Šta je novo?

FIFA 2011

Sumnjam da će pre novembra.
 
Jel moze pitanje kako da nakacim vise od 2 gamepada jer igra mi puca cim nakacim jos neki. Ima li resenja za ovo?
 
@ nsAce

I meni se desava da iskoči u Win, po završetku utakmica. Otprilike jednom u 1-2h vremena igranja.
 
Dal je neko skinuo repack od 2.5 gb?
Dal moze da bude problema sa igranjem ove verzije?
 
Ima li neko ovaj problem pri startovanju igre?
 

Prilozi

  • untitled.JPG
    untitled.JPG
    112.8 KB · Pregleda: 120
Postoji stadion " 1. Maj " u Pjongjangu u Severnoj Koreji koji je inace najveci stadion na svetu sa kapacitetom oko 150,000 sedecih mesta.
 
Krenuli su patchevi za FIFA 11, dobra startna adresa je http://www.fifa4fans.de/

Recimo, postoji patch za LOD, tako da je kvalitet grafike na maksimumu, bez obzira na to koju kameru koristite. Na mašini iz potpisa, i dalje imam 60 fps-a kada instaliram ovaj mod.
 
Za sada sam stigao da probam samo quick match i primetio sam nema komentatora.....zvuk za komentatora mi je na maksimumu u opcijama....
 
Krenuli su patchevi za FIFA 11, dobra startna adresa je http://www.fifa4fans.de/

Recimo, postoji patch za LOD, tako da je kvalitet grafike na maksimumu, bez obzira na to koju kameru koristite. Na mašini iz potpisa, i dalje imam 60 fps-a kada instaliram ovaj mod.

Meni secka na ultra High modu 3d grass doduse upaljen mi je i AA ali zato na High modu radi lepo.
 
Lele preteska je nova FIFA. :zgran: Kako uopste uradite nesto? Il igrate sa assisted dodavanja, lobovanja ili manual?
 
Lele preteska je nova FIFA. :zgran: Kako uopste uradite nesto? Il igrate sa assisted dodavanja, lobovanja ili manual?

Ja igram na standardnim postavkama. Ali i tako treba dosta da se malo navezbas (na najtezem nivou). Mislim da je za manual dodavanja potrebno mnogo, mnogo vremena. To je samo za hardcore igrace.
 
Ja koristim semi varijante, to je više nego dovoljno da se prošetam na trećem nivou težine. Trenutno igram menadžer mod sa Crew Alexandra (jedan od najgorih timova engleske League 2) i prilično se mučim na World Class nivou.
 
Vec sam Vam pisao o problemu koji sam imao sa novom Fifom 11.Rec je o menager modu na PC nece da me pusti da igram sa klubom sa kojim igrav vec 6 godina,Southend United druga engleska liga.
Hvala ljudima sa ovog foruma koji su mi pomogli i probali na svom kompjuteru da krenu ligu sa Southend.
Nije radilo ni kod njih.Pisao sam u EA sa napomenom da sam kupio original FIFU 11.
Odgovorili su da na njihovom forumu mogu da trazim pomoc, ali slaba vajda.
Koliko sam razumeo oni ce za mesec dana da daju zvanicni patch, a sada samo skupljaju primedbe koji je mnogo!
Specijalno zbog nove FIFE sa next genom sam kupio nov komp.Mislim da je solidan Gamer ima 4 gb memorije,procecor i-3 na 2,93Ghz, graficka je Nvidia Ge Force 9500 GT
Najvise me izludjuje sto nova FIFA 11 secka, ne retko se desava da izletim iz igre,da "pukne".Ne verujem da je ovo do kompjutera.
Kad ukljucim MSAA Options na 2x jos je gore(ne znam sta zanci ova opcija)
Jednom recju nisam zadovoljan.
Mislim da su gospoda iz EA Games slabo radili,oslonili su se na to sto je next-gen i time nam zamazali oci.Tesko ce oni ovo da isprave,daj Boze.
Igracu i dalje ali sam MNOGO LJUT zbog mog tima i svega ostalog.
 
Realno, 9500 GT je raspad kartica, nije bila ništa posebno ni kada se pojavila, a kamoli sada. Na mom drugom kompu (ne ovaj iz potpisa), na kome je 8800 GT (kupljen pre hrista, tj. januara 2008. godine) i procesor E5300 (plaćen oko 55 evra, već prilično davno) igra leti, u 60 fps, sve sa 4XAA (antialiasing, čini prikaz slike oštrijim). Zaista mislim da nije na mestu kukati na zahtevnosti.

