Šta je novo?

Exe Net - iskustva

@mita4d ovo znači da je startovala Supenova kablovska i umesto Exe sada imaš SN info kanal. Problem u ovom slučaju je propust Telekoma da javno obavesti korisnike o promeni na štetu, već to čine telefonom, što je u praksi dokazivo samo na sudu. Trenutno ostaje nekodirani signal, ali čim ga budu kodirali, biće obavezan CI modul ili STB sa dekripcijom.
Zato ću ja sa njima na sudu rešavati sve ...😀
Realno dobiti ih neću ali u parnici dokazaću šta su mi radili zadnjih dve godina ...
 
Kome?
Čuvaj pare, rešavaj probleme ovog tipa onako kako dolikuje, na svake 4 godine.
Kako daj mi savet ja sam pokušao sve ,sve ljudski ...i ništa !?
Juče je bila zadnja kap kada su monterima da li nalog jer sam prijavio da mi kod stana sa kablovima nešto ne valja tj .da vise ...Zove lik neki sa 064/650.... i pita a koji ste vi broj zgrade ( a na nalogu mu to piše ) i pita a gde se to nalazi !?!
Aman ljudi jer ste Vi ozbiljna firma ili sam ja toliko zahtevan !?!
 
Nisu novi, nego su nekim korisnicima pustili SN programsku šemu otključanu (za sada) i terali ih da potpišu nove pakete, na teritoriji Niša, jedino smo mi preostali sa Exe mrežom, ali ne zadugo...
 
Nisu novi, nego su nekim korisnicima pustili SN programsku šemu otključanu (za sada) i terali ih da potpišu nove pakete, na teritoriji Niša, jedino smo mi preostali sa Exe mrežom, ali ne zadugo...
Smešni su sa takvim ponašanjem a posebno što su umislili da se ceo svet vrti oko njih i da kako oni sviraju da korisnici mora da igraju ...😃
 
To sam i ja čuo u poslovnici u Nišu pre par dana. Uskoro novi paketi sa 2x i većim upload-om
 
Jel radi nekome net i kablovska? Kod mene ne rade oba...
 
Poslednja izmena:
To sam i ja čuo u poslovnici u Nišu pre par dana. Uskoro novi paketi sa 2x i većim upload-om

Na sajtu vec ima u ponudi novi paketi sa vecim brzinama.
Bice da ipak nasa kuknjava nije bila uzaludna i da su na kraju ipak imali sluha.
Samo bedak za one koji su naseli na pretnje o gasenju signala i potpisali one predhodne (shugave) pakete sa osakacenim brzinama :rolleyes:
Screenshot_283.png
 
Od sinoc nema kablovska ,pa evo sve do sada,da li jos neko ima problema?
Iz nisa sam,pa ako neko zna neka napise.
 
I ja nisam imao od prekjuce do juce, otkacila se neka kutija na banderi od vetra, srecom prosli su slucajno monteri jednog drugog kabl. operatera da povezu mog komsiju i sredili i meni, od njih nema vajde, zvali me tek danas oko 12h, posle 42h od prijave... Zovi, pisi, ne znam sta da ti kazem, olosi... A ako imas internet, a ne radi kablovska, mozda ti prebacili na supernova semu, preskeniraj kanale...
 
Pozdrav svima. Odavno nisam pisao na forumu ali sam sad u "problemu" kao i svi sa bivše exe mreže. Čitam stalno šta ljudi pišu ovde i sve sam se nadao da će da potraje dok i mene pozovu da mi saopšte lepe vesti da se paketi menjaju, ali elem.
Pod ugovornom obavezom sam do februara naredne godine. Lokacija je Niš. Već godinama sam koristio optiku, paket internet 250/80 + tv i bio prezadovoljan. Juče me zove operatorka da mi saopšti "lepe vesti", da trebam da podignem novu opremu, da trebam da potpišem novi ugovor i da će račun da mi bude 3750. Ako ne podignem opremu ugasiće mi signal, ali ne zna kada će to da bude. Pitam šta je sa internetom, kaže brzina je do 400 mbps. Reko a upload, ona prvo nije znala šta da mi kaže pa onda posle par minuta čačkanja po kompu mi reče 20mpbs. Rekoh ok, neka ostane na stand-by dok ne odem do poslovnice da vidim šta se dešava. Jutros zvoni telefon, radostan neki lik, kaže da je iz Supernove, da treba da me "digitalizuje" i pita da li sam kući da mi poveže opremu. 🤣
Odem u mts, oni još pogubljeniji. Kažu ovde nije zavedeno da vas je iko zvao, taj paket što su vam nudili ne postoji, ako je razlika u ceni u paketima 700 din i veća moraju da vam daju pogodnost od 50% cene prvih 6 meseci itd.. Na pitanje da li mogu da raskinem ugovor ako ugase tv signal a ne želim da potpišem novu ugovor isto nisu znali šta da mi kažu. Napisaće primebdu da me iz Supernove ponovo zovu pa da sa njima vidim šta i kako dalje.

Sad mene interesuje da čujem vaše mišljenje, da li vredi da se i dalje ostane na Supernovi pod uslovom da daju ove pakete kao što je Super plan 2L sa optikom 400/200 ili da tražim raskidanje ugovora pa da pređem ili na mts optiku ili na sbb?

