Šta je novo?

(FAQ u 1. postu) - POPUSTI - AliExpress, eBay... (samo linkovi i kratak opis)

Ti si onda kompententan da nam kažeš koje su najbolje u nižem cenovnom rangu :)
 
Trenutno su cene kao i pre svake ture popusta veće, sve ono sto sam pratio je 20% skuplje nego pre 2 nedelje.
 
Ako neko ima kupon za Anker/Soundcore koji ne planira da iskoristi, rado bih ga otkupio :)
 
To je fina cena, u rangu imas Motion+ i Boom sa istom snagom ali je prvi veci a drugi dosta veci po dimenzijama, bar mi se tako cini bez gledanja, ako se cuju slicno to je super kupovina.

Ja sam Boom pre par meseci ulovio na 49$ i tad mu je to bila najbolja cena, sad je mozda pala pa i nije nesto. Samo sto su mi namerno upisali tezinu lose i vratio im se pa sam dobio refund.

Inace mislim da ce biti Anker flash sale za sve i svasta u prvih 30 minuta nakon 9h i mozda opet tokom dana.

P2i je vec oko 17$, ako padne na 13-14$ to je fina kupovina, kad je najbolja cena, Soundcore 3 padne na 27$, Soundcore 2 na oko 18$, P20i na oko 13-14$, A20 slicno. Q30 je vec na oko 50$, sa Merge Boss vaucerima osecam da ce moci da se uzme za sitne pare ako ispostuju :)
 
Ja planiram da uzmem a40, trenutno su na 46$, da li misliš da će na super deals biti bolja cena?
 
Nikad se ne zna sa Kinezima, ali ako sad imas na 46$, moze da bude samo isto ili nize kad/ako krenu sa flash cenama.

Trebalo bi da mozes da primenis onaj Ali kupon od 5$, mozda cak i MergeBoss kupon ako imas i da ga uzmes za 41$ ili nize.

Sve zavisi od primenjivosti kupona ukratko :)
I eto ga p2i na 12.11$, ako tu ne izlazi nadjite ga na superdeals preko telefona, otvorite nebitno koja cena da pise jer pise 12 kad udjete u proizvod

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!
US $12.11 72%OFF | Soundcore by Anker Life P2i True Wireless Earbuds, bluetooth earphones, AI-Enhanced Calls, 2 EQ Modes,28H Playtime,Fast Charging
 

Prilozi

  • Screenshot_20240318_085743_AliExpress.jpg
    Screenshot_20240318_085743_AliExpress.jpg
    74.9 KB · Pregleda: 26
MI TV box 2.generacija bez merge boss kredita moze da se uzme za 34.5$.
@Lanikor znam da si ga uzimao i preporucivao, ne secam se da je bila niza cena!?
Sa kreditima to ide jos dole…
 
To je ultra jeftino, svi smo uzimali za oko 38.8$.

Uzmi slobodno najjeftiniju varijantu, ona skuplja varijanta sa "brzim" shipping-om je samo otimanje 1-2$.

Okaci link da uzmu i drugi :)
 
Takođe i Vontar W2 je na superdeals najniža cena u poslednjih mesec - dva.
 
To je ultra jeftino, svi smo uzimali za oko 38.8$.

Uzmi slobodno najjeftiniju varijantu, ona skuplja varijanta sa "brzim" shipping-om je samo otimanje 1-2$.

Okaci link da uzmu i drugi :)
Ali brzim shippingom se dobije umanjenje za 5$, pa je isplativije 🤣

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! US $37.59 68% Off | Global Version Xiaomi Mi TV Box 2nd Gen 4K Ultra HD Google TV 2GB 8GB Dolby Vision HDR10+ Google Assistant Smart Mi Box S Player
 
Onda je win win svakako :)

Q30 ispada oko 43$ bez MergeBoss kupona, ispostovao je Kinez za neke interesantne proizvode

Mora kroz telefon da se lovi licno, zato ne kacim linkove jer bude veca cena.
:)
 
Kod mene Mi box $38.59, a dolar više sa fast shippingom, tako da izgleda kako kome izbace.
 
U korpi ti se obracuna popust od 5$ kad prebacis 39$, uvek idi sa transakcijom do poslednjeg koraka pred narucivanje da bi ti se obracunali popusti i da bi video krajnju cenu.
 
Uopšte se ne snalazim na telefonu. Navika mi da aliju pristupam preko laptopa i sad nikako...
 
Uzeh, dobio sam i $5 kupon na merge boss, tako da stvarno nije loše.

EDIT: @optical na ovo moje ne ide kupon, kada pokušam da ga dodam ($46 koštaju slušalice) kaže da se kupon ne može kombinovati sa ostalim popustima.
 
za A40?

1710757825975.png
 
Pu bre, ja ukucavao, i nije htelo da prođe, mislio ne daju. I poručim. Šta da se radi :)
 
Uzeh, dobio sam i $5 kupon na merge boss, tako da stvarno nije loše.

EDIT: @optical na ovo moje ne ide kupon, kada pokušam da ga dodam ($46 koštaju slušalice) kaže da se kupon ne može kombinovati sa ostalim popustima.
I mene su zeznuli, prvo nisu davali da se primeni taj od 5 na preko 39, mislio sam da ne daju zbog Anker kupona, ja sam imao onaj od 3 dolara, porucio, a baksuzi malo kasnije omogucili i te Alijeve
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno