Šta je novo?

Halo: Reach

Just had some interesting 'facts' sent to our inbox regarding Halo Reach. The Raptr Halo Reach Report indicates that since the launch of Reach, Modern Warfare 2's playtime has DROPPED 50 percent. Other facts detailed inside include over 37 percent have beaten the single player on nomal difficulty or above.

Highlights from the Raptr Halo: Reach Report include:

* The Halo: Reach beta resulted in a 7500% spike in user activity for Halo
3: ODST, which was required to play the beta
* Halo: Reach players previously clocked in more hours with Modern Warfare
2 than either Halo 3 or Halo 3: ODST
* Modern Warfare 2’s play time has dropped 50% since the launch of Halo:
Reach

* Over 37% of Halo: Reach players have already beaten the single player
game (On Normal or above difficulty)
* About 1/3 of Halo: Reach players have already racked up 30 hours of
gameplay in the 1st week of launch

:type:
 
Ja pre Halo Reach-a nisam gotivio Halo ni malo. Stvari su sada znatno drugacije. :)

Trenutno mi je ostalo jos par misija na legendary. Jedino sto mogu da kazem je da mi je Reach najbolji FPS ikada (do sada je bio HL2).
 
koja je to misija koju bashuju u trojci, neshto sa kontrol the flood to save Kortana?
Ne secam se shta se radilo u njoj.
Al u pravu su kad kazhu da je after the credits scena u reachu brutalna.
 
Misija u kojoj ides da pronadjes Cortanu u flood inficiranom okruzenju. Pri karaju igre. Ogavna misija stvarno. Do te mere losa da stvarno baca senku na celu kampanju, slazem se.
 
Ja pre Halo Reach-a nisam gotivio Halo ni malo. Stvari su sada znatno drugacije. :)

Trenutno mi je ostalo jos par misija na legendary. Jedino sto mogu da kazem je da mi je Reach najbolji FPS ikada (do sada je bio HL2).

Uh, teske reci :)

Mora da se proba taj Reach...
 
Zavrsih i ja konacno igru.
Igrao sam na Heroic i na par mesta sam bas zaglavio. Mogu misliti kako je tek na Legendary.
Engine je dosta bolji od starog, ali framerate ume da opadne. Verovatno ce 343 Industries koristiti ovaj engine za buduce Halo igre.
Muzika je kao i uvek fenomenalna, dok je voice acting mogao biti bolji.
Sada kampanja je odlicna, s' tim sto misije postaju sve zanimljivije.
Kraj igre je fenomenalan.
 
Isto sam na heroic zavrshio. Sama poslednja misija mi je losha, dok tamo branish onaj top, pa trchish do topa i sve, ali ona after the credits scena je zaista odlichna.

U nekim delovima bash pada frame rate, narochito kad su vozila upletena(konkretno ona misija kad imash tenk pa treba da unishtish one anti ari gunove).
 
Ah da, zaboravio sam jednu glupost koja mi je nikako nije svidela - u nekim misijama, kada se udaljis od akcije pocne da odbrojava timer i kada vreme istekne lik jednostavno ugine :D.
 
Ja zavrsio legendary. :) Igra je ubedljivo najbolja kad se dovoljno priviknes i mozes da igras na legendary, tad najvise zasija...
 
Spielberg želi raditi Halo film?

Kruže priče da pokušava pribaviti prava

Da li je moguće da slavni Steven Spielberg želi raditi Halo film? Nekoliko izvora nam navodi da Spielberg zaista pokušava osigurati prava za DreamWorks Picturesza prvi akcijski film baziran na Halo franšizi.

Navodi se da bi se DreamWorks projekt zasnivao na materijalu iz Halo romana koje bi bile adaptirane za filmski scenario. To znači da se film ne bi radio po scenariju u koji su Universal i Fox navodno uložili 12 miliona USD prije nego je projekat propao.

Spielberg bi mogao biti pravi čovjek za rad na Halo filmu, jer ima dosta iskustva u radu na akcijskim filmovima. Izvještaji koji kruže su, naravno, nepotvrđeni, ali čini se da glasine o potencijalnom Halo filmu jednostavno ne prestaju kružiti.

Puko je covek. :D
 
Gde bre pukao :) covek ima da napravi cudo :)...Dace Bog da do toga dodje mislim da ima dosta nas koji bi to voleli ....
 
Da ne otvaram novu temu :
Demo Analysis: Halo Anniversary

Key to the appeal of the game is the ability to switch - in real-time - between the original Halo visuals and a new, "remastered" graphical facelift. 343 Industries say that the game effectively runs two engines simultaneously: a direct port of the original Halo CE code, with a new renderer layered on top, providing a substantial graphical upgrade that the developers hope makes the game visually competitive with the best shooters on the market today.

The new footage also allows us to confirm some previous findings we gleaned from previous trailers and Halo Waypoint videos. Many may well be disappointed to learn that, in all the assets released to date, Halo Anniversary doesn't render at a native 720p resolution. It's fairly evident just with some basic pixel counting that there's a 9:10 ratio between native resolution and the output of the 360 itself, translating into an 1152x648 resolution, consistent between both the remixed and classic modes.
 
Poslednja izmena:
Nisam neki fan Halo igre ali ovo sto su odradili stavrno izgleda fantasticno! I jos sto je dobro je sto u svakom trenutku mozete da kliknete jedno dugme i da vidite kako je igra izgledala pre 10 godina a kako sada izgleda. Ko zna mozda cu je i odigrati da vidim sta sam prospustio svih ovih godina?
 
Nazad
Vrh Dno