Šta je novo?

Exe Net - iskustva

Imam sličan tv i može da se uveze/izveze lista,
Naravno prvo treba da se "otključa" tv, tj. da se uđe u hotel mod,

1.Press hold settings menu non stop at 5 to 15 seconds then channel informal mode stuck
2.Press hidden code:1,1,0,5 (one one zero five) then press OK
posle toga bi trebalo da se pojave nove opcije

ja sam koristio program chansort i radi perfektno
 
@nisnis
@dazzle
Puno Vam hvala, to je to, ko bi se setio tog tajnog koda.
Šteta samo, što na ovom programu "Chanshort" ne radi opcija preimenovanja kanala, recimo, mene mnogo nerviraju ove brojke ispred kanala. Na primer, kanal 003. HD Superstar TV da se preimenuje u Superstar TV.
Chanshort ima opciju "rename channel" ali ne radi.
82d2006ab38cea6280a46c27f1b56a35.jpg
68af89370e3c55c7d1a1e4e993f59fb5.jpg
62b49b018bc455d76d8b7308f881a779.jpg
 
Smoriste više sa sortiranjem kanala.
Stižu mi notifikacije, ja mislim nešto bitno za Exe Net a vi pričate o sortiranju kanala koje rade osnovci i programu koji većina nas koristi 10-ak godina skoro.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ja se isto sve nadam da neko napise da moze da se raskine ugovor da odem da ih otkacim a oni pisu o sortiranju koje realno nema veze sa exe-om
 
Dzabe menjas ime kanala jer on ubrzo povuce ime sa mreze i vrati originalno.

Malo pre sam bio da platim i naravno sacekalo me je iznenadjenje. Prvo je racun kasnio nisam namerno hteo da saljem zovem da vidim kad cu dobiti, a onda naravno guzva ispred sto nikad u ovom periodu nije bilo i na kraju cekas i cekas red udjes unutra kad NEMA VISE PLACANJA KARTICOM. EEEJ 21 vek DRZAVNA FIRMA i nema mogucstvo placanja karticom. Naravno ni hosting vise tamo nisam mogao da platim koji sam uredno placao u polsovnici. Tako je to kad preuzme nesto DRZAVA. Pocne temeljno da unistava sve redom, Ali *mjau**mjau**mjau* sami smo krivi za sve.
 
Jel koristio neko @exe-net.net mail, i da li vam to radi još uvek??

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Kod mene još uvek radi.
 
Probao opet, kod mene i dalje radi Exe email klijent.
Proradio mi i link za plaćanje na Supernovinoj web stranici, do sada mi prilikom prijave izlazila informacija "nepoznata šifra korisnika". Račun za decembar još nije dostupan.
42ecc6f07fddb6bc38f9b31f85452be6.jpg
 
Слао сам маил ехе пословници и враћен као немогуће доставити.
 
И ехе корисницима почињу наплату неких позива.
 
Zvao si korisnički servis Supernove?
 
Ма јок, закључио сам дедукцијом. :)
 
Imam Vox TV Smart TV ako je uopste bitno za problem koji mi se desava, naime udjem u listu kanala listam kanale , izaberem kanal, na levoj strani TV stoji lista kanala ne kliknem Ok ili Exit, sacekam sekundu dve kliknem Ok/Exit i vrati me na RTS1, u listi kanala nemam niti jedan kanal sem RTS1. Ako idem na HOME i izaberem LIVE TV lista kanala se vrati. OVo je pocelo da se desava kada sam sa starog CRT TV presao na novi TV, na starom nikada nije bilo nikakvih problema sa odabirom kanala. Sve ovo radim putem VOXovog daljinca, kada su dolazili da mi premestaju opremu nisu mi ostavili uredjan za TV pretpostavljam zato sto ovaj televizor ima ugradjen DTV uredjaj ili kako god se zove uredjaj za digitalan prenos slike.
 
Доста страних канала не ради, нико се не јавља у ехе нету.
 
U Leskovcu im od nocas ne radi nijedan signal. Niti se oni javljaju na telefon a ni na email. Kineski iptv ima bolju podrsku.
 
Zovi Supernovin korisnički centar. Ovaj Exe Netov izgleda polako odlazi u istoriju.
U Vlasotuncu inače sve normalno radi, nema nikakvih problema.
Na Supernova web stranici u sekciji "plati račun" dostupno je zaduženje za decembar koje je moguće onlajn platiti.
 
Poslednja izmena:
Sta se desava sa Fine Living kanalom? Nema ga vec neko vreme, tacnije, stoji crn ekran. Kako je kod vas?
 
Evo u Paracinu haos, nekoliko delova grada ostali bez interneta i tv, pokidali se kablovi od sinocnjeg snega.
Isto i meni kabl spao. Zvao agenta, dobio sam info da isto ticket kreiram u exe-net portalu kao i ranije, tako da, ne bih duplirao sada da zovem i servis Supernove u BG bzv.
Sacekacu uglavnom sat-dva pa ako ne dobijem nikakvu poruku prijavicu i u BG.
Uglavnom masa ljudi sada ima problema, a lepo kada su montirali kabl, skrenuo sam paznju da se na jacem vetru moze... na sta su me samo cudno pogledali. I evo, desilo se. :)
Sada kabl od exe-net oslanja se na neki levi kabl koji je isto popustio na banderi, vise ne mogu da pohvatam ciji je koji kabl ima ih masa.
Srecni praznici!
 
А зашто само празници?

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
 
Ja od subote u Paraćinu nemam internet. Sve je prestalo sa radom pre snega, komšija par kuća dalje ima sve normalno.
Slao tiket Exe-u nikakav odgovor, zvao Supernovu kaže devojčica proslediće moje podatke tehničkoj službi. Uveče stiže mail da dostavim svoje podatke. Propast.
Juče opet šaljem da li imaju nameru da pošalju ekipu ili makar neku informaciju kada će izaći ekipa. Odgovora nema samo automatski mejlovi.
A verovatno će uredno poslati račun iako već 4 dana ne radi ni internet a ni tv. Klinci ne znaju gde udaraju po kući bez interneta :smash:
 
Evo sa telefona se javljam, iskidan je kabl, verovatno neki kamion prosao... sada ni ja nemam internet i tv.
Meni su na ticket odgovorili da salju ekipu i da se izvinjavaju zbog neprijatnosti.
Zvao sam i supernovu BG, oni veze nemaju, nego prosledjuju opet exe-netu. Tako da moj predlog je ticket i telefon podrska Nis.
Uglavnom imam informaciju da nekoliko naselja u Paracinu imaju problema sa kompletnim prestankom usluge tako da imaju pomocne ekipe iz ostalih gradova kod nas da rade po nekom prioritetu.

Sreca u nesreci imam 5gb interneta na telefonu, pa koristim tethering.
 
Ni u Kruševcu nema interneta ni kablovske celi dan,tehnička služba kaže budite strpljivi.Ne znam da li imaju nameru da poprave.

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno