Šta je novo?

Exe Net - iskustva

Sad baš gledam, meni od jutros 794MHz radi super, i jačina i kvalitet na 100% od kako su premeštali tu opremu... A inače i dalje nisu sredili EPG.
IMG_20230301_120612.jpg
 
Da li imate sve kanale jer opet nedostaju!?
Isto i kod mene EPG ne radi poslao sam e-mail
Vidim da fale FilmBox Family i English Club TV (ako je ažuran onaj spisak na TVChannelLists), sad za još ova dva što fale nisam video. Ali da, ukupno fale 4 kanala.
 
Ukinuli i kanale sa stranom muzikom - BG music channel i One music channel(rumunski). Bukvalno sa ovakvom ponudom kanala mogu lagano u SBB da se vratim a pogotovu sa ovakvim prekidima interneta
 
  • Like
Reagovanja: uji
Evo, od danas zvanično izjednačili ponudu erotskih kanala sa Supernovom, sve višak kanale uklonili...
Ne znam da li idu ka tome da nam puste otključanu Supernova ponudu
 
Evo, od danas zvanično izjednačili ponudu erotskih kanala sa Supernovom, sve višak kanale uklonili...
Ne znam da li idu ka tome da nam puste otključanu Supernova ponudu
Da ali ništa nisu najavili a to ne ide bez najave pišem ja RATEL -u i idem u postupak sa njima !
Ne zbog tih kanala već zbog svega što se dešava od 01.12.2020 😃
 
Ima li još neko problem sa padom download brzine?
Edit: Sad je sve ok, ne znam šta bi...
IMG_20230312_203018.jpg
 
Poslednja izmena:
Након потпуне интеграције Ехенет мреже у Супернова, да ли је могуће користити њихову апп за андроид са креденцијалима из Ехенет уговора који је још увек на снази?
 
IMG_20230315_205552.jpg
Jel realni ovi? :') Naplaćuju 2 din priključenje usluge, kraljevi
 
To je verovatno istekla app, meni se to desilo. Moraš da im pišeš ili da zoveš podršku da ti produže.
 
To je verovatno istekla app, meni se to desilo. Moraš da im pišeš ili da zoveš podršku da ti produže.
Jel su nekome produžavali app od kad je EXE postao pod upravom Supernove? Ja kao nov korisnik od prošlog meseca se razmišljam da im tražim log in za app, ali ne znam jel daju novim EXE korisnicima...
 
Ja sam produžio ugovor 2021, nakon što je Supernova kupila Exe. Aplikaciju nisam često koristio, ali kada sam probao, ustanovi sam da ne radi. Mislio sam da je Supernova to ukinula, pa se nisam ni žalio. Jednom sam prolazio pored stare poslovnice, u Dušanovoj, pa sam svratio da pitam. Rekli su mi da nije ukinuto i da će da mi poprave. Nakon toga je radilo.
Inače, probao sam da koristim aplikaciju iz Bluestacksa, ali nije bilo moguće. Secka, prekida...
 
Ima li još nekoga iz Niša da su mu Supernova stručnjaci danas ugasili TV signal? Navodno je izvršena digitalizacija u Nišu i trenutno bez njihovog boxa ili kartice ne moze da se gleda televizija.
Danas su me zvali iz call centra i nude prelazak na Supernovine pakete, gde sam ih odbio znajuci za degradaciju usluge. Na pitanje o raskidu ugovora rekla mi je operaterka da moze da se raskine. Obzirom da sam bio na poslu nisam ni znao da su ugasili TV signal.
Na moj drugi poziv gospoda opet nude njihove pakete ali u slučaju da neću da podpišem novi ugovor mogu Internet i telefon da koristim do kraja ugovorne obaveze umanjenu za cenu televizije.
 
Ima li još nekoga iz Niša da su mu Supernova stručnjaci danas ugasili TV signal? Navodno je izvršena digitalizacija u Nišu i trenutno bez njihovog boxa ili kartice ne moze da se gleda televizija.
Danas su me zvali iz call centra i nude prelazak na Supernovine pakete, gde sam ih odbio znajuci za degradaciju usluge. Na pitanje o raskidu ugovora rekla mi je operaterka da moze da se raskine. Obzirom da sam bio na poslu nisam ni znao da su ugasili TV signal.
Na moj drugi poziv gospoda opet nude njihove pakete ali u slučaju da neću da podpišem novi ugovor mogu Internet i telefon da koristim do kraja ugovorne obaveze umanjenu za cenu televizije.
Lazu. Sve radi kao i do sada.
 
Poslednja izmena:
Kod mene radi TV signal (za sada).
 
