Šta je novo?

FIFA 2012

A jel neko zna kakav je ovaj glitch što sad ljudi masovno koriste u finalu Ultimate team turnira. Ljudi se masovno diskonektaju pre početka meča. Bukvalno kad dođem do finala, tek 6-7 čovek ga i igra. U čemu je fora, ja sam mislio da su rešili sa patchom taj alt-tab abuse?
 
Jel moze neko da mi kaze gde da skinem nasu ligu za fifu 12, imam original
 
Da vas pitam na kojim sliderima igrate , je li sve na 50 ili je neko mjenjao :type:

Ja sam igrao na 50 i pokusao da promijenim nebi li dobio "realisticniju" igru i nakon malo barkanja stvarno se igra znacajno promijenila (gameplay mislim) , mnogo vise mi lici na stvarni fudbal.

Evo sta sam promijenio , dakle stavio sam game speed na slow i stavio akceleraciju i brzinu igraca na 45 , onda shoot error na 53 i pass error na 58 , golman ability na 40 (cak sam razmatrao i manje) i povecao povrede na 55.

Sada je mnogo teze davati toliko precizne pasove i ne moze svaki tim igrati kao Barcelona , s druge strane igra je sporija (kao i u stvarnosti sto je) a to omogucuje da se mnogo vise razmislja kako dodati , sutati , ubaciti itd... jer ima vise vremena..
Na kraju ono sto mi je smetalo je bilo to da se lako postizao go iz 16 , a tesko van , jer golman je sve to branio a iz 16 je s druge strane bilo i suvise lako zabiti go lagano po zemlji , povecavajuci shoot error nije vise lako pogoditi okvir gola , a ako pogodis golman nije tako svemoguc kao prije (mislimna suteve sa 20-tak metara) ... eto ako neko ima slicno razmisljanje i igra sa slicnim sliderima da podijelimo misljenje da pokusamo da jos unaprijedimo gameplay
 
Poslednja izmena:
Stize ;)
 
Da li postoji mogućnost da obrišem iz mog naloga sve rezultate Fife, pa da krenem od "nule" ?
 
UEFA EURO 2012 izlazi sutra ali jos uvek nidge ne moze da se kupi. Malo mi je cudno to za EA s obzirom da daju mogucnost da se pojedini naslovi kupuju i godinu dana pre izlaska pa cak i vise...? Jel ima neki info koji propustam?
 
Plaćaće se nije free.

Vodi se kao DLC, a ne posebna igra. Znači moćiće da se kupi sa PSN, xbox live i što se tiče PC-a sa Origina ili in-game Fifa store-a, još se ne zna. Inače prodavaće i download kodove u shopovima, barem što se tiče PC-a.
 
Ma nece biti Free, moze se kupiti i disk na Zavvi koliko vidim. Mene interesuje naravno samo kljuc. Bas mi je cudno da na Originu nema... Inace cena ce biti 15 funti, mozda za nas i 15e...
 
Na zavvi je samo kod u pitanju, ne i disk, jedino što ga nažalost šalju u kutiji. Obrati pažnju na sliku :)


Ja se nadam da će drug wahad imati ključeve u ponudi :)
 

Prilozi

  • 10601580-1333453364-154334.jpg
    10601580-1333453364-154334.jpg
    78.5 KB · Pregleda: 51
A koliko se kreće cena, u eurima? Ključevi, again, nisu jeftini, kao što nisu bili ni za B2K, tj shopovi će služiti samo za one koji nemaju načina da kupe direktno preko origina, cena će biti skoro pa ista najverovatnije, možda niža 100-200din or something...
 
Jel postoji negde da se skine nasa liga za Fifu 2012 ?
 
Malo su ga istupili sto se tice kupovine.

Potrebno je kliknuti desni klik na Fifa 12 u Originu, zatim Game Details pa Buy Addons ili tako nesto. Tu kupujete 2500 poena sto je 20e. Posle toga UEFA EURO krene sam sa Downloading-om. Update je tezak 695.5MB.
 
oce taj dodatak moci da se igra online???
 
Mislim da bi trebalo da moze.
 
Video sam na netu dok su predstavljali igru da moze...
 
Malo su ga istupili sto se tice kupovine.

