Šta je novo?

GRID 2

Ja pikam sa sixaxis ps3 kontrolerom preko motioninjoy-a koji ga emulira u xbox 360 joystick :D. Navikao sam se ranije na box joystick pa mi je ovo baš leglo. Na tastaturi me brzo prsti zabole jer pritiskam ko lud.
 
Juce kupio oridjidji, ali jos uvek nesmem da instaliram, dok mi drugar ne vrati dzojstik. :D
 
ovo sam kupio samo zbog multiplayera,kome se svidjao grid 1 I ovaj ce mu biti zanimljiv,nove staze,lepsa grafika,sve leti,zategnuto...
 
Free car in Global Challenge this week.
You get a free Aston Martin Vanquish when you play the Rockstar Energy event in this week's Global Challenge selection. Just saying in case you miss it!
...
 
Jel ima neki pach-update za ovu fiziku mnogo kliza i baca zadnji kraj? :smash:

Razumem da su to velike brzine ali malo je preterano!
 
Izgleda da nema.Ova igra nije vredna ovih para(na steam-u).Najgora fizika koju sam ikad video.
 
Takodje. Nije ni previse arkadna,niti previse teska. Za mene,odlican balans. Voznja nije teska,malo samokontrole,tj kocenja i no problemo! :D
 
To sto baca kraj zadnji cesto i nije previse nerealno ako uzmemo za primjer da su sve masine u igri 300+ HP, zadnja vuca, i sto je najbitnije svaki put kad pretisnete gas na tastaturi ili gamepadu to je isto kao iz prave da ste stisnuli puni gas ;) Sjecam se da je na PS2, na GT3 mogao gas na X da se dozira :) Ne znam ima li gamepad za PC koji to omogucava?
 
Pa postoje trigeri, osim toga, čuo sam da ljudi koriste desni analog za gas/kočnicu.
 
Po meni tezak promasaj u odnosu na keca koji je bio fantastican. Grafika jeste dobra, ali voznja je uzas, dok sam vozio prvi krug imao sam utisak da igram NFS Carbon :) Ocekivao sam vise..
 
nemojte odmah da odustajete, kako stizu nova i jacha kola, voznja je sve zesca... ;)
 
Da, jako im je loš izbor vozila na početku, bukvalno su najgora odabrali.
 
Dopada mi se recimo sto su ubacili bmw e30 evolution, i sa njom moze da se igra bas dugo, mislio sam da ce to biti samo par voznji... Eto jedan plus, da ne bude bas sve najcrnje.
 
Da, jako im je loš izbor vozila na početku, bukvalno su najgora odabrali.

LOL, a sta bi ti - Veyrona i Huayru u Tieru 1?... :d Meni se bas svidja sto su insistirali na regularnim sportskim automobilima, a ne na muzejskim eksponatima koji se proizvode u 10 primeraka. T1 je odlicno balansiran izmedju hot hatches i klasicnih primeraka japanske, evropske i americke (muscle cars) auto industrije. Fizika i zvuk u igri su uzasno losi, sto za ovaj zanr (arkada) i nije ne znam koliko bitno, ali izbor automobila, pogotovo u Tieru 1 je i vise nego zadovoljavajuci. Charger, 300ZX, Gulietta Ti i 190 Cosworth na stazi u isto vreme - kud ces vise?... :)
 
za malo da zgazim vevericu :p
 
Koliko je zapravno zahtevna igra? Na steamu piše da za je preporučeno "Processor: Intel Core i7/AMD Bulldozer" pa me zanima kako bi mi igra uopšte radila (mašina iz mog profila)? Sigurno svi imate dosta jače konfiguracije od mene i verovatno vam radi glatko.
 
Ma moci ces ok sa tom grafom da poguras. Probaj pa smanji koji detalj ako stucne...
Jedino te proc malo kolje...
 
Poslednja izmena:
LOL, a sta bi ti - Veyrona i Huayru u Tieru 1?... :d Meni se bas svidja sto su insistirali na regularnim sportskim automobilima, a ne na muzejskim eksponatima koji se proizvode u 10 primeraka. T1 je odlicno balansiran izmedju hot hatches i klasicnih primeraka japanske, evropske i americke (muscle cars) auto industrije. Fizika i zvuk u igri su uzasno losi, sto za ovaj zanr (arkada) i nije ne znam koliko bitno, ali izbor automobila, pogotovo u Tieru 1 je i vise nego zadovoljavajuci. Charger, 300ZX, Gulietta Ti i 190 Cosworth na stazi u isto vreme - kud ces vise?... :)
Ne, nisi me razumeo. Mislio sam na one Mustange i Chargere, ona drift vozila, nekako su mi ona bila najgora, stvarno se mnogo zanose. Skoro da nisam koristio kočnicu kad sam igrao s njima. Kad dobiješ Guiliettu, Ford Focus, Golf, tj kad pređeš u Evropu, onda postaje baš fina vožnja.
 
Radice ti savrseno ja je teram bez problema sa mojim dresom, i quadom na 3.0.
 
nista dok ne dodje bmw e92 i amg mecke, to je u sezoni 3 cini mi se...ono nije normalno...od amera vrede jedino corveta i viper, ostalo budi Bog s nama...
 
^
Mecka amg je isto nestabilna, bar meni..ja sam izabrao audija najlaksi je za upravljajne.A meni je Bugati po svemu najbolji auto u igri, najlakse mi je njega da vozim.
I na kraju Grid 1 mi je bolji od dvojke.
 
^meni :)
usporava te i zanosi u jednu stranu...
 
Pogledaj moju konfiguraciju, 1080 rezolucija, senke off (to najvise davi), refleksije na autu medium ili low, antialiasing minimum minimuma i stvar leti, engine je izuzetno fleksibilan!
 
Nazad
Vrh Dno