Šta je novo?

FIFA 15 PC IGNITE

...malo srece...

Neki manje, neki više.:D

Nekako mi se čini da je brzo crashovao market ove godine, krenuo sam da zarađuje dobro, ali je već u novembru baš krenula fluktuacija cena tako da sam se tu smorio...
 
Da li ce cene jos ici gore?
Ovo je vec sada,dosta otislo.
Suareza sam platio oko 500.000,sada je 900.000,toty Iniesta je placen 960.000,sada je oko 2.000.000....
 
Poslednja izmena:
Jel neko uspeo od vas da udje u 2 ligu? Igram onaj season gde uzmes jedan tim i picis na random.
Dodjem do 3 lige i tu na pola dobijam i onda od jednom moji igraci vise ne mogu niti jedan duel da dobiju sramota koliko krene da se baguje, svaki protivnikov igrac kao da je i jaci i brzi od mog, da poludi covek.
 
Da li ce cene jos ici gore?
Ovo je vec sada,dosta otislo.
Suareza sam platio oko 500.000,sada je 900.000,toty Iniesta je placen 960.000,sada je oko 2.000.000....

Najbolja fora za to ti je da pogledaš koliko ima listovanih kartica na marketu, može to da se vidi iz igre. Koliko sam pratio standard za PC je oko 170.000... Kad je bilo TOTY ludilo bilo je više od 300.000 kartica pa nije ni čudo što je Suarez bio 500k.
Kapiram još nedelju da se stabilizuje, a nakon toga ima samo da pada.
 
Ja sam sa Fiorentiom dosao do 1. divizije i onda mi dosadilo. To sam igrao do pre par nedelja.

Stankovicu kakav tim imas? Ja sam napravio bpl sa Hazardom, Aguerom i hibrid sa Neymarom, Ibrom i Bejlom. Imam jos pola milke ne znam sta cu s njom cekacu novi totw pa da potrosim verovatno
 
SIF Grizman je terminator imao sam ga, zanimljiv ti je tim razmisljao sam o Kaseresu jeftin je pa IF Fernandez jer ima 5* skills taj neki ita hibrid sa francuzima mozda, videcu. Mogli bi frendli sezonu misim da nismo igrali...
 
Odlican je grizman,dao sam,par strasnih golova,sa njim.
Ajde,moze,kad se poklopi vreme.
U poslednje vreme,mnogo vise vremena provodim trgujuci,nego sto igram fifu
 
Pozdrav ljudi. Kupio sam danas Fifu15. Igrao sam pes zadnjih godina pa se ne snalazim oko kontrola bas najbolje. Koristim ps2 controlere sa adapterom za PC. Da li mi moze neko pomoci oko podesavanja kontrola, npr Select dugme mi radi kao Start dugme, ne radi desni analog. Ubacio sam x360ce ali to se nije popravilo. I asist podesavanja kako da podesim. Unapred hvala na pomoci
 
Hvala :). Podesio sam i sada radi. Jos me zanimaju GAMEPLAY ASSISTANCE SETTINGS, kako je nabolje da ih podesim?
 
Kako ti je najzgodnije :) Ja ostavim sve na manual osim šuta, on je na semi. Probaj tako, eventualno ostavi pass na semi isto, verovatno se nećeš snaći na manualu od starta.
 
Probacu i sa tim podesavanjima. Trazim na netu kako bi mogao da smanjim poluvreme na bar 3 min jer kad igramo nas 5-6 nikad na red ne mozemo doci :). Ne znam da li je to izvodljivo
 
Imam oko 17k coinsa, kako od toga napravit' koju paru, da otvorim koji promo pack... :)
 
Trenutno cene igraca su u porastu tako da ti je najbolje da igras sa jeftinim dobrim igracima (bpl, bbva...ja sam sa jeftinim brazilcima dogurao do 1. div). Napravi i rezervni fitnes tim sa kojim ces igrati svaku 4. tekmu. Jace divizije daju vise coinsa. A ako si kockar otvaraj pakove al nema posle zaljenja [emoji1]
 
Pozdrav. Da li neko zna zasto nece da se sacuvaju kontrole za jedan dzojstik. Spojena su dva ps2 dzojstika na adapter za pc. Na jednom sacuva na drugom ne.
 
