Šta je novo?

GRID 2

^ you are probably high :d
 
^
Mecka amg je isto nestabilna, bar meni..ja sam izabrao audija najlaksi je za upravljajne.A meni je Bugati po svemu najbolji auto u igri, najlakse mi je njega da vozim.
I na kraju Grid 1 mi je bolji od dvojke.

Slažem se za Audi. Opasno je stabilan, a u ekstremnim situacijama kad i prokliže lako se ispravlja. Btw mislim na S5, ne na TT koji je krš.
 
a ja rekoh da se napravim pametan :p
meni je Skyline R34 GT-R najjaci auto u svim igrama, upravo ga gazim sad :smoke:
 
ja konacno prebrinem ispit i reko da upalim grid2 kad ono corrupted savegame data o_O i moram iz pocetka da igram...dobro nisam izbacio kuciste kroz prozor...
 
E a jeste skontali da s5 ima onaj fazon sa ubacivanjem goriva u izduv kada menja brzine zarad zvucnog efekta, sto bi clarkson rekao: i like it!
 
Zna li neko gde je save lokacija za multi player?
 
Imam problem sa igricom.Igrao sam predhodnih dana,sve je bilo ok do danas.Udjem i u uvodnom delu,izbaci me na desktop,skroz izadje iz igrice.
Probao sam sa drugim lekom,medjutim,nema promene.
 
Zna li neko gde je save lokacija za multi player?

ovako nadji id igre, kod mene je npr 44350:
https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=3729-WFJZ-4175

i onda:
steam/userdata/'xxxxxxxx'/<grid 2 game id number> i tu se nalaze sejvovi...

@ale
vidi da li antivirus sam sklonio lek negde, moj je to radio ali onda nisam mogao ni da pokrenem uvodni deo. proveri i drajvere od graficke...
dva puta sam stizao do pete sezone i morao ponovo, mucio se lekicima tako da sam resio da kupim oridjidji...
 
Poslednja izmena:
Izasao neki update.v1.0.82.8704 zna li neko da li ima efekta na online multiplayer?
 
Jel probao neko volanom voziti?Kakav je trip?
 
Vec odavno vozim s volanom,ali kao sto sam vec rekao,fizika im je uzas.
 
Ja ganjam ona challenge sa mercedes sl65 amg black edition na okutama stazi za 03:42, horor, najblize sto sam stigao je 4 sec zakasnjenja a vozio sam ko manijak...
 
Ja ganjam ona challenge sa mercedes sl65 amg black edition na okutama stazi za 03:42, horor, najblize sto sam stigao je 4 sec zakasnjenja a vozio sam ko manijak...
Nezgodan je taj challange, bas mora dobro da se odveze. Ne sme mnogo da se steka, a ako se gazi do daske za cas zavrsis u starom gvozdju. Ja sam na volanu probao 4-5 puta najvise sam se primako na sekund i po.
 
Bas nezgodan! sve je ok dok se nedodje do otprilike poslednje trecine staze kad nastupaju kratki pravci i u krivine, nemas mnogo pravca da bi ubrzao za drift (auto slabo ubrzava spram npr honde nsx ili alfe 8c sa kojima je u tier-u) a puno gubis vremena u krivinama...
 
Mercedesovi modeli kao da su globalu oslabljeni u odnosu na konkurenciju u svojoj klasi izuzev 190e EVO II. Do duse ortak koji ima 190e EVO kaze da se u igri auto ponasa poprilicno slicno kao i njegov u stavrnosti sto se tice agilnosti, zanosenja, kontri, neutralisanja prebrzog ulaska u krivinu i kad izgubis punu kontrolu nad kolima. S tima da su brzine pri kojima to radis vece. Pa mozda i ima neke veze sa njihovim ponasanjem u pravom zivotu.
P.S. Na toj stazi najveci problem je sto staza ima dosta trasa uzbrdo i nizbrdo na kojima po nekad nemas punu trakciju pa auto ume tu da se izmajmunise.
 
Poslednja izmena:
Onaj slr 722 edition je brutalan, nema veze sa sl65, doduse sl je gt auto ali staza je primerenija kraju igre nego prakticno samom pocetku, ili bar vreme od npr 03:55 ili slicno.
 
ne secam se da li sam probao slr. Ja nekako po pravilu imam frku sa trkama koje se voze na okutami i u hong kongu, nevezano za to koji auto vozim, dok ostale u glavnom predjem iz prve tu po pravilu mora bar jedan restart da padne. Ili su im zadata vremena malo bolja na tim stazama od ostalih ili meni jednostavno ne prijaju staze. :D
 
Mene smorila igra... Stigao sam do 5. sezone i postala mi je jako monotona. Stvarno mi se svidela i bas sam uzivao do jednog momenta i pao je uninstall.
 
Probao, obrisao ali opet instalirah pre mesec dana i stoji tako na C.. probao sam 10x da igram i nema sanse, kao neki nfs the run 2 da igram a ne Grid. I onda se jednostavno setih da nema bolje arkade u sustini, ovog tipa od Shift 2 sa dlc-ovima (a i bez), ako nista drugo izbor automobila i staza je 10x bolji i igra uopste nije dosadna.
 
:d:d

[YOUTUBE]pMwjVKvcDvI[/YOUTUBE]
 
Postoji i achivement za to :D 7 puta treba da se izvede :)
 
Nazad
Vrh Dno