Unapred hvala i izvinjavam se na dužem postu 😁
 
Taj url koji si mu poslao je lista kanala, ali SUPERNOVE. Vrlo je bitno da shvatite razliku. Bivsi EXE Net ima drugaciji DTV, odnosno, kanali imaju drugaciji raspored ili ti frekvencije. Lista koju si poslao je vazeca za SUPERNOVA ex Icom, ex Kopernikus, ex Citadelu, ex Radius Vektor..... itd.
Pri tom, te podele paketa postoje za SUPERNOVA ove nabrojane, za ex EXE to ne vazi. Mislim na ovo START, PLUS itd...
 
Taj url koji si mu poslao je lista kanala, ali SUPERNOVE. Vrlo je bitno da shvatite razliku. Bivsi EXE Net ima drugaciji DTV, odnosno, kanali imaju drugaciji raspored ili ti frekvencije. Lista koju si poslao je vazeca za SUPERNOVA ex Icom, ex Kopernikus, ex Citadelu, ex Radius Vektor..... itd.
Pri tom, te podele paketa postoje za SUPERNOVA ove nabrojane, za ex EXE to ne vazi. Mislim na ovo START, PLUS itd...
Pa on je i pitao za Supernovu... Rekao je "po paketima", u exe netu su svi kanali otključani, ne vidim razlog zašto bi naglašavao onda.
 
Pozdrav svima. Odavno nisam pisao na forumu ali sam sad u "problemu" kao i svi sa bivše exe mreže. Čitam stalno šta ljudi pišu ovde i sve sam se nadao da će da potraje dok i mene pozovu da mi saopšte lepe vesti da se paketi menjaju, ali elem.
Pod ugovornom obavezom sam do februara naredne godine. Lokacija je Niš. Već godinama sam koristio optiku, paket internet 250/80 + tv i bio prezadovoljan. Juče me zove operatorka da mi saopšti "lepe vesti", da trebam da podignem novu opremu, da trebam da potpišem novi ugovor i da će račun da mi bude 3750. Ako ne podignem opremu ugasiće mi signal, ali ne zna kada će to da bude. Pitam šta je sa internetom, kaže brzina je do 400 mbps. Reko a upload, ona prvo nije znala šta da mi kaže pa onda posle par minuta čačkanja po kompu mi reče 20mpbs. Rekoh ok, neka ostane na stand-by dok ne odem do poslovnice da vidim šta se dešava. Jutros zvoni telefon, radostan neki lik, kaže da je iz Supernove, da treba da me "digitalizuje" i pita da li sam kući da mi poveže opremu. 🤣
Odem u mts, oni još pogubljeniji. Kažu ovde nije zavedeno da vas je iko zvao, taj paket što su vam nudili ne postoji, ako je razlika u ceni u paketima 700 din i veća moraju da vam daju pogodnost od 50% cene prvih 6 meseci itd.. Na pitanje da li mogu da raskinem ugovor ako ugase tv signal a ne želim da potpišem novu ugovor isto nisu znali šta da mi kažu. Napisaće primebdu da me iz Supernove ponovo zovu pa da sa njima vidim šta i kako dalje.

Sad mene interesuje da čujem vaše mišljenje, da li vredi da se i dalje ostane na Supernovi pod uslovom da daju ove pakete kao što je Super plan 2L sa optikom 400/200 ili da tražim raskidanje ugovora pa da pređem ili na mts optiku ili na sbb?

Unapred hvala i izvinjavam se na dužem postu 😁
Cek stani, polako. Još uvek si na starom Exe paketu? Ukoliko jesi, onda jos uvek traje plasenje korisnika koji su pred istek Exe paketa. Postoje ljudi u Nisu koje znam a da su produzili, relativno skoro, ugovore sa starim Exe paketima iz razloga jer Niš neće još uvek full pod SN.
 
Bivsi EXE Net ima drugaciji DTV, odnosno, kanali imaju drugaciji raspored ili ti frekvencije. Lista koju si poslao je vazeca za SUPERNOVA ex Icom, ex Kopernikus, ex Citadelu, ex Radius Vektor..... itd. Pri tom, za ex EXE to ne vazi.
Ako Telekom odluči da na tvojoj lokaciji pusti Supernova kablovsku, to će i sprovesti u delo, bez obzira što si na Exe paketu. Obaveštavaju samo telefonom, ali ne i drugim načinima komunikacije o tome.
 
Pod 1, apsolutno znam sta govorim i sta je razlika.
Pod 2, tacno je da mogu da promene, ali da li ce uopste ili kad, nevazno je.
Pod 3, ne uporedjuje se Nis, sa ostalim manjim mestima, gde su zamenili i semu ( po frekvencijama ) a i druge neke stvari. A za te druge stvari bi im trebalo mnoooogo posla. Po meni BESPOTREBNOG.

Zato lepo uzivajte u tome sto imate, a za dalje savete, forum je tu.
 
Mene su isto zvali iz supernove.
Pre dva meseca sam produzio ugovor sa exenetom sa njihovim paketom. Iz supernove me zvala jedna zena i rekla da moram da resim koji cu paket iz supernove. Rekao sam da cu razmisliti da li cu da produzavam ili otkazujem.
Razmisljam se za netnet ,ali ne znam sta da radim iskreno.
 
I ja sam bio obnovio ugovor decembra. Evo sad sam proverio nema signal kablovske. Net jos uvek radi. Mene su zvali pre par dana da me obaveste da predjem na veci paket. Nisam pristao na te uslove, posle kao ima jos jedan paket ali nije na sajtu (bez usluge vracanja 7 dana). Ne znam dal mogu da me iskljuce ako imam vazeci ugovor?
 
Nazad
Vrh Dno