Šta je novo?

FIFA 18

A gde može da se vidi taj poredak?
Tri nedelje za redom sam igrao WL.
Gold 2, Silver 3, i Silver 1.

Kako vam se čini ovaj Mustafi IF 87, ne deluje loše, a nije skup?
 
Našao sam ove mesečne nagrade.
Pošto sam za 3 nedelje imao 45 pobeda, to je Silver 1.
Nagrade su 1 gold TOTW player i 2 silver TOTW.
67 pobeda je Gold 3 i tu su 3 gold TOTW igrača.
Da sam imao vremena i igrao prve nedelje u novembru i sve preostale utakmice naredna tri vikenda, sigurno bih bio u Gold 2, za Gold 1 tesko da bih mogao toliko pobeda, najmanje 85.
Ali nema se vremena.
Fifa jede žive ljude! :)
 
Poslednja izmena:
I ja sam Silver 1.
S' obzirom, da sam prvu nedelju propustio, kao i 6 utakmica, od ove nedelje, i nije loše.


Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Našao sam ove mesečne nagrade.
Pošto sam za 3 nedelje imao 45 pobeda, to je Silver 1.

Aha, gleda se tako? Mislio sam da se dobija po nedeljnom plasmanu, a ne ukupno lol. Znaci ja sa 15 dobijam IF bronzanog ;(
 
Pa da, sabiraju se pobede.
Obrni, okreni, moraš da igras, do besvesti, ako hoces šansu, za bolju nagradu.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Ja sam u oktobru bio u Elite 3 monthly, a sada cu biti u Gold 1, ali kako vreme bude odmicalo sumnjam da cu uzimati vise od Gold 2 jer previse vremena oduzima WL, a retko kad dobijem nekog vrednog igraca.

Primera radi prosle godine na PC-u sam konstantno bio u Elite 2 ili Elite 1 i za godinu dana najbolja nagrada mi je bila Robben prva IF kartica u oktorbu. Sve ostalo su bili neki neupotrebljibi igraci tipa Kejn ili Ozil, a uspeo sam da izvucem svaku verziju Basa Dosta kao najbolju karticu u tom mesecu. I dan danas imam nocne more. Kad vidim Dosta u obicnom packu dobijem trzavice. :D
 
Kako funkcionisu ove hemije za igrace? Tipa Shadow itd.

Nisam bas najsigurniji da razumem to i taj sistem
 
pojačava ocene igračima
npr:
http://www.futhead.com/18/players/4679/virgil-van-dijk/
imas iznad ocena chem style tu staviš koji hoćeš i vidiš kako rastu ocene...

http://www.eurogamer.net/articles/2...d-best-fut-chemistry-styles-for-each-position


A749-2.jpg
 
Poslednja izmena:
Sve ostalo su bili neki neupotrebljibi igraci tipa Kejn ili Ozil, a uspeo sam da izvucem svaku verziju Basa Dosta kao najbolju karticu u tom mesecu. I dan danas imam nocne more. Kad vidim Dosta u obicnom packu dobijem trzavice.

Haha. Steta sto ti veliki target man igraci i glavonje ne mogu najsrecnije da se iskoriste. Razmisljao sam da napravim fitness tim i probam malo da eksperimentisem. Mozda probam sa Ziruom tj njegovom MOTM karticom. Kazu da IF Zaza takodje unistava. Al' sta vredi kad meni crossing ne ide.
 
Haha. Steta sto ti veliki target man igraci i glavonje ne mogu najsrecnije da se iskoriste. Razmisljao sam da napravim fitness tim i probam malo da eksperimentisem. Mozda probam sa Ziruom tj njegovom MOTM karticom. Kazu da IF Zaza takodje unistava. Al' sta vredi kad meni crossing ne ide.
Nemoj ni da se trudis. Ova fifa nije za target man igrace. Jedini koji vredi je Lukaku, ali on nije za fitness tim jer mu je cena velika. Crossing je poboljsan, ali zato logika nije nikako jer kad u kontri centriras na drugu stativu tvoj bek se zamrzne ili se desi sa protivnicki Insinje nadskoci Valensiju bez problema. Jedina korist od tih jacih igraca je to sto nece biti pregazeni ako zelis da zadrzis loptu i usporis igru malo.

Cela ova analiza dolazi iz coveka koji je celu fifu 17 igrao sa IF Bentekeom u napadu sve do TOTS kartica jer je tada imao smisla koristiti takvog igraca i bio je pakleno dobar. On, Mertens i ja smo bili tri brata nerazdvojiva u fifi 17. :D

Sent from my A0001 using Tapatalk
 
Haha. Steta sto ti veliki target man igraci i glavonje ne mogu najsrecnije da se iskoriste. Razmisljao sam da napravim fitness tim i probam malo da eksperimentisem. Mozda probam sa Ziruom tj njegovom MOTM karticom. Kazu da IF Zaza takodje unistava. Al' sta vredi kad meni crossing ne ide.

A, ako se ipak odlucis za nekog teskasa, veceras mozda Lord Bender dobije specijalnu karticu.
 
