Šta je novo?

(FAQ u 1. postu) - POPUSTI - AliExpress, eBay... (samo linkovi i kratak opis)

@joca89 ako znaju sta drze u rukama, siguran sam da ce im se jakoooo zasvideti 😂
Da li mogu da te zamolim kada ti stigne zvucnik, da izbacis koju slicicu i neku kracu recenziju iz tvog ugla? Hvala ti unapred 🙏
 
Nije problem. Ima već dosta recenzija na yt. Podelio anker kao reklamu svim "poznatim" kanalima pre 10 dana.
 
Ne, anker daje $3 u inbox ako ih pratiš. AliExpress daje $10 na ordere preko $79. Mergeboss $20 kupon i coins na kraju.
 

Prilozi

  • Screenshot_20240319_134424_AliExpress.jpg
    Screenshot_20240319_134424_AliExpress.jpg
    74 KB · Pregleda: 187
Sta od ovih slusalica od Ankera valja? Q20i ili Q30 ? Da li treba nesto drugo uzetii?
 
Ja imam q30 i zadoljan sam. Za te pare ne postoje bolje slušalice.
 
Ali daje $5 na $39, onda $3 anker daje. Coins $1-2 i ako skupiš mergeboss $20. Kod mene trenutno izlazi cene $48- $30 kuponi. Trebalo bi oko $18 da koštaju.
 
Ajde mi ti to uzmi :] HAHAH koliko ti izlazi tebi onda motion boom zvucnik ?
Ali daje $5 na $39, onda $3 anker daje. Coins $1-2 i ako skupiš mergeboss $20. Kod mene trenutno izlazi cene $48- $30 kuponi. Trebalo bi oko $18 da koštaju.
mergeboss kak ose to skluplja ?
 
Igrica na AliExpress. Ideš na account pa u tab entertainment. Ali imaš dosta da se zezaš za tih $20, 3-4 dana sigurno. Motion boom oko $30.

Update:
Odradio sam cancel ordere, ovo što sam naručio je slabija verzija boom 2, boom 2 SE! Pazite se da ne napravite istu grešku. Verovatno naručim stari soundcore boom jer ovaj boom 2 nemaju uopšte u ponudi na AliExpress, samo SE verziju. Opasni muvatori. 😁
 
Poslednja izmena:
Vidim i u drugim zemljama rade isto. Kako glup potez.
Sada si me bacio u rebus da li da naručujem uopšte kod njih. Do sada nisam imao problema, 3 paketa su slali, slušalice koje su dosta lakše.
 

Prilozi

  • Screenshot_20240319_222327_AliExpress.jpg
    Screenshot_20240319_222327_AliExpress.jpg
    221.7 KB · Pregleda: 119
Ma imam ja njihovu celu kolekciju, 3 zvucnika, 2 slusalica + 2 zvucnika zaglavljena na carini, ali da nista nije toliko veliko i tesko kao Boost.
 
Verovatno naručim onda motion+ on je duplo lakši. Dosta ljudi čak i više hvali njega. Boom ima jači bass ali lošiji clarity. Boom ima veću bateriju, što mu je možda najveća prednost, i služi kao powerbank.
 
Ankeru se ne sviđa cena po kojoj pokušavam da kupim zbog silnih kupona. Prilikom zadnjeg koraka kod plaćanja skoči mi cena sa $57 na $67 da bi na kraju sa popustima bilo umesto $27 oko $37. 😁
 

Prilozi

  • Screenshot_20240320_124543_AliExpress.jpg
    Screenshot_20240320_124543_AliExpress.jpg
    76.3 KB · Pregleda: 82
Kada sam hteo da uzmem Boom, prvo su me majali da ne brinem sto je zaglavio, pa se vracao zapregom do njih (dakle dugo) i na kraju ga nisu ponovo poslali vec su mi napisali da dignem dispute i zahtevam refund.

Tako da ne bacajte kupone sa MergeBoss na Boom jer ce propasti ako namerno zeznu slanje.

Za sve ostalo sto sam narucivao su ispali ok, osim na pocetku kad su kasnile posiljke pa su stizale preko Malezije koliko se secam, ali su ipak sve stigle.
 
Nek' je sa srecom, ovako su meni isli statusi kad su vratili, ako ga sorting centar odbije cimaj ih da posalju drugi po istoj ceni, ko ih sisa

1710937109712.png
 
Ovo je motion+ što sam probao da naručim. Probao sam i sa boom isto se ponašaju kuponi, poveća cenu proizvoda prilikom zadnjeg koraka. Kao da imaju minimum ispod koga ne dozvoljava da se ide i onda diže cenu.
 
Ma odradio sam cancel ordera za boom 2 SE jer deluje po specifikacijama lošije čak i od starog boom. Nisam ni znao da postoje dve nove verzije boom 2.
Jedino da nije zbog toga.
 
Minimum je $37, ispod toga ne dozvoljava uopšte da se spusti.
 
Nazad
Vrh Dno