Potrebno je kliknuti desni klik na Fifa 12 u Originu, zatim Game Details pa Buy Addons ili tako nesto. Tu kupujete 2500 poena sto je 20e. Posle toga UEFA EURO krene sam sa Downloading-om. Update je tezak 695.5MB.

I nisu se udostojili da licenciraju jedva 10-tak reprezentacija. Čak ni ukrajina nije licencirana. Poljaci jesu smo što se tiče imena, a nisu što se tiče dresova. Gameplay je tu i tamo isti. Moje mišljenje je da ovo ne vredi ni 10e a kamoli 20e.
 
Ja jos nisam probao igru. Kako samo 10 reprezentacija? Cudno mi je to???
 
Ja jos nisam probao igru. Kako samo 10 reprezentacija? Cudno mi je to???

Da je meni neko pričao ni ja mu ne bi ni verovao. Žao mi je šti nisam hteo da sačekam i da malo progooglam pre kupovine. Ako meni ne veruješ pogledaj komentare na stranim forumima
 
Citam sad i ne mogu da verujem :mad:

Ovog puta je EA stvarno preterao, jos nisam probao igru ali nakon svih komentara i nemam neku zelju. Ukoliko ne bude neke zakrpe smatracu da sam bacio 20e...
 
A ti si ladno kupio sa origin-a? Što nisi čekao mene?
 
Pa nigde nisam video da nudis :D Ne samo ti nego ni na jednom sajtu nisam nasao. Mislio sam da ce biti isto kao i za B2K :)

Nego koliko timova ima punu licencu?
 
Pa nigde nisam video da nudis :D Ne samo ti nego ni na jednom sajtu nisam nasao. Mislio sam da ce biti isto kao i za B2K :)

Nego koliko timova ima punu licencu?

Mislim da je u pitanju 12 kvalifikovanih. Od tih što su se kvalifikovali Risija, Poljska i Ukrajina nemaju, Engleska, hrvatska, italija, Francuska, portugal imaju. to je ono što sam probao.Srbija nema čak ni prava imena a ni Ukrajina.
 
Pozz ljudi,

Zeleo bi da vas obavestim da ce se organizovati turnir u igri FIFA 2012 SOCCER (PC platforma) nadam da ste raspolozeni da dodjete i da se takmicite.Datum je 1 jun verovatno,ali subotu cu ubaciti pun info.Zeleo bi da vidim koliko vas je zainteresovano :)
 
Mozda dodjem, ako budem u bg tada
 
Pa u PC možeš da ubodeš šta god oćeš :)
 
Ma znam nego rekoh da pitam... mozda pravila drugacije zahtevaju! :D
 
Postovani forumasi i ljubitelji FIFA-e,

Objavljujem prvi turnir u fudbalu u organizaciji igraonice "DEFUSE".
Turnir ce se odrzati 20.05.2012.
Ucesce je 1000 dinara po igracu.
Planiran broj ucesnika je 24-32,u odnosu na koji ce biti objavljen kostur i satnica.
Slike igraonice mozete videti na nasoj Facebook strani Defuse internet cafe.
Racun za uplate : 160-342466-05 Svrha uplate : kotizacija Primalac : DEFUSE d.o.o.
Planirani nagradni fond je:

24 ucesnika:

1. mesto 10000
2. mesto 6000
3. mesto 4000

32 ucesnika :

1. mesto 15000
2. mesto 7000
3. mesto 5000

Zamolio bih sve ucesnike da kada se prijave,posalju skeniranu uplatnicu na [email protected],i da naznace sa kojom ekipom igraju

-VAZNA PRAVILA:
Game Type: ONLINE LEAGUE
Team Level: Any
Half Length: 6 mins
Controls: Any
Game Speed: NORMAL
Squads: ONLINE
Defending: TACTICAL

U grupama pobeda nosi 3 poena,neresen rezultat 1 a izgubljena utakmica ne donosi poene.
Ukoliko dodje do prekida meca,pocinje se nov mec,koji ce trajati onoliko koliko je preostalo do kraj prve utakmice.


Kontakt telefoni za sva pitanja:
Gojko : 064/109-83-89
Igor : 064/47-11-41

Link prema glavnoj temi na Klanrur-u : KLANRUR topic
 
Poslednja izmena:
Da l ise slucajno moze igrati prego game rangera ? Volio bih da probam prije kupovine.
 
Nazad
Vrh Dno