GREE klima uredjaji

romim

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
31.01.2021
Poena
3
Pa na minusu se ne desava toliko nisko.
Napisao sam vec kad su temperature iznad nule.
Recimo ako je sad vani 3c to ce se desiti kad se nakon vise sati rada prostorija dobro ugrije.
Ako je vabi toplije oko 10c onda ce se to desiti prije.

Xepoj87

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
09.12.2009
Poena
63
Tada klima vrti vazduh, ali ti ne bi trebalo dugo da traje i trebala bi da podigne krilca, da ne duva ka dole.
Poenta toga je valjda da opkruzi topao vazduh na plafonu...mozda proveravaju ujednacenost temperature u prostoru tako, nemam pojma.

Xepoj87

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
09.12.2009
Poena
63

marcomania035

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
21.01.2015
Poena
18
Pa tu temu j neko pametan zatvorio. A bila je mnogo bolja od ove odvojene. jer smo mogli iz nje da procitamo o svakom uredjaju po nesto i uporedimo + je bila non stop aktivna. Ovako ova nema tri stranice za vise od mesec dana.
Ne znam kako se otvara nova tema, inace bi otvorio odmah. Ili ako neko zna, neka ponovo otvori opstu temu o klima uredjajima

Xepoj87

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
09.12.2009
Poena
63
Pa tu temu j neko pametan zatvorio. A bila je mnogo bolja od ove odvojene. jer smo mogli iz nje da procitamo o svakom uredjaju po nesto i uporedimo + je bila non stop aktivna. Ovako ova nema tri stranice za vise od mesec dana.
Ne znam kako se otvara nova tema, inace bi otvorio odmah. Ili ako neko zna, neka ponovo otvori opstu temu o klima uredjajima
Ja sam mislio da staru ne mozes da nadjes...pa ova nova ti je medju prvim temama.

Problem nove je sto je otvorio neko ko ne zna kako se to radi, pa je nazvao Klime, umesto Klima Uredjaji...sto smanjuje mogucnost da neko van foruma nadje istu.

maxy

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
16.10.2014
Poena
48
Ja sam otvorio, a nisam znao da mi treba sertifikat o otvaranju iste. I džaba sam je otvorio, jer je otvoreno mnogo tema i sad više niko ne može da se snađe. Jedna je bila dovoljna za sve o klimama.

Xepoj87

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
09.12.2009
Poena
63
To nije prozivka, nego prosta cinjenica, los naslov smanjuje vidljivost teme.
Prosla tema je bila popularna jer su je novi ljudi nalazili preko gugla, sigurno ne zbog nas 10ak aktivnih na toj temi...

Ali se slazem da je jedna tema o klimama bila dovoljna.

maxy

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
16.10.2014
Poena
48
Molba adminu upućena.

Tema razvodnjena. Sem možda podele po proizvođačima (a i to je upitno), skoro sve ostalo je moglo pod opštu temu.

ivanbass1

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
25.04.2016
Poena
63
Amber mi je danas izbacio oE gresku.

Ovo pise u nekom gree uputstvu koje sam nasao online:
"PFC module sensor malfunction"

Ne nalazim online uputstvo za Amber a moje ne znam gde je, jel ima neko link ka uputstvu?

Napolju je 21c, a spoljasnja je na suncu, pretpostavljam da nece da greje u tim uslovima.

@Xepoj87

Znam da imas Ambere, daj neki info :D

Poslednja izmena:

ivanbass1

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
25.04.2016
Poena
63
Potvrdio mi je montazer/serviser koji je ugradio da je to zbog vece spoljasnje temperature, evo je radi normalno sada.

Xepoj87

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
09.12.2009
Poena
63
Nemam pojma, moji su ispravni 😝🤣

Ne znam do koje spoljasnje temp ide grejanje, pise tamo, moguce da je bilo sunce neko, pa skocila kod spoljasnje.

Vrh Dno