Šta je novo?

FIFA 2012

Ljudi pomagajte, juce sam igrao online , a sada mi ovo izbacuje....we have detected your squad file does not match that of your opponent and have cancelled the mach to prevent unfair play should your squad be corrupted or tempered whit you will need to delete your squad file and re-download

Sta da radim?
 
Updateuj transfere, meni se to jednom desilo.
 
cini li vam se da u ligi sampiona igraju na jos vecem nivou?
 

Ne vredi, updejtovao sam squad i rosters i opet mi isto izadje kada nadje protivnika, izbaci mi >we have detected your squad file does not match that of your opponent and have cancelled the mach to prevent unfair play should your squad be corrupted or tempered whit you will need to delete your squad file and re-download
Nije mi jasno do juce sam igrao normalno?
 
Da li si rucno radio neke transfere?
 
I meni se to sinoc dva puta desilo.
Nisam se previse obazirao posto je svaki put iz druge prolazilo.
Cudno mi je posto mislim da on pred svaku utakmicu uskladjuje timove.
 
Čitao sam na EA forumu da dosta ljudi ima problem sa squad update.
 
Pa nije valjda da nema resenje za to. Meni se to cesto dogadja, cak nekada iz 10 puta nece da mi pokrene mech
 
Svasta, ocekivao sam da cemo lako naci resenje :)

Nego, kad igram online, najvise se iznerviram kad protivnik uzme Brazil :)
Znaci ebo barcelonu, spaniju i sl, kad igram protiv brazila, redovno me pretrcavaju i u odbrani i u napadu, plus su jaci u duelu, pa obicno utakmica bude vrlo frustrirajuce iskustvo :)
 
E, narode,resio sam problem, resetovao sam komp i kada sam ponovo pokrenuo origin on mi je nesto update-ovao fifu,nekih 26 mb je skinuo sa neta i sada iz prve ulazi u igru. U svakom slucaju hvala.
Hoce li neko da igra protiv mene?
 
Jel moze neko da mi pomogne, jel postoji mogucnost da u online head to head nekada ja budem domacin i jel moze neko da mi napise par driblinga kako se rade,ono na youtube nista ne uspeva?
 
DOBAR DAN SVIMA,

HTEO BI DA VAM SE OBRATIM,U SMISLU DA NAPRAVIMO TURNIR U FIFI U NAREDNIH MESEC DANA,I DA AKTIVIRAMO NASU SCENU...PRE SVEGA ZELELI BI DA VIDIMO KOLIKO IGRACA JE AKTIVNO I KOLIKO VAS BI SE ODAZVALO SAMOM TURNIRU KOJI BI BIO NA PC-u i TO VEROVATNO U KGB-u KOD VUKOVOG SPOMENIKA...PISITE SVOJE KOMENTARE KAO I PREDLOGE AKO IH IMATE,PA DA VIDIMO STA MOZEMO NAPRAVITI,A MISLIM DA NAS IMA DOSTA KOJI SU ZAINTERESOVANI ZA FIFA TURNIR.
 
Koja cena bi bila za ucesce, nagrade i tako to? :) zainteresovan naravno :)
 
izmedju 500 i 800 dinara ,ne vise sigurno ako bi bilo vise igraca..Plan je da se prvo vidi koliko igraca je zaista zainteresovano da prisustvuje,i da se krene u realizaciju...Ostvario bi kontakt sa par ljudi iz KGB-a i mislim da bi oni hteli da saradjuju sa nama...Ali prvo naravno da vidimo broj igraca...Dugo nije bio nikakav turnir,tako da je ovo sansa da posle dugog vremena napravimo nesto sto valja :)
 
Ja bih sigurno ucestvovao u turniru!
 
Meni su nestali svi prijatelji sa liste. Da li se ovo jos nekome desavalo?
 
Možda i ja dođem na turnir. :)
 
Da li je neko imao od vas problema sa save opcijom? Naime svaki put kada ponovo udjem u igru poremete se podesavanja vezana za timove, meceve...
 
Ahhhhhhhhhh sto je dobra nova fifa(online).Mislio sam da ne moze bolje od prosle kad ono 25 puta bolje hahah.Prekjuce sam nabavio i stigoh do trece divizije(neki sam 16 hiljada i nesto).
 
Ahhhhhhhhhh sto je dobra nova fifa(online).Mislio sam da ne moze bolje od prosle kad ono 25 puta bolje hahah.Prekjuce sam nabavio i stigoh do trece divizije(neki sam 16 hiljada i nesto).

Kad pre, pa ti se nisi skidao sa Fife zadnja dva dana!? :)
Ja sam trenutno u šestoj, trenutno je pauza...malo zbog Battlefield-a. :)

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
 
Pitanje vezano za turnir, ja bi ucestvovao 100000% ali igram iskljucivo na tastaturi i na Assisted. Jel moze ovako?
 
Za dva dana do treće divizije - svaka čast :) Ja sam je nabavio kad je izašla, i tek sam juče stigao dotle. I sad se mučim da ne ispadnem :)
 
Nazad
Vrh Dno