Šta je novo?

FIFA 15 PC IGNITE

jesam ali mi nije pomoglo radi djostik sada ali nemogu kontrole da namestim kao na pesu da moze da se igra to mene muci...
 
jesam ali mi nije pomoglo radi djostik sada ali nemogu kontrole da namestim kao na pesu da moze da se igra to mene muci...
Udji u igru idi u settings pa controller settings I tu namesti kako I sta ti odgovara. Ako hoces DA ti bude kao u pes-u zameni LB i LT, RB i RT, i X sa B...
 
Poslednja izmena:
Juce konacno uzeo fifu, u odnosu na 14-cu ima razlika, jos se navikavam na fiziku i mehaniku igraca, i sto jes jes, ovde je odbranu mnogo tesko igrati [emoji12] ko hoce da odigramo koji mec neka me doda DonMarko96 ili neka ostavi nick pa cu ja njega dodati [emoji2]
 
Poslednja izmena:
Moze ,kada zakacim samo njega igrica radi ,ali kada povezem oba onda blokira.
 
Jel mogu nekako spreciti centralne bekove da mi igraju napadace I ofanzivce ?? Znaci poludim kada umesto CAM-a nadjem CB-a usred napada, jos pise tamo u instrukcijama da bleji u odbrani, ali dzabe, obavezno bar jedan ide konstantno u napad, da li se to moze spreciti ili je jednostavno takva igrica ??
 
Au da, dok nisam podesio kontrole na tastaturi, znam da sam stisnuo neko dugme za taktiku valjda, ali nisam posle obracao paznju, hvala tii !!! :D
 
Da li neko moze da mi pomogne. Kupio sam speedlink torid gamepad i imam jos dva ps2 gamepad-a. Sacuvane kontrole ostaju samo na jednom ps2 gamepad-u a ova dva moram stalno da podesavam kada ulazim u igru. Kako ovo mogu da resim?
 
DachaBre,pa,ko hoce malo da igramo prijateljske =)
Blatio sam ovu fifu,zalio pare sto sam dao,ali... Ispeglali su je maksimalno,vise nemam ni jednu zamerku. Imam jednu,kao i u proslim verzijama,po nekad igraci ne razlikuju pas i ubacivanje. Ja odigram pas,znaci u noge,on doda ispred,kao kad dam komandu da ubaci loptu u prazan prostor. Sad je ova fifa naj fifa do sada,barem meni. Brutalno realna =)
 
Ja sam joj opet dao šansu i nisam video neke epohalne promene, i dalje je pace2win.
 
Kakav je update bio ? Ima li neki patch log ?
 
DachaBre,pa,ko hoce malo da igramo prijateljske =)
Blatio sam ovu fifu,zalio pare sto sam dao,ali... Ispeglali su je maksimalno,vise nemam ni jednu zamerku. Imam jednu,kao i u proslim verzijama,po nekad igraci ne razlikuju pas i ubacivanje. Ja odigram pas,znaci u noge,on doda ispred,kao kad dam komandu da ubaci loptu u prazan prostor. Sad je ova fifa naj fifa do sada,barem meni. Brutalno realna =)

Sto jes jes, jeste veoma dobra, ali odbranu je mnogo teze igrati u odnosu na 14-cu, nekad me prolaze kao da nemam igrace xD I sto mi se mnogo vise svidja, olaksali su igranje kada pada kisa, u 14-ci je bilo skoro nemoguce normalno igrati po kisi, ovde su unormalili... Za sada najveca mana mi ostaje stizanje protivnickih igraca, mislim onih brzih, i odbijanje od igraca, tj kao da su mi igraci od pera sacinjeni, dodje mi da razvalim tastaturu kada u kljucnom momentu se polomi ili odbije, i naravno padne, a protivnicki igrac prodje i ja primim gol :p Ali generalno mnogo bolja igrica u odnosu na 14-cu, mnogo vise me vuce da je igram, vec imam skoro 20 sati za nedelju dana koliko je imam, sto je za mene odlicno :D dodajem te vcrs samo da dodjem kuci sa treninga...
 
Ja ne znam sto su vam problem brzi igraci, kad krenu po bokovima da trce samo ih ispratite i na kraju udvojte, vecina ne ide na centarsut pa moze samo u aut da zavrsi lopta, jedini problem je brz igrac i onaj koji koristi finte, to je malo teze odbraniti, ali samo manuelna odbrana, bez ispadanja i dobar tajming za klizeci ili standing tackle
 
@balzak nekad uspem, a nekad ne da ispratim krilnog igraca, ali opet ne kazem da je tesko, ipak se jos odvikavam od 14-ce, pa mi je sama igra nova, ipak je skoro sve promenjeno... Kad kazes manuelna odbrana mislis na to da sam prebacujes igrace i da ti sacuvas loptu ili se to odnosi na tactical/legacy defending ?? Ja koristim skoro sve na auto i tactical defending...
 
fifa je bruka, ja samo picim seson i koljem se u prvoj diviziji ali me nervira taj lag usrani, nikako da odigram tri meca bez laga...
 
