sa srpskom IP adresom ne radi.
U čemu je stvar onda? Do naših servera ili?
 
kako je doslo do toga da svi imamo razlicita iskustva sa istom aplikacijom?

Nekome ne radi, zvuk, nekome ne rade titlovi... cirkus pravi
 
Radi li vam kodi addon?
instalirao na windowsima i na android tv-u, prvo radilo na oba uređaja bez problema,onda je počeo zezati addon na windowsima pa onda i na androidu, na win proradio sam od sebe a na androidu je proradio nakon updejta,izgleda da je izašla nova verzija addona prije par sati tek
kako je doslo do toga da svi imamo razlicita iskustva sa istom aplikacijom?

Nekome ne radi, zvuk, nekome ne rade titlovi... cirkus pravi
različite su platforme ali svejedno su trebali bolje to istestirati da barem osnovne stvrai rade kako treba
 
Moze mala pomoc, kako se loguje ako je provider Yettel?
Kaze mi na sajtu da sam vec registrovan preko providera i da se ulogujem sa mailom i pw, nemam predstave koji mail i pw.
Kako sam se logovao na HBOGO se ne secam, davno bilo :)
Na Yettel se inace logujem sa telefonskim brojem i pw, probao mail na koji mi stize racun ali kaze nije.
Moraš prvo da uđeš u Yettel aplikaciju na mobilnom, otvori aktivne usluge - Hbomax i videćeš da tu imaš kod. Taj kod unesi kad ti traži da se prijaviš u aplikaciju ili sajt HBOmax.
Ja sam tako odmah aktivirao.
Ovde imaš i uputstva
 
Ako može neko da proveri u podešavanjima addona šta mu piše pod device ID? Kod mene piše: {mac adress}.
 
Kod mene ne radi kada gledam preko chroma na pc-u strelice za 15 sec +-
 
različite su platforme ali svejedno su trebali bolje to istestirati da barem osnovne stvrai rade kako treba
Nije aplikacija od juce, valjda su je istestirali.
ocena na playstore je sve manja i manja, danas su svi davali jednu eventualno dve zvezdice.

Koliko vidim ATV ne rade titlovi
Android box mobile ne radi zvuk
 
Nema zvuka na mobile aplikaciji na android boxu ali strim ide u HD!!! Ne mogu da skontam koja je rezolucija ali definitivno nije SD kao do sada, kao da ne proverava Widevine. Nisam ceo dan čitao forum moguće da ste već ovo konstatovali. 😀
 
na telefonu na mobilnoj aplikaciji ide zvuk, upravo sam proverio
na boxu je mutav, i ako sve drugo radi cak i titlovi.
 
Nazad
Vrh Dno