Šta je novo?

HBO GO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zna li ko da li će se aplikacija HBO GO 8. marta abdejtovati na HBO MAX? Ili ću morati da uradim uninstall HBO GO pa instaliram HBO MAX aplikaciju?
 
Mislim da će morati uninstall, ja sam skoro probao da instaliram apk HBO MAX-a sa interneta na telefon i piše mi da je aplikacija instalirana, ali je nema nigde na početnom ekranu iako je imam kada odem u podešavanjima ili Google Play piše "Deinstaliraj"
 
Dve su aplikacije, moras skinuti novu.
 
^ trebalo bi da se pojavi 8 marta, valjda će tako i biti.
 
Kodi addon mi posle logina javlja out of region, tako da, strpite se još malo.
 
Pa to kažem, nema potrebe žuriti kada još ni aplikacija nije zvanično puštena
 
Koji je addon za Kodi inače za Max?
 
 
Neko je bio pitao ...
 

Prilozi

  • Screenshot_2022-03-02-09-50-14-99_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2022-03-02-09-50-14-99_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    264.9 KB · Pregleda: 107
I meni isto na mađarskom. Ja se obradovao.
 
To je taman 8 marta kad su rekli da će i pustiti. Pošto ja imam preko operatera javili su SMS-om da će se koristiti isto korisničko ime i šifra za HBO max koju je sada za HBO go, neće biti nikakve doplate ili toga sličnom.
 
Logicno je da budu isti parametri koji su korisceni za registraciju posto su napisali u prvom mailu da svima ostaje nalog i pretplata koji se prebacuju na novu platformu :)
 
^ ja nisam dobio e-mail, samo sms. Mada super što ostaje sve isto.
 
Zna li neko da li ce se 8. marta pojaviti HBO Max aplikacija i na web OS odnosno u prodavnici lg smart televizora?
 
naravno da ce se pojaviti, ali za nas sa starim webOS nece, samo ce ti ispisati da instaliras novu jer je ova ugasena.
verovatno zato su nam i ugasili staru aplikaciju, realno su mogli da je drze do 8 marta.
 
Meni nije ugasena stara, model televizora iz 2018. Naso sam ga na listi televizora koji su podrzani od strane hbo max.
 
Mozes li ovde da ostavis listu podrzanih uredjaja?
 
Samo ti treba WebOS 4, pa na gore. To su ti svi modeli televizora od 2018 na dalje.
Da ne pisem sve u detalje, to ti se gleda ovako "dijagonala", "slovo1", "slovo2", "broj1", "broj2", "sledeca 2 ili 3 broja". Npr. 55UN7500. Slovo 2 - godina - K (2018), M(2019), N(2020), P(2021).
Za OLED, sve od 8, pa na gore - B8, C8, G8, W8 (2018) ; B9, C9, G9, W9 (2019) ; BX, CX, GX, WX "X je 10" (2020) ; A1, B1, C1, G1 (2021).

Definitvno su mogli da puste ranije aplikaciju, cisto da se ulogujemo i namestimo, a onda neka ide countdown do pustanja.
 
Poslednja izmena:
Moj TV iz 2020. nije na ovom spisku podržanih, ali mislim da nema šanse da neće raditi.
 
Moj TV iz 2020. nije na ovom spisku podržanih, ali mislim da nema šanse da neće raditi.
Ako gledas ovaj spisak, sto je link ka LG sajtu, to je link za US trziste. Neki modeli se razlikuju po oznakama (non-OLED), obicno jedan broj manje. Nemas sta da brines da li je podrzan ili ne, sve sto je u rangu 2018-2022, podrzano je.
 
Radi naš HBO Max svuda izgleda sada.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno