Šta je novo?

GearBest, Banggood, LightInTheBox, DealExtreme, Geekbuying (Readme u prvom postu!)

Vidim na gearbestu poštarine 1.5-2.80$... da li je neko poručivao, stiže li?
Da ne bude da samo otkazu porudžbinu i vrate pare na wallet kao neko što je spomenuo.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Mene su svojevremeno pitali gde da mi vrate novac, dakle, mogao sam da biram. Ne znam sad kakva im je politika.

Tapatalk from Poco loco
 
Vidim na gearbestu poštarine 1.5-2.80$... da li je neko poručivao, stiže li?
Da ne bude da samo otkazu porudžbinu i vrate pare na wallet kao neko što je spomenuo.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

To i mene zanima da se ne ispalim bez veze...
Ako bi se neko pohvalio da je sa banggooda uzeo nesto skoro uspesno bilo bi lepo :)
 
U utorak mi stigla isporuka sa BG , posle 17 dana puta turskom postom(pravi traking) , po turcima u Beograd stiglo 15.08 , do mene 18.08
 
Jel neko kupovao na DXu u ova korona vremena ?
Ja нисам, међутим куповао сам раније ако ти нешто значи.
Увек су били спори, ако ти је до брзине.
Мало су и поскупели, иста роба од пре 2-3 године сада је макар мало скупља.
Али ако ништа друго, имају пре-пандемијске цене поштарине, тако да ако ти одговара производ и не смета што није неки брзински шампион, вреди пробати.
 
Stiglo svih 10 paketa sa bangooda sve preko Turske. oko 35 dana prosek traje putovanje. Carina otvorila sve pakete i na sve naplatila PDV nema veze iznos, ali Niška carina je takva vi u Beigradu prolazite lagano nas dole deru.
 
Ja bih odmah potpisao da plaćam PDV na sve pakete pod uslovom da prođu carinu za jedan dan :d
 
Geekbuying

Prva kupovina GameSir T4 Pro. Kod nas nema, na Aliju skuplje plus 30 dolara slanje. Geekbuying ubedljivo najjeftiniji uz free shiping. Porucim i platim paypalom. Posle dva sata order canceled. Rekoh ovo neke varalice, vrati se na aliexpress. Sutra jedan order canceled drugi paid i u procesuiranju a isti artikal u pitanju. Sta petljaju ovi, neka sema za izvrdavanje paypal povrata novca?
 
Baš sam pre neki dan kupio slušalice kod njih, ali sam platio karticom. Pošiljka je šipovana u roku od jednog dana...pa sad čekamo šta će biti.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Stiglo svih 10 paketa sa bangooda sve preko Turske. oko 35 dana prosek traje putovanje. Carina otvorila sve pakete i na sve naplatila PDV nema veze iznos, ali Niška carina je takva vi u Beigradu prolazite lagano nas dole deru.
A koju su cenu gledali ? Onu sa paketa ili lupali neki svoj iznos po svojoj želji?
Nema pravila, eto meni su pre gotovo na svu elektroniku lupali taj pdv a sve ispod 50e bilo...carina BG. Punjače izgleda posebno vole [emoji38]
 
Pa pdv i treba da ide na svaku cenu. Bilo 1€ ili 1.000.000€, dok carina ide na sve preko 50€.
 
Jel nekom skorije gearbest poslao bilo šta?
Par stvari sam naručio ništa nije poslato već ima više od 10 dana...
Piše da šalju i naplate ali nikakve promene nema.
Kad ode u not shipped stoji estimated shipping time 0 days i tako stoji.
 
Stigao mi je paket danas sa Banggood-a. Mogao bih reci u rekordnom roku: 02.09. narucio, 22.09. stiglo. Placena postarina oko $3.50.
Carinu proletelo za jedan dan (Novi Sad).
 
Jel nekom skorije gearbest poslao bilo šta?
Par stvari sam naručio ništa nije poslato već ima više od 10 dana...
Piše da šalju i naplate ali nikakve promene nema.
Kad ode u not shipped stoji estimated shipping time 0 days i tako stoji.
Ja sam naručio neke slušalice i zaboravio na njih... Posle 20ak dana vidim da i dalje nisu poslate i skontam da nema ništa od toga, pa sam otkazao.
 
Poslednja izmena:
Ja sam naručio Xiaomi električni brijač, pre 5 dana. Poslali su preko PostNL, videću kada će i da li će stići.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Jel nekom skorije gearbest poslao bilo šta?
Par stvari sam naručio ništa nije poslato već ima više od 10 dana...
Piše da šalju i naplate ali nikakve promene nema.
Kad ode u not shipped stoji estimated shipping time 0 days i tako stoji.

Kakva je situacija, jesu li poslali na kraju?
Kod mene isto stoje dva paketa, placeno i tako stoji.
Je l' zna neko sta se desava?
 
Meni stoji ovako od 19.9. od tada nema nikakvog update-a.
c7e6f34283c5625af448178dc7d575c5.jpg


Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Tvoje su poslali, kod mene stoji "Order paid" i "without invoice yet", nije jos ni "Packed" i tako vec danima...
 
Kad odeš na stranicu proizvoda koji si kupio, ispod cene je podatak o isporuci a odma ispod toga piše nešto tipa "Ship between:" datum x - datum y.
Pogledaj šta ti tu stoji.
 
Kod mene nije bilo datuma 2 nedelje, cancel order i refund na kraju...
 
Kad odeš na stranicu proizvoda koji si kupio, ispod cene je podatak o isporuci a odma ispod toga piše nešto tipa "Ship between:" datum x - datum y.
Pogledaj šta ti tu stoji.

Na jednoj pošiljci je datum slanja sutra-prekosutra, a na drugoj je za mesec dana, ali svakim novim danom je mesec dana od tog datuma, tako za oba proizvoda, svakim novim danom datum slanja se povećava za jedan dan i tako u nedogled izgleda.
 
Pozdrav, kako da otkazem porudzbinu sa Banggoda, porucio sam jos 23.9, ali se nista nije promenilo i jos uvek je na cekanju...ne uspevam da nadjem kako da otkazem order.
Order Processing Sep/23/2020 14:24:15 i od tada se nista ne menja
 
Kako ovo resiti ne mogu da se ulogujem na sajt uvek ista poruka, probao sa 3 razlicita racunara (razne ip) 4 browsera, 2 telefona i nece

Access Denied
You don't have permission to access "http://www.gearbest.com/" on this server.
Reference #18.2c496768.1602168467.4d88c2c3
 
Nazad
Vrh Dno