Pa da, valjda se to dugme tako zove, nego je mare mislio na legacy defending sto ima u pocijama da se podesi, to ne diraj, eventualno mozes da stavis auto switching assistance na Low, to je kad promenis igraca da ti odmah ne odreaguje na pravac kretanja i ispadnes ko majmun
 
Pa da, jos od 12-ce samo koristim tactical defending, i uglavnom nemam vecih problema sa odbranom, al eto nova igrica nova odbrana :p ja stavio to na high, i za sada daje rezultate, primam max 2 gola na mecu, ali retko, samo ako je bolji od mene, uglavnom 1 :p koje klubove furate u seasons ?? Ja PSG i Monaco, a i u UT pokusavam da napravim Ligue 1 postavku :p U 14-ci sam uspeo, i evo od 3-ce divizije furam francuze, i iskreno bolji su nego sto sam ocekivao, fazon ocena cele ekipe 80 (najbolji Cavani, Silva i Lavezzi), a koljem se ravnopravno sa spancima i englezima, ponekad dodje neko sa nemcima, ali sve u svemu dominacija :D Jos igram na tastaturi, od finti nema vajde, samo da ga lomis i pretrcavas :p
 
Pa da, jos od 12-ce samo koristim tactical defending, i uglavnom nemam vecih problema sa odbranom, al eto nova igrica nova odbrana :p ja stavio to na high, i za sada daje rezultate, primam max 2 gola na mecu, ali retko, samo ako je bolji od mene, uglavnom 1 :p koje klubove furate u seasons ?? Ja PSG i Monaco, a i u UT pokusavam da napravim Ligue 1 postavku :p U 14-ci sam uspeo, i evo od 3-ce divizije furam francuze, i iskreno bolji su nego sto sam ocekivao, fazon ocena cele ekipe 80 (najbolji Cavani, Silva i Lavezzi), a koljem se ravnopravno sa spancima i englezima, ponekad dodje neko sa nemcima, ali sve u svemu dominacija :D Jos igram na tastaturi, od finti nema vajde, samo da ga lomis i pretrcavas :p

Lele kako mozes na tastaturi da igras tacno bi prste polomio :D Bez analoga ne ulazim u fifu, sto se tice timova u UT mislim da ti je najbolja Seria A uzmes napad sa Zervinjom, Ibarbom i Dumbijom i resio si 90% problema :D
 
Haha pa nekad lomim prste na strelicama, ali mi je mnogo lakse, imam zesce g***o od gamepad-a, pa ne zelim da gubim dodatno zivce :p ma jok, seriu A i italijanski fudbal generalno ne gotivim, mozda pre 10 godina kada sam bio klinac, sada samo PL i Ligue 1... U napadu levo Lavezzi, desno Lucas i Cavani/Gignac u sredini, bolje ne treba, ali za sada igram samo one SP kupove da bih skupio sto vise para, jer kako mi treba za igrace, tako mi trebaju i za fitness trenere i contracte, pa sam veoma ogranicen sa budzetom, haha :D Koji ti je nick da te dodam, da opikamo po koju ?? :)
 
Bas sam juce igrao malo posle duzeg vremena, ne vredi, protivnici su *****i, dobio sam 7/10 utakmica, al sta vredi kad je osecaj jadan, jedna utakmica mi je bila zanimljiva od tih 10, u onim kesicama se nista ne dobija dzabe se nadam, jedino sto sam kupio dumbiu iz rome, pa sad imam tim bas kakav sam hteo
I ne znam sta se desava u 5 utakmica sam napravio penal, nijednom nisam cak ni konttolisao tog odbrambenog a kamoli uklizao
 
Poslednja izmena:
Pozz,sinoc sam probao da zamjenim tipke R1 ( udvajanje igraca) sa X samo u ODBRANI ?!Cini mi se da ima smisla jer sad kad drzim X kompjuter napada onog sa loptom a ja mogu sa LS da navodim onog mog gdje hocu?Ovo sam uradio da bi mogao nesmetano da koristim sprint jer mi je nezgodno da drizim 2 prsta na R1 i R2 !Ima li neko komentar ili predlog ili sta vec ?
Modify message
 
Nazad
Vrh Dno