Šta je novo?

GearBest, Banggood, LightInTheBox, DealExtreme, Geekbuying (Readme u prvom postu!)

Gledam nesto banggood i sta se nudi. Stvarno ima sasavih stvari. Npr. ova:

Cycling Night Riding Bicycle Light Heart Design

8RNs0CD.jpg


Ne znam kako njima ovo 'okrenuto' srce deluje kao srce. Ono na sta mene a verovatno i vecinu vas ima da asocira, je na onu situaciju, prodjes npr. biciklom uvece pored (npr) stanice pune ljudi, a neko prokomentarise "vidi ovog, m**da mu se otegla od voznje'. :d
 
Poslednja izmena:
Jel postoje neki kuponi za Gearbest?
Popusti, sniženja za prvu kupovinu...
 
Ja sam sa registracijom mislim dobio 1$ i odmah iskoristio za kupovinu nekog punjača
 
Koje sajtove mi savetujete ovde u evropi, da se cekam recimo nedelju-dve da nesto stigne?
 
Naručujem sada sa GearBest-a Meizu EP-51 bežične slušalice i hteo bih broj za praćenje. Problem je što ne znam šta im je "shipping insurance".
Šta to znači u praksi? Da li da uzimam i to ili ne?

Mislim, jeste to samo 1,58$ ali već isporuku plaćam 3,18$ pa ne bih da uzimam ako ne moram i/ili ako mi ništa ne znači.

Evo svih opcija koje su mi ponuđene: Isporuka.JPG
 
Ne uzimaj nista,ako ne dodje a platio si sa paypala mora da vrate pare

Ja nikad ne placam ni tracking ni insurance,taj insurance je samo da ti uzmu pare za nista
 
Poručio sam pre dva dana telefon sa sajta Geekbuying i platio direktno sa kartice, nisam koristio PayPal. Danas sam dobio mejl od [email protected] (trebalo bi da je njihova mejl adresa, jer ista je ponuđena na sajtu za Q&A) u kome traže da im pošaljem sliku kreditne kartice i lične karte ili pasoša. Pročitao sam na prethodnim stranama da je bilo ovakvih slučajeva, ali ipak da pitam. Da li je bolje da sačekam da se porudžbina otkaže (na sajtu piše 6 dana) i pokušam ponovo sa PayPal-om ili da pošaljem slike? I da li će mi u tom slučaju čitav iznos biti vraćen s obzirom da sam čekirao i opciju osiguranja? Nažalost, trebalo je da isčitam ovu temu pre porudžbine i platim PayPalom i bez tog osiguranja, ali ipak molim za savet.
 
Epiza GearBest vaćaroši.

Ukratko:
"Sale" sa ponuđenom cenom skoro pa nerealno nižom od konkurencije.
Onda ti naplate pa krene odugovlačenje sa procesiranjem pošiljke.
Zatim sledi poruka da ne mogu da isporuče naručeno i da su prebacili novac na njihov "GB Wallet"!?!?!
Evo sad je usledilo dopisivanje sa "podrškom", gde namerno odgovaraju u najdužem mogućem roku sa botovskim porukama primera:
We are extremely sorry to inform you that we will be unable to dispatch this item to you.
This order has been cancelled, we arranged 55.55USD to your GB wallet.
We have many fantastic high quality items at affordable prices, I believe you can find other ideal items you’ll be happy with.
Thank you for your cooperation.
Jadnici, izgleda da ću morati da postiavim direktno pitanje da li uopšte misle da mi vrate novac koji im je uplaćen.

Ovo mi je druga ispala kod njih od dve porudžbine koje sam napravio tako da nikada više neću ni da gledam cene tamo a kamoli da mi padne na pamet da probam da naručim nešto odatle!
 
Poslednja izmena:
Ne koristim Paypal. :/
 
Pa bolje pocni, jer to nam je jedini nacin zastite protiv takvih prodavaca, osim ako nisu na aliexpresu. Jedino ti ostaje da ih smaras da ti vrate na karticu.

Sent from my x600 using Tapatalk
 
+1. Sa pilićarskim radnjama samo Paypal pomaže.
 
Samo paypal Srbina spašava.
Da vidiš samo kako menjaju ploču kada im podviknes na zaštitu od paypala.
 