Definitivno ovi SB Elite 2 packovi su najgori. Najskuplji igrac 4k.
Izadju baneri i izadje i Matip.
Jos dao zeni da otvori, jer je u PESu 18, iz prve zavrtele one kugle i ubola crnu i ispao joj Mesi, dzaba kada on tamo nema nikakvu vrednost! :d
Pa rekoh, ajde i sada 1/5 od Mesija i ja prezadovoljan, ali...
Sada ne mrdam od Gold 3, eventualno Elite 3, to je vrlo lako i bez cimanja.
 
Poslednja izmena:
Izašao opet patch 1.06. Evo sada ga skida.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne znam za vas al meni Kejn i Morata ubijaju, pogotovo Kejn, na 17 utakmica 33 gola, sut ubitacan jos sa Hawk hemijom je malo brzi, Morata nesto slabiji u skoku al zna i on da zavuce iz trka, njemu sam sa Hunter hemiju... Kejn mi najdrazi igrac :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Dobar je morata sa hunter hemijom.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Meni je Lakazet otkrovenje, još u tandemu sa Maneom, ubijaju. Hvala ko god je pomenuo (IF ili TOTW slab sam s tim oznakama) crnog Felainija. Neprelazan je, još sa katalist hemijom.

Poslato sa Huawei P10 Plus uz pomoć Tapatoka
 
Dobio na giveaway-u jednu grafiku, nema sta da trazi u ovom matorom kompu, odmah nasao trade za PS4 Pro pod punom garancijom, nalozi mi jos stoje tako da cu se vratiti sutra u toku dana na ovoj temi :D
 
@Mazi7 moram te pitati, posto si zesci fenomen u pozitivnom smislu naravno [emoji4] prvo si imao zversku masinu koja kosta boga oca, pa si presao na obican PS4, pa te i on smorio pa si presao na PRO, pa te opet smorio PRO, pa si ga prodao i sad opet uzimas PRO? Brt ono wtf?! [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jednom se zivi brt :) Ja i zena ne bacamo pare na kola, motore i alkohol, dete, sredjivanje i prosirivanje stana i kuce a uz to ide slag na tortu sa hardverom i konzolama jer sam imao srece da mi internet ustupi izuzetno fino "radno mesto". Lupam, prodao sam konzolu pre mesec dana ali sam uradio kompletnu stolariju u stanu a falilo mi tih 300e. Sada me ukenj na twitch streamu i fobio 1070 koju sam imao prosle godine uz onu zverku, ali mi je dovoljan q9650/6gb ram i 1030 za Overwatch, Diablo i LoL pa mogu da uzmem PS nazad :D

Ne znam da li cu imati prilike za ovako nesto u zivotu opet, ali dok traje da iskoristim :D A i zeni draze da mi hobi bude konzola nego nocni fudbal i sedaljka kod druga haha.

Btw, prosle godine FAT PS4, ove u aprilu slim, u junu Pro, eto sada opet Pro. Sreca pa nisam prodao naloge.
 
Poslednja izmena:
Ova igra je takvo namesteno s***e da ja ne zelim vise uopste da je upalim, sednem sad da odigram SB za danas, i upalim neki random tim 56 mu chem. i 79 rejting, sa nekim silverima itd... i za celu nedelju igre SB sam primio 2 gola a pali su mi se timovi sa ikonama itd... sad mi tim sa nekim silverom nabije 3 gola za 30min sa 25+ metra finnese pored De Gea-e na golu njegov Guzman na golu koji je na 6 chem. mi odbrani 27 suta da 27 za 90 min. i izgbim sa 2-3 i to moji sutevi od tih 27, 20 iz 16. Samo sto TV nisam razbio. :mad:
 
Ova igra je takvo namesteno s***e da ja ne zelim vise uopste da je upalim, sednem sad da odigram SB za danas, i upalim neki random tim 56 mu chem. i 79 rejting, sa nekim silverima itd... i za celu nedelju igre SB sam primio 2 gola a pali su mi se timovi sa ikonama itd... sad mi tim sa nekim silverom nabije 3 gola za 30min sa 25+ metra finnese pored De Gea-e na golu njegov Guzman na golu koji je na 6 chem. mi odbrani 27 suta da 27 za 90 min. i izgbim sa 2-3 i to moji sutevi od tih 27, 20 iz 16. Samo sto TV nisam razbio. :mad:
Join the club :-D

Poslato sa Huawei P10 Plus uz pomoć Tapatoka
 
Da li je placebo ali posto nisam igrao koju nedelju, sada na novom TV-u meni je ovo fantazija od gameplay-a :) Odmah poceo Career i SB da radim za ovu nedelju, kontam Elite 3 / 2 je dostizan ako nisu nesto menjali AI pa mogu da naredjam pobede kao ranije :D
 
Ne mogu edit ali imam pitanje, da li sam u placebo elementu apsolutno upao ili su radili neki patch po pitanju gameplaya ? Uzimam loptu AI-u u situacijama u kojima ne bih mogao, lopta se nekako lepse kotrlja po travi, fizika je drugacija, generalno je i gameplay mnogo brzi.

Mislim da je ovo bio fin comeback u SB :D

photo (4).jpg

Da, vidim da i leveli konacno rade tako da je full :D
 
Dva patcha u medjuvremenu bila. [emoji1303]
Dobrodosao nazad!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno