Šta je novo?

FIFA 2011

Šta, sad će FIFA da se igra na WCGu?

FIFA se igra na WCG-u od kada ja znam za sebe i za WCG, a svake godine je smešna konkurencija, ali stvarno smešna. Trebao sam da idem mislim '08 ali sam imao previše obaveza oko faxa i posla i bio samo kao press na WCG-u.
 
Opa, taman da se sa konzola prebacimo i na PC da malo k...k... haramo :)

Taman da se Rebba malo izvežba pa da odigramo pošteno :)
 
Ne znam da li ovo funkcioniše preko Hamachi-a ili preko čega već, ali možemo se nešto organizovati nekog vikenda ako ste za da raspalimo par partija dok meni ne stigne original :)
 
ja sam ove godine bio na wcg-u ipak, ali samo kao posetilac... jer sam prvo mislio da ni neću moći da dođem i igrao se samo PES i to nezvanično...

mislim da je organizacija WCG-a kod nas jako loša! Jedino se CS lepo igrao...


Na mom sajtu je objavljen FIFA 11 opis, pa ako neko ceni mišljenje domaćih recenzenata... :D http://www.gs.rs/index.php/ps3/igre/document/review/1-ps3/43-fifa-11
 
Zna li neko šta tačno znače one strelice (zelena bela i crvena) na FIFI, znam da su za moral, motivisanost i/ili slično ali ne znam šta koja znači? Crvena je nadole, da li to znači da je igrač sk*njan? Zbunjuje me!!
 
Jel moze u fifi da se igra liga bez onih menadzerskih elemenata?
 
Nasao, hvala. JEl moguce da je neki bug, opceo sam utakmicu i na terenu je bukvalno mrkli mrak? Kao dan je, i samo negde probija svetlost a na vecem delu terena je bukvalno mrak, jako slabo se razaznaju igraci??? Da nema neko dugme za paljenje reflektora? :d
 
Jel ti smeta avatar ili sta? :D
 
Dobro je pa nije Dr. Mo, sanjaće ga mnogi noćas :)

Što se tiče lige - na moju veliku žalost, ona ne podrazumeva i kupove, odnosno evro takmičenja, što je bezveze totalno, jer to postoji u PES-u. U FIFA 11 mora da se igra Manager mod za to.
 
Pa ne moraš ti ništa kupovati ako nećeš :)
 
MAnje vise kupovina igaca, da li mora da se vodi racuna o finansijama ili nekim treninzima?

Stvarno je lepo uradjen AI u fifi, ima i tu sudaranja kao i u PESu kad se malo vise igra ali mnogo se bolje krecu, lakse je napadati i igra deluje tecnije. U PESu svi nekako stoje. Povrede su jako lose odradjene, u tri utakmice mi se povredila 2 najbolja igraca, moram nekako da ih ugasim :) Igrao sam par utakmica po kisi i veliki minus za EA, kisa izgleda katastrofalno. Debele bele crtice koje padaju po ekranu i to je to, mada je fizika odlicna, lopta se brzo zaustavlja, igraci su tromiji itd. U pesu je kisa mnogo sitnija i prirodnije izgleda, ima blage izmaglice i voda prska oko lopte. Sve u svemu dobra je FIFA i potpuno drugacija od PESa pa kome se sta svidja. Obe igre mi stoje na hardu pa igram uporedo :)
 
Pa ako ne kupuješ igrače, kakve te finansije onda brinu? :D

A treninzi, hmmm, koliko se ja sećam nisi morao da ih radiš uopšte. Čak mislim da ima opcija da sprečiš da se igrači "razvijaju", tj. da im ocene rastu ili padaju.
 
Svasta, rumblepad 2 mi nije dobro mapirao, pa reko da ubacim xbox controler emulator(xinputemu3.0)...