Takođe, ne primećujem bogzna kakve velike probleme niti da nam je "EA zamazao oči". Ova igra je milion puta bolja od FIFA 10 za PC i bez problema je barem rame uz rame sa PES 2011. Meni lično nikada nije pukla, na dva različita kompa i na dva OS-a (XP SP3 i Windows 7).
 
Evo intervjuu kako Piter vidi buducnost sportskih igara i FIFA konkretno a to je u vidu digitalnih update-a, tj da vise nece biti diskova na kojima ce biti igra. Novi feature igre ce jednog dana postati update i sportske igre ce biti "zive" 365 dana godisnje. A kada Piter to kaze, tako ce i biti. Svaka cast coveku, gde god da je bio, bio je uspesan u tome sto radi. (radio je na visokim pozicijama u Reebok i Microsoft pre EA SPORTS)

Btw evo jedna kratka prica kako Steve Nash i Landon Donovan igraju FIFA...

[YOUTUBE="FIFA 11 - Steve Nash and Landon Donovan, part 1"]AEb1iV3o4bc[/YOUTUBE]
[YOUTUBE="FIFA 11 - Steve Nash and Landon Donovan, part 2"]N-nstZzw3JQ
 
Piter je toliko pametan, da mu je trebalo 3 godine da skonta da PC igrači neće da kupuju FIFA dok god ne bude next-gen. No, bolje ikad, nego nikad.
 
Nisi dobro iskopirao linkove za YOUTUBE:

[YOUTUBE]AEb1iV3o4bc[/YOUTUBE]
[YOUTUBE]N-nstZzw3JQ[/YOUTUBE]

I čisto sumnjam da se Piter tu nešto konkretno pitao ;)
 
Došla Fifa i eto ako neko od ovih "razbijača" sa analognim kontrolama hoće da igra neka se javi. Nik je NenadSerbia trenutni skor 20:3.
Pozzzzz
 
Ako si u Kanadi, nadam se da ce raditi bez mnogo kasnjenja...
 
Probali ja i burazer iz BG-a i radi sve super.
 
Upravo sam hteo da postavim to... Ne pada mi na pamet da probam jer planiram ići na WCG ma koliko retardirano zvučalo :D. Mada kada mi stigne original možda samo probam, jer sada nemam imidž ukoliko zakenjam nešto da mogu da reinstaliram...
 
Upravo sam hteo da postavim to... Ne pada mi na pamet da probam jer planiram ići na WCG ma koliko retardirano zvučalo :D. Mada kada mi stigne original možda samo probam, jer sada nemam imidž ukoliko zakenjam nešto da mogu da reinstaliram...

Brate samo treba da bekapujes 2 fajla i to je to. Ako ti se ne svidja vratis fajlove i mirna backa
 
Šta, sad će FIFA da se igra na WCGu?
 
Brate samo treba da bekapujes 2 fajla i to je to. Ako ti se ne svidja vratis fajlove i mirna backa

Jel to važi i za LOD patch? Pošto sam na njegovom sajtu skinuo taj FIFA11 PS3 Gameplay+LOD Patch pošto link na megauploadu samo za FIFA 11 PS3 FIFA11 PS3 Gameplay Patch nije dostupan. Uradio sam bakup dva fajla, mada i ako mi shebe nešto imam imidž pa mogu uvek da vratim. Sada ću da probam da li je to to ali čisto sumnjam da je uspeo da nabudži. Doduše ne znam da li ću uspeti da primetim razliku pošto sam FIFA 11 PS3 demo odigrao četiri utakmice i to sa default podešavanjima dok FIFA 11 PC igram isključivo na manual (ogromna je razlika u gejmpleju kada se igra na manual).

Edit: Nisam još probao utakmicu već sam se samo malo zezao sa Kakom. Malo mi je neverovatno da je uspeo da nabudži nešto ali su driblinzi koje Kaka izvodi drugačiji kao i komande za driblinge. U full verziji je Kaka bio spretan kao Gatuzo tj. poprilično mu je bežala lopta pri driblanju i bio je definitivno sporiji nego što je sada. Čak je i šutiranje drugačije (preciznije). Možda bulaznim ali meni stvarno deluje da je uspeo da ubaci Personality Plus. Da napomenem da je i dalje sve setovano na manual bez ikakvih asistencija.

Ajde nek proba još neko, ja baš i nisam dobar za testiranje ovakvih stvari pogotovo što mi je iskustvo sa FIFA minimalno.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno