Šta je novo?

FIFA 15 PC IGNITE

Razmisljao sam i ja da se vodim time "klin se klinom izbija" ali mi nekako nije to to. Lepse mi je da mi igra Higuain-Tevez napred nego Ibarbro, a inace nije on toliko skup, mislim da moze da se uzme za 15000. Jos da se skupi za Pogbu, ali sam upao u fazu da cim skupim 7500 otvorim paketic, i za sada posle 10+ paketica nista vredno nisam dobio.
 
Trejdovanje je mukotrpno na igracima, ali moguce, ako te ne mrzi da grindas 200 coina po igracu, bidujes i relistujes do iznemoglosti. Za mene licno, EA tax od 5% je skoro dealbraker...

Kažem, do sad nisam imao takvih problema, sumnjam da bi imao volje da se cimam za malu zaradu.
 
Ja isto koristim Ibarba, ali ne zato sto neki kazu da je op, ja cak ni ne znam da iskoristim njegov maximalni potencijal, skoro da ima vise asistencija nego golova, nego jednostavno mi odgovara mom timu, igra u napadu trenutno sa tevezom po levoj strani jer je desnjak, a pre je igrao rosi na desnom jer je levak, on je visok drugi napadac nizak, tako sam ih upario. Higuaina sam probao i dobar je, al svidja mi se kako su odradili vizuelno ibarba pa sam njega zadrzao
 
Imam original sa Origin-a... odjednom su mi se komande na game-padu pomesale : X i B su zamenili funkcije (...umesto suta imam centarsut ili lob ?!?)

Pokusao sam kroz "in-game" controller settings setings, ali ne mogu da pridjem, ne dozvoljava mi...?

Ima li Origin neku repair opciju ?

(da ne bi sve deinstalirao..)
 
Imas repair game, mozes to da probas...
 
posto nema jos uvek leka za ovo cudo ako je neko, a brazilac da se ceka da aktivira igru je malo ono ako je neko voljan i zeljan da mi aktivira igru bio bi mu veoma zahvalan, jer je to jedini nacin da se igra bez leka.
inace ne dobijam nista osim otkljucane igre za offline, druga stvar ako neko zeli da pomogne sto treba da zna je da sve on radi preko teamviewera, tako da nema nikakve zloupotrebe ili bilo cega i da moze i password da promeni odmah cim izadje i stavi origin kod mene na offline(ako se cima oko naloga i bilo cega), to je to ako neko hoce da mi pomogne nek se javi na pp..
 
Poslednja izmena:
Sad sam izvalio da je villas boas ****ni rus po fifi, do pre neki dan je bio portugalac sad odjednom rus, odlicno...
 
And BEAST FC here i come :D

IMG_20141106_152617.jpg
IMG_20141106_152624.jpg
 
Stavio sam ga na trasnfer, :D Imam solidan Seria A tim, sad cu da napravim jedan BPL od Emenikea...
Untitled.jpg
 
Jutros se probudim,rekoh,da vidim da li sam prodao igrace preko noci.
Kad ono,doceka me jedno prijatno iznenadjenje.
Imam nesto u unassigned.
IF Griezman.Odakle on tamo?Nista nisam kupovao,coinsi su tu...
 
Poslednja izmena:
Wtf?!

Nemam objasnjenje...
 
Ni ja.
Igram fifu, od 11-ce.
Prvi put da mi se ovako nesto desi.
Odmah sam ga prodao, da se ne predomisle možda
 
:D jel moguce, bas imate srece, moj naskuplji igrac je bio kejhil kojeg sam dobio u pakovanju, doduse kupio sam samo 2, ostala pakovanaj sam otvarao sto sam dobio od turnira i onih free svake nedelje
 
Ovaj Ultimate team je odličan, meni se baš sviđa. :) Skinuo sam pre neki dan igru ali ne znam kako da je instaliram, imam Origin account ali mi pri pokretanju instalacije traži šifru/kod. Da li postoji neki krek za igru gde postoji taj kod ili se igra instalira na neki drugi način?
 
Kupi kod za 35e.
 
Odakle? Može li bez kupovine koda? Ako mora da se kupi onda mi je bolje da kupim igru za ps3. :)
 
Samo kod i nista vise. Onda ti je bolje kupi za PS3.
 
Hvala puno na informaciji, onda mi je najbolja opcija da je uzmem za Sony. Hvala još jednom. :)
 
Pa možda si i u pravu, ali nekako mi je najlakše kad već kupujem da kupim za PS. Imao sam Fifu 15 Demo za koju je isto bio potreban i Origin account i kod, ne znam samo kako sam uspeo da je instaliram.
 
Sta ti nije jasno u vezi Origina i kod-a lepo skines Origin klijent ulogujes se redeem-ujes kod i skines instaliras i igras, ako ti se igra samo UT i ne zelis da kupujes PC verziju onda bolje lepo na Originu skini igraj FIFA World to ti je free to play i sto se tice gameplay-a i grafike sad posle zadnjeg update-a bi trebalo da je isti kao FIFA 15 na PS3...
 
Video sam Fifa World na Origin-u ali nisam znao šta tačno predstavlja, pretpostavio sam da je to kao što kažeš. Mnogo mi se sviđa UT tako da ću najverovatnije to da uradim, da skinem World i cepam. :)
Jedno pitanje samo, u World-u može samo da se igra UT ili još nešto?
 
Nisam ulazio par sedmica, udjem sada preko vikenda na par sati i mogu reci da je ovo najvece SMECE koje sam ikada igrao, naravno mislim na FUT. Prosle godine sto je bilo su headeri i lob pass, a sad jos gore, odbrana stoji visoko sta god stavis, lob pass se moze koristiti i za prebacivanje samo jednog igraca koji je metar ispred tebe, a ne za prebacivanje citave odbrane, i uglavnom to radi 90% igraca tako da je igra skrnavljena do zla boga. Nakon kornera primam dva gola od nekog malog Kevina (silvera), sta god da uradim ne mogu ga sacuvati, uvijek skoci vise od svih. Takodje primao sam jos svakakvih gluposti (sve za par sati).. Pa zatim, svi dok driblaju koriste mijenjanja pravca, tako da je nemoguce pratiti odbranbenim igracem, a i da ga uspijem pratiti on saceka drugog igraca da se priblizi i lopta u prostor, dok AI saigrac ne prati nikoga, vec pase zelenu travu.

Igrao sam ovo cim je izaslo i mislio sam da ce bar nesto popraviti, a nisu nista, sve je isto, samo su sada igraci pokupili gliceve do kraja i samo to rade, jer naravno nikom nije u interesu da uziva u igri vec da gleda svakakve prljave fore kako bi sto lakse nekome pravio sranja. Sada je pretrpjela uninstall i brisanje origina i sto se mene tice mogu reci samo jednu stvar i to nakon vise od pola decenije, KAD CE TAJ PES VISE? Jer koliko god da je pes sakat u nekim stvarima, bar ima vise veze sa realnosti i bar ne izgleda kao crtani film.
 
Poslednja izmena:
Video sam šta sve nudi Fifa World, bukvalno sve u vezi online igranja Fife, uključujući i UT što mi je i najbitnije. Tako da ide na skidanje. :)
 
Jel tebi jasno da je fifa world "free 2 play" EA igra ????????? free EA igra ? ??
 
Nazad
Vrh Dno