E sad, pokrenem igru, kad vidi vraga, nema seckanja u uvodnoj sekvenci. Zapocnem utakmicu, ukljucim replay, nema stuttera, znaci, sve savrseno glatko radi. Ajde neka neko ko ima logi potvrdi ovo. Vidim, nigde nema resenja za ovaj masivan problem, tako da moze biti izuzetno korisno...:banana:

Ocigledno, posto xinputemu preuzima funkcije drajvera, sama igra ima gresku u komunikaciji sa logi drajverima a mozda i sa bilo kojim drugim sem xbox360. Nisam 100% siguran jer ne mogu da probam, je l'.
 
Poslednja izmena:
jel moze neko da mi uploaduje fajl settings.lua?

nesto sam editovao i zabrljao ga
 
Izašao patch 1.01 , za sada (meni) nepoznat changelog.
 
The end-match crash in Manager Mode and Exhibition Match.
The Manager Mode crash when using Peterborough Club.
Teams in Manager Mode that were appearing in the incorrect leagues. Note: This will not work for Manager Mode saves that you have in progress, only new ones that you start after installing the patch.
The Manager Mode in-game scoreboard location when in widescreen mode and using a league other than England.
The Manager Mode in-game scoreboard location when Olympique Lyonnais are used.
The weather pattern randomizer in Manager Mode.
Two users playing on the same team if you enter the online mode with the mouse.
Online Head to Head matches where the in-game scoreboard location was sometimes too low on the screen.
Users being able to control the opponent CPU with a second controller after backing out of a Ranked Online match.
Users who did not receive a DNF% on the Head to Head Leaderboards when pressing ALT + F4.
Highlight replays video stuttering.
NIS (Non-Interactive Sequence) stuttering.
Improvement for keyboard users who were not able to access the in-game Controller Settings.
A work around for video stuttering on ATI video cards (until a new driver is released).
Correction to Lincoln City kit sponsors.
Correction to Zenit St. Petersburg third kit.
Correction to Montpellier kit sponsors.

Igra ne može da se pačuje ukoliko imate narodnu i niste sačuvali original exe fajl :). Tako da ili fresh install ili original :)
 
Ni u kom slučaju ne instalirajte ovaj patch. Donosi gomilu bagova.. tipa birmingham city se pojavljuje 2put u premier ligi, sjebana tastatura i sl.

http://forum.ea.com/uk/posts/list/30964.page



Sačekajte još par dana za 1.02 patch, izašao je za PS3 već.
 
Poslednja izmena:
1. Kako se na je*enoj fifi daje gol glavom na world class, i kad je udarim glavom ide totalno nekontrolisano? (za više od pola sezone nisam dao ni jedan!!)
2. Kako se uključuje ona taktika all attack ili slično tome kad gubiš?
P.S. Deset godina nisam igrao FIFU, igrao sam PES a prilično se razlikuju.
 
Za glavomet nisam ni ja skontao.. verovatno se drzi nesto od dugmadi + sut.. eventualno ga nekad zabodem glavom.. jednom u 10 utakmica.

A taktiku menjas na levom analogu, levo/desno
 
Na left trigger vam se igrač zagrađuje, pravi sebi mesta za skok, bori se za posziciju, koristite to.
 
Probajte da ne dirate smer kada udarate glavom, na konzoli je FIFA10 imala problem sa smerom kada igrate glavom pa su se golovi glavom najlakše davali tako što samo stisnete šut bez usmeravanja lopte.
 
Ja sam se nadavao golova glavom. Upravo od kada sam prešao na World Class težinu u menadžer modu (igram sa Crew Alexandra, koji je totalni prosek League Two), to mi je najlakši način davanja golova. Obično držim neki pravac, refleksno, kao u PES-u.
 
Ahahahahaha igram na gamerangeru, protiv nekog španca, a sa špancima sam najviše igrao na starim fifama, pobedi me čovek prvu 3:2 (chelsea - milan) naravno ja pogodio 5 prečki 3 stative, sudio mi offside koji ja nisam mogao da skontam kako ali ok i tako to. Počinjemo odmah rematch, na poluvremenu 4:1 za mene, 58min 6:2 i čovek izađe :D jadan... A da, napisao only pro players :D ahhahaha mnogo sam se smejao, da smo u igraonici ili negde vrištao bi mu u facu, a mogu da zamislim kako je on izgledao :D
 
Nazad
Vrh Dno