Šta je novo?

FIFA 15 PC IGNITE

Sad sam vec odigrao 5-6 utakmica i mogu reci da je napredak ocigledan.
Idalje bi trebalo da mogu lakse da napravim faul u duelu i da se odbrana bolje pozicionira ali definitivno je napredak primetan.
Manje golova po mecu, manje rukometa, za sada ja zadovoljan!
 
Poboljsani su golmani i malo odbrana ali opet uspijem dati po 5 golova na mecu, doduse meni ne smeta. I dalje ima ona glupost kad zelim npr. na dvadesetpet metara od gola da odgurnem protivnickog igraca, a desi se to da moj odbrambeni krene vuci za dres napadaca i iako ja pustim istovremeno tipku za to on i dalje nastavi vuci igraca sve dok ovaj ne padne u sesnaestercu i to je naravno penal, sto mi najvise ide na zivce.
 
Cini mi se da su golovi glavom vraceni na nivo pa skoro kao u 14, sad sam odigrao 4-5 tekmi i u svakoj je bilo bar po 2 gola glavom.
 
Ako zelite dodajte me na Origin Deky-002 pa da odigramo neku partiju :)
 
Jel mi se cini ili su usporili FUT? Ja sam se odusevio, konacno uzivancija par tekmi sam odigrao i stekao takav utisak
 
Jel mi se cini ili su usporili FUT? Ja sam se odusevio, konacno uzivancija par tekmi sam odigrao i stekao takav utisak

Ja sam sad kupio i odigrao jedan meč protiv kompa, čisto da probam... i KAKO OVO GARI BOKTE. Pa ovo je 22 Sonica na terenu. Igrao sam demo, činilo mi se sporije.
Možda me je samo udario kontrast jer igram pes zadnje dve nedelje..ali kako ovo šuri, lete najbukvalnije. Atomski mravi.

Ali nema veze, igra je brutalno upakovana, i više ne poredim sa pesom u detalje, jednostavno postalo mi je zabavno sve na svoj način.
Replay je fenomenalno urađen, bukvalno sam zbog toga i kupio. Karijeru neku mogu da cepnem na slow + slajderi, biće super.
 
Da li je izasla neka S****** ili R******* verzija. Da li je neko probao kako radi?
 
Nema narodne a sumnjam da ce je uopste biti.
 
Poslednja izmena:
Bice ako ti neko iz naroda da origin sifru za offline.
 
posto i gde se moze najjeftinije kupiti igra?

Ja video u TC stadion na kutiji pisalo 3000,00; da li je moguce? bila guzva pa nisam pitao. Na Xbox i PS4 su bile cene 7000-8000
Sta mislite?
 
Poslednja izmena:
Jel vam se desilo da ne dobijete promote u sledecu diviziju kad osvojite titulu?
 
Stari veliki bag...nema para nema promocije..
 
Kako smaraju...napisao sam ticket. Dobio odgovor da znaju za taj problem i kao da ga resavaju trenutno. Dobio sam jedan free premium gold pack.
 
Igram Fifu od 98mice i mogu vam reci da je ovo sad jedna teska glupost od igrice. Ruke treba slomiti onom ko je napravio 15-icu
Bukvalno je nemoguce dobiti ovu decurliju sto ga bacaju na Ronalda ,
On i Bejl lete po terenu nema sanse da ih zaustavim cak sam uzeo PSG koji ima jednu od najboljih odbrana trenutno i ne vredi ,
Mnogo pocinje da me iritira igrica, jer deca mutava ne znaju nista osim da drze Sprint i sutnu sa 3m kada se vec prosetaju ( jer im igrica to dozvoli , ne ja )
Toga nije bilo u prethodnim Fifama i jos pogotovo sad u I diviziji hocu da poludim od takvih imbecila blago receno , a pritom da napomenem da vecina ne zna 4 tacna pasa da spoji.
 
Poslednja izmena:
Igram Fifu od 98mice i mogu vam reci da je ovo sad jedna teska glupost od igrice. Ruke treba slomiti onom ko je napravio 15-icu
Bukvalno je nemoguce dobiti ovu decurliju sto ga bacaju na Ronalda ,
On i Bejl lete po terenu nema sanse da ih zaustavim cak sam uzeo PSG koji ima jednu od najboljih odbrana trenutno i ne vredi ,
Mnogo pocinje da me iritira igrica, jer deca mutava ne znaju nista osim da drze Sprint i sutnu sa 3m kada se vec prosetaju ( jer im igrica to dozvoli , ne ja )
Toga nije bilo u prethodnim Fifama i jos pogotovo sad u I diviziji hocu da poludim od takvih imbecila blago receno , a pritom da napomenem da vecina ne zna 4 tacna pasa da spoji.