Cuadrado je koštao pre nedelju dana oko 15.000, sad nema ispod 35.000..a taman sam skupio lovu.
 
Pozz,imam Genius MaxFire Grandias 12V i nikako ne mogu da podesim da mi radi na fifi?!

Skinem sa sajta driver za njega ali nec i nece !

Zna li neko kakoda rijesim ovaj problem?Probao sam na Visti na Win 7 i na Win 8.1 i nece i nece!

Pes 15 radi ok je ima onaj setings pa namjestim dugmad kako hocu !

Ima li nesto slizno za fifu ?

Pomagajte ako nema spasa da ga prodajem inace dobar veliki gamepad !
 
Pozz,imam Genius MaxFire Grandias 12V i nikako ne mogu da podesim da mi radi na fifi?!

Skinem sa sajta driver za njega ali nec i nece !

Zna li neko kakoda rijesim ovaj problem?Probao sam na Visti na Win 7 i na Win 8.1 i nece i nece!

Pes 15 radi ok je ima onaj setings pa namjestim dugmad kako hocu !

Ima li nesto slizno za fifu ?

Pomagajte ako nema spasa da ga prodajem inace dobar veliki gamepad !

Ja saltam i ps3 cable gamestop kontroler pa i ove od 600dinara Intexove koji imaju odlican analog sa x360ce emulatorom. To ti je ultimatum resenje, samo proguglaj o tome. Nije tesko. Svaki dzojstik ce raditi sa tim.
 
Ja saltam i ps3 cable gamestop kontroler pa i ove od 600dinara Intexove koji imaju odlican analog sa x360ce emulatorom. To ti je ultimatum resenje, samo proguglaj o tome. Nije tesko. Svaki dzojstik ce raditi sa tim.

Ne znam kako mozete te intex i ostalu kompaniju iz kine da koristite kolko god da je dobar analog opet mi imaju neki delay slab odaziv samo, Xbox, Logitech eventualno Mad Catz.
 
Kupio sam Intex IT GP04 i kad instaliram driver za njega radi na svim fifama koje ima,13,14,15 i FW ! a kosta 7 e !
Steta sto Genius MaxFire Grandis ne radi na fifa 15 ,na ostalim sam ga nekako sredio da proradi ali na 15 nece ,nema sanes !
Probao sam X360 emulator i to je sredilo stanje za 14 i na FW ali 15 nece i nece !
 
Da li je moguće snimiti kontrole za dva gamepada, kao ranije, da kad isključim, pa posle ponovo prikačim drugi gamepad, samo učitam npr "custom C" komande?
Znam da je (da li u fifi 11 ili 14) bilo da jednostavno i za drugi gamepad izaberem isto kao i za prvi npr. "custom A"..
Sada toga nema, ispada da moram svaki put da podešavam za drugi gamepad?

I još jedna stvar vezano za fut..Pošto prvi put igram ove godine, da li je oduvek bilo tako da se igračima ne obnavlja stamina ako nisu u aktivnom squadu?
Malo je bezveze da se igrač ne refreshuje kad ga ostavim u my club.
 
Oduvek, ali to nije zaista toliki problem jer mozes da napravis drugi tim gde ce ti igraci iz prvog tima biti na klupim, odigras jednu utakmicu sa rezervnim fitness timom i svi se oporave.
 
^ Ma ok je to, ali mogli bi popraviti..

I par puta mi se desilo da od svih utakmica u sezoni (fut diviziji), baš neka odlučujuća bude sa onim neigrivim lagom.
Znači kad mi fale tri boda ili bod i poslednja je utakmica, za plasman u narednu diviziju (ili ostanak, titulu), treba da se patim pola sata sa usporenim filmom..
 
Nazad
Vrh Dno