Šta je novo?

(FAQ u 1. postu) - POPUSTI - AliExpress, eBay... (samo linkovi i kratak opis)

Solidna ponuda za one koji hoce da malo modernizuju ozvucenje, uzimajte samo aptX varijante.

Nisam gledao moze li jeftinije kroz novcice, proucite

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!
US $8.35 64%OFF | UGREEN Bluetooth RCA Receiver 5.1 aptX HD 3.5mm Jack Aux Wireless Adapter Music for TV Car 2RCA Bluetooth 5.0 Audio Receiver
 
@X4K3P nisu original, ja narucio 2 pakovanja za mene i na obe kutije su svi brojevi (barcode, serial number...) bili isti. Nema nikakvih razlika izmedju njih i drugih memorija koji se nude na Aliexpress
Bukvalno se prodaje prica 💁‍♂️ u Kini ne postoji ni jedan proizvodni pogon za Kingston, najblizi je tek na Tajvanu
 
Znaci nebitno dal je kingston ili nesto trece,sve je isto?
 
Nije bas, neke memorije ne rade sa svim procesorima, mahom ovim sa integrisanom grafikom, uvek citaj opis i komentare.

Inace kad rade, rade.
 
Meni treba za i5 2320 veriton M6610G sa Nanya na 1333Mhz,ploca bi trebalo da je cipset Q65.
 
Solidna ponuda za one koji hoce da malo modernizuju ozvucenje, uzimajte samo aptX varijante.

Nisam gledao moze li jeftinije kroz novcice, proucite

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!
US $8.35 64%OFF | UGREEN Bluetooth RCA Receiver 5.1 aptX HD 3.5mm Jack Aux Wireless Adapter Music for TV Car 2RCA Bluetooth 5.0 Audio Receiver

Ja sam za te pare kupio 5 modula :D

Znaci nebitno dal je kingston ili nesto trece,sve je isto?

Pisao sam o tome

 
Znaci nebitno dal je kingston ili nesto trece,sve je isto?
Imas Juhor

Kao i Puskill

To su ti kineski brendovi koji su ti po ceni potpuno isti kao Kingston, Samsung, SK Hynix etc. koji se prodaju na Aliexpress. Kingston ti je USA firma, koja nema proizvodni pogon u Kini i jos na sve to je trgovinski rat izmedju Kine i USA. Samsung i SK Hynix su ti juzno Korejske firme, koje isto nemaju proizvodne pogone u Kini (imao je Samsung 2 fabrike, ali su ih zatvorili), a prodaju ti "NOVI" Kingston ili Samsung RAM po bezobrazno niskim cenama, sto je nerealno. U koju god zemlju da gledas cene RAM, ima odstupanja ali ne drasticnih kao u Kini. Naravno, imas da kupis originalne (valjda) Samsung, Kingston... RAM na Aliexpress po kolko-tolko realnoj ceni. Zato odgovorno tvrdim da su Kingston RAM na Aliexpress fake 💯
 
Meni treba 2x4gb 1333mhz 1.5v za Intel 1155 sa Q65,da je ok ali ne skupa,ipak je stara konfa.
 
Rastavite te ramove i vidite ciju su cipovi.
Imate cetri proizvodjaca danas Nanya, SK Hynix, Samsung, Micron i svi su ok,jedino je Kingston radio sam svoje ddr3 ali ne i ddr4,ddr5 vec kupuje od gore navedenih.
 
Poslednja izmena:
Solidna ponuda za one koji hoce da malo modernizuju ozvucenje, uzimajte samo aptX varijante.

Nisam gledao moze li jeftinije kroz novcice, proucite

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!
US $8.35 64%OFF | UGREEN Bluetooth RCA Receiver 5.1 aptX HD 3.5mm Jack Aux Wireless Adapter Music for TV Car 2RCA Bluetooth 5.0 Audio Receiver

jel mozes da proveris da li je cena kod tebe 8.35 kako pise ili je sada druga cena, posto kod mene pise 13.97
 
Ima na drugom linku za 9.91$ +2.99$ postarina, to za 8.35$ je mozda ako nisi ulogovan

Otvori taj pa potrazi na superdeals ovaj jeftiniji
 
Meni je čak 2040din + 321din slanje
 
Otvori par puta taj link pa ga potrazi u superdeals, ima ga 3-4 puta i najjeftinja cena je to sto sam napisao.
 
stigao mi je mi box naručen 12. januara bez ikakvih dodatnih troškova
 
ni meni nista nije jasno
čak nisam ni fast travel odabrao

inače na pakovanju je pisalo pencil case gift :ROFLMAO:
 
Za te novce, sve to, još oni da zarade... Je l' si možda uzimao pa neki info o kvalitetu? Nema smisla uzimati ako je prosečan šraf jači od ovih bitova sa slike. Gledao sam komentare i kao botove da čitam. :)
 
kome treba onaj popularni set 138 in 1 ili 135 ili slican broj delova srafcegera, bitova i dodatne opreme za popravku racunara, mobilnih i slicno obicno je $12 do $16 uzeo ga za $9 crni petak. sada sam nasao za "ne moze jeftinije"...

WOZOBUY 138 In1 Precision Screwdriver Set Magnetic - Professional Screw Driver Tools Set,PC Repair Tool Kit,Repair Devic

Pogledajte prilog 426156




ubacite u korpu i wishlist i posle par otvaranja app izadje u super deals za manje od $6



Pogledajte prilog 426157
Preko coina ide jos jeftinije 5.65 dolara, besplatna dostava.
Hvala na preporuci.
 
Za te novce, sve to, još oni da zarade... Je l' si možda uzimao pa neki info o kvalitetu? Nema smisla uzimati ako je prosečan šraf jači od ovih bitova sa slike. Gledao sam komentare i kao botove da čitam. :)

hah... ma ja jos da vratim pare ako nisi zadovoljan u roku od godinu dana.
pa to je kineski set. i kosta 600 din. ocigledno je da hoce da se ratosiljaju zaliha. imaju neku racunicu. u kompletu ima bitova koje nigde drugde necu naci a o ceni pojedinacnog da ne pisem. a bas treba tada na pola otvorenog blendera ili slicno.to je neka moja logika. imam set, sto sam i napisao.

zaobidjes proizvod. kupis bosch, unior ili neki drugi "vrhunski:.

sledeci put ubacujem samo affiliate linkove a ne da se maltretiram bez razloga. jos i kao podelis neki diskaunt i zanimljiv proizvod da bi vodio polemiku kao da sam alijev trgovacki putnik..
 
Jakemy je oduvek i bio dobar za kineze. Koliko sam ja samo šrafova odrvrnuo i zavrnuo sa onim njihovim starijim setom...

 
stigao mi je mi box naručen 12. januara bez ikakvih dodatnih troškova
Identična situacija, naručen 9.1, 13.1 prijem u Kini, 25.1 stigao u lokalnu poštu, danas isporučen. Poštar ostavio ispred vrata čak ni potpis nije tražio :)
Bez dodatnih troškova. Za 38.80$ odlična kupovina
 
Nazad
Vrh Dno