Nema opravdanja za nekoriscenje PayPala tamo gde je moguce.

^^Ovu recenicu u Forum sticky! :)
 
Isti problem imao sa gearbest. Poručio akcionu kamericu na akciji. produžavali mi rok 4 puta. planirao da mi stigne tako da koristim tokom leta, ali slaba vajda, celo leto prošlo i ništa nisu poslali. Svako malo oni na sajt stave da je kamera na stanju i ja ih kontaktiram da mi pošalju, a oni kao nema. Posle 3 meseca laži, ja reko vraćaj pare i oni refundirali. Posle uzeo na aliju na novogodišnjoj akciji i opet je bilo skuplje nego GB. Izgleda da postoji nerealno niska cena čak i na ovakvim sajtovima.
 
Gde ima originalnih Xiaomi power bankova? Na Gearbest-u ih neko vreme nema, a za ostale nisam siguran da su originali.
 
Banggood.
Mada ne šalju u naše državice.

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 
Možeš, i ja sam naručio tamo na bratovu :)

Sent from my Redmi Note 4
 
Da li je neko poručivao nešto sa Geeksbuying-a ?

Planiram da pazarim kamericu koja je u odnosu na Ali i druge prodavnice jeftinija za 10e a pritom može i PayPal ali mi to sve opet dođe malo sumnjivo.

Sent from my Redmi 4 Prime using Tapatalk
 
Misliš na GeekBuying, bez S?
Ja tamo često kupujem. Do sada 3 telefona...
 
A da li je neko poručivao 3D štampač sa nekog od ovih sajtova? I ako jeste kako je prošao sa transportom i carinom?
Thanks.
 
Ima li ko iskustva sa TomTop sajtom . Imaju neke akcione kamerice na akciji, skoro 10$ jeftinije nego na GB, ali vidim po stranim sajtovima da ljudi baš i nisu zadovoljni sa njima.
 
Poslednja izmena:
Pozdrav zelim da uzmem telefon na DealExtreme,pise 24 sata shipping jel to realno i jel neko uzimao od njih?
 
Realno je, sto ne bi bilo? Ali to ne znaci da ces ti dobiti telefon za 24 sata, nego da ce ga oni poslati u tom roku.
Pozdrav
 
Акција на gearbeast. Детаљније у линку испод.

SMARTPHONE
Xiaomi Redmi 4A 79€ Con il coupon Red4A. Versione intenrazionale 16GB
Xiaomi Redmi Note 4 115€ Con il coupon XRIMN4IT. Versione 32 GB banda 20
Xiaomi Redmi Note 4 127€ Con il coupon NOTGL2. Versione Global 32GB
Xiaomi Redmi Note 4X 133€ Con il coupon 4XNTE. Versione 64GB
Xiaomi Mi6 357€ Con il coupon MI6CEE. Versione 128GB
Xiaomi Redmi 4X 136€ Con il coupon 4X6GB. Versione internazionale 64GB

ACCESSORI
Cavo USB-C Xiaomi 1.69€ Con il coupon GBTPC5.
Xiaomi MiJIA Night Light 8€ Con il coupon GBNLight.
Xiaomi Yeelight USB 9€ Con il coupon MiYeeGB.
Zaino Xiaomi 20L 15€ Con il coupon XMB830.

POWERBANK, DASH CAM E AUDIO
Xiaomi Ultra-thin Power Bank 2 12€ Con il coupon MPERBIT
Dashcam Xiaomi Mijia 41€
Xiaomi Bluetooth 4.0 Speaker 25€ Con il coupon XMREDSCPN
Xiaomi Mi Smart Network Speaker 53€ Con il coupon XMSNS
Xiaomi Wireless Music Sport 17€ Con il coupon MEarbudIT

DRONI E ALTRO
Xiaomi Mi Robot Vacuum 246€ Con il coupon XMIVCHK.
XIAOMI Mi Drone 4K 351€ Con il coupon GBMi4K


https://www.hdblog.it/2017/08/25/migliori-offerte-xioami-prezzo-sconti-coupon/
 
Pozdrav , da li ste kupovali nešto preko sajta WISH? Hvala.
 
Nazad
Vrh Dno