Jednostavno prestanes da igras i prihvatis cinjenicu da ne postoji valjana fudbalska simulacija.
 
U pravu si . Trenutno zaista i ne postoji valjana fudbalska simulacija
 
A da prihvatite da ne znate da igrate odbranu? :) Igra ima mana naravno, jedna od najiritantnijih je npr u FUT modu da igra zna sama da prebaca kriterijum tokom meca. Ali sto se tice Ronalda & Ibre & Ibarba and Co, itekako mogu da se zaustave. Nekad udvajanjem, nekad klizecim startom a nekad jednostavim uzimanjem lopte. Igram prvu diviziju i uopste se do sada nisam nervirao sto se tice nadmocnosti tih igraca.
 
A da prihvatite da ne znate da igrate odbranu? :) Igra ima mana naravno, jedna od najiritantnijih je npr u FUT modu da igra zna sama da prebaca kriterijum tokom meca. Ali sto se tice Ronalda & Ibre & Ibarba and Co, itekako mogu da se zaustave. Nekad udvajanjem, nekad klizecim startom a nekad jednostavim uzimanjem lopte. Igram prvu diviziju i uopste se do sada nisam nervirao sto se tice nadmocnosti tih igraca.

Ili ti da prihvatis da nije u stvar u tome? Nije problem u odbrani, u pobjedivanju ili gubljenju utakmica. Da je u tome problem ne bih pobjedivao 80% utakmica. Problem je u tome sto koliko god ti dobro igrao ili ne, nemas taj osjecaj da igras fudabalsku simulaciju, vec je tipican osjecaj igranja arkade, gdje ti zivce cupaju banalne stvari, tipa gdje u nekim trenucima igraci imaju nadljudske sposobnosti kao sto je slucaj kada driblaju, sutaju, salju duge lopte i slicno, dok sa druge strane imas situacije gdje igraci se ponasaju kao tipicni botovi koji vecinom urade neku glupost i to bez tvog uticaja ili greske kao sto je slucaj vecinom sa odbranom i postavljanjem kod driblinga, nepreciznim startovima, losim postavljanjem itd. Samim tim nemas taj osjecaj uzivanja, jer ti te gluposti stalno drze misli na tome i da sto bolje budes skocentrisan jer bi inace napravio tonu gluposti. Kao sto gore rekoh igra moze spasti pod svaki zanr samo ne pod simulaciju, a to je upravo razlog zbog koga sam je kupio.
 
Poslednja izmena:
Verovatno mislis na FUT.. jednostavno su ubacili te "specialne efekte" jer je klincima interesantije, a oni cine vise od 70% online populacije. Fifa je poslednjim patchom dosta toga popravila, i zaista ne lici na arkadu..probaj da uzmes neki slabiji tim i odigraj sa nekim sto zna da igra.. videces da se retko dolazi u gol sansu uopste, posebno sada kad pace vise nije glavna stat.
 
Na FUT sam i mislio i i dalje stojim iza toga da je arkada. Ostatak igre pogotovo Offline modovi i lice na nekakvu simulaciju, ali sa gameplay na slow i malo slidera.
 
FUT mora... golovi sa 40m, 2 i vise golova u extra time, solo sa pola do gola, no look pass iza ledja preko pola terena... sve je EA zove Chemistry :) Ko to ne skapira na vreme, gubi vreme...i zivce. Ko hoce simulaciju, Seasons, postavi samo striktne uslove za slicnog protivnika, uzmi 3,5 star klub i udri.
 
Zna li neko neki petch za 2014,da se lopta ne krece onako nerealno brzo prema aut ili gol aut liniji? 14 je meni mnogo bolja od 15,samo ta lopta kvari sve.
 
Sta ste rekli, na koliko pc-a moze da se aktivira offline fifa?
 
Unistili su fifu sa ovim poslednjim pecom - uzasna kontrola igraca, random pas, sece samo tako, odlepio sam sada. Ovo je definitivno poslednji put da dajem pare na ovaj krs od igre. Ne mogu da verujem da secka na 970 gtx ono smece od grafike. Sramota.
 
Pa meni na 7790 na FHD ide na max, doduse AA je na 2x. Optimizacija i nije losa.
 
Unistili su fifu sa ovim poslednjim pecom - uzasna kontrola igraca, random pas, sece samo tako, odlepio sam sada. Ovo je definitivno poslednji put da dajem pare na ovaj krs od igre. Ne mogu da verujem da secka na 970 gtx ono smece od grafike. Sramota.

Ovo je prvi put da cujem da nekom secka fifa 15 jos na GTX970 :zgran:
 
Nazad
Vrh Dno