Pazi ti kad i dalje se prica o "DIGITALIZACIJI". Neverovatno je da se koriste termini, a nema se pojma sta oni znace. Pola operatera iz centra Supernove, koji vam se javljaju na telefon, prica istu stvar. Digitalizacija je kad eventualno sa analognog signala se prebaci televizija u DVB-C ili T, pa onda dobijas digitalni signal. EXE Net bivsi, ima digitalne kanale od kad postoji, sto znaci da nikakva digitalizacija ne postoji SADA. A to sto se menja, jeste promena paketa, pokrenuli su one neke smesne PLAN pakete, za koje bih voleo samo da popricam par reci sa glavnim i odgovornim gore iz BG koji ih pravi i da ga pitam, STA mislio i KOJOM glavom, kad je resio da ih aktivira. U doba kad se provideri utrkuju da puste vece brzine korisnicima, osnovni paket u tim novim paketima je, verovali ili ne 50/5. U optici, u 2023 god. Zamislite vi taj mozak. Ali dobro.... Nadam se da ce masovno ljudi napustiti ovaj projekat i ove nove pakete, iza cega stoji nesto, samo sto ne mogu da skontam sta. Jer ovo obezglavljivanje korisnika, nije prosto realno. A radi se zato sto 90% korisnika nece nikad ni rec da kaze sto im je DOWN/UP takav kakav jeste i sto su iza NAT, ali eto...... moze im se. Razapnuta infrastrukura, pa teraj.
Ali neka.... strizi ovcu, cutace uvek....
Pazi ti kad i dalje se prica o "DIGITALIZACIJI". Neverovatno je da se koriste termini, a nema se pojma sta oni znace. Pola operatera iz centra Supernove, koji vam se javljaju na telefon, prica istu stvar. Digitalizacija je kad eventualno sa analognog signala se prebaci televizija u DVB-C ili T, pa onda dobijas digitalni signal. EXE Net bivsi, ima digitalne kanale od kad postoji, sto znaci da nikakva digitalizacija ne postoji SADA. A to sto se menja, jeste promena paketa, pokrenuli su one neke smesne PLAN pakete, za koje bih voleo samo da popricam par reci sa glavnim i odgovornim gore iz BG koji ih pravi i da ga pitam, STA mislio i KOJOM glavom, kad je resio da ih aktivira. U doba kad se provideri utrkuju da puste vece brzine korisnicima, osnovni paket u tim novim paketima je, verovali ili ne 50/5. U optici, u 2023 god. Zamislite vi taj mozak. Ali dobro.... Nadam se da ce masovno ljudi napustiti ovaj projekat i ove nove pakete, iza cega stoji nesto, samo sto ne mogu da skontam sta. Jer ovo obezglavljivanje korisnika, nije prosto realno. A radi se zato sto 90% korisnika nece nikad ni rec da kaze sto im je DOWN/UP takav kakav jeste i sto su iza NAT, ali eto...... moze im se. Razapnuta infrastrukura, pa teraj.
Ali neka.... strizi ovcu, cutace uvek....
Kad sam rekao POLA OPERATERA u centru Supernove, mislio sam na one iz BGD koji se javljaju na call centar onaj glavni.
 
Pazi ti kad i dalje se prica o "DIGITALIZACIJI". Neverovatno je da se koriste termini, a nema se pojma sta oni znace. Pola operatera iz centra Supernove, koji vam se javljaju na telefon, prica istu stvar. Digitalizacija je kad eventualno sa analognog signala se prebaci televizija u DVB-C ili T, pa onda dobijas digitalni signal. EXE Net bivsi, ima digitalne kanale od kad postoji, sto znaci da nikakva digitalizacija ne postoji SADA. A to sto se menja, jeste promena paketa, pokrenuli su one neke smesne PLAN pakete, za koje bih voleo samo da popricam par reci sa glavnim i odgovornim gore iz BG koji ih pravi i da ga pitam, STA mislio i KOJOM glavom, kad je resio da ih aktivira. U doba kad se provideri utrkuju da puste vece brzine korisnicima, osnovni paket u tim novim paketima je, verovali ili ne 50/5. U optici, u 2023 god. Zamislite vi taj mozak. Ali dobro.... Nadam se da ce masovno ljudi napustiti ovaj projekat i ove nove pakete, iza cega stoji nesto, samo sto ne mogu da skontam sta. Jer ovo obezglavljivanje korisnika, nije prosto realno. A radi se zato sto 90% korisnika nece nikad ni rec da kaze sto im je DOWN/UP takav kakav jeste i sto su iza NAT, ali eto...... moze im se. Razapnuta infrastrukura, pa teraj.
Ali neka.... strizi ovcu, cutace uvek....

Kad sam rekao POLA OPERATERA u centru Supernove, mislio sam na one iz BGD koji se javljaju na call centar onaj glavni.
Hvala Bogu da si lepo i realno odgovorio. Posebno što si napisao šta znači uopšte pojam DIGITALIZACIJA !?
Nažalost 90 % ljudi uopšte niti razume ili gore niti želi da shvati i razume ...
Korisniku je bitno da ima "neku uslugu" ajde 'de a pružaoci usluge da "pruži " ili bolje rečeno PRODA uslugu a to šta je kakva je ma kog to briga 😀🤣
 
Ipak mi nisu ugasili tv signal. Novim skeniranjem tv je našao kanale, ali smo dobili novi raspored kanala. Da li je bila koincidencija da me istog dana zovu da nude prelazak na supernovine pakete ne znam.
 
  • Like
Reagovanja: uji
@mita4d ovo znači da je startovala Supenova kablovska i umesto Exe sada imaš SN info kanal. Problem u ovom slučaju je propust Telekoma da javno obavesti korisnike o promeni na štetu, već to čine telefonom, što je u praksi dokazivo samo na sudu. Trenutno ostaje nekodirani signal, ali čim ga budu kodirali, biće obavezan CI modul ili STB sa dekripcijom.
 
Jel kod svih EXE korisnika puštena otključana Supernova ponuda? Ja nisam trenutno kod kuće da proverim?
 
Nazad
Vrh Dno