Šta je novo?

Exe Net - iskustva

Citaj pazljivo. Ne trebaju mi 300, pinkov trash i ostalo. Dovoljno mi je i 30 ali da vrede. Uzeo sam zato sto je odlican internet i zato sto sve mislim da ce da uvedu jos koji kanal u zelji korisnika a oni bi pre da izgube korisnika.
 
Druze citaj ti pazljivije,ako od 300 kanala ne mozes da nadjes nesto da gledas,bolje iskljuci tv.Ja ne premotam 10tinu kanala vec nadjem sta da gledam.Pink i ja ne gledam,ali ima discovery,nacionalna geog i jos dosta dobrih kanala.
Mogao si samo i internet uzeti bez tv-a ali se ne isplati ,propustas za 500din 300 kanala.
 
Poslednja izmena:
Ја сам на СББ-у имао и те пакете, макар на кратко и погледао сам их ... по једном да видим да је то исто ... а друго паковање као и 90% сличних. Иначе нисам заражен за филмове и серије и углавном видим нешто од тога, ако ми делује ОК потражим на интернету, скинем ... и углавном никад и не погледам. Можда неки пут у даљој будућности, кад дође време за пензију и не морам да јурим послове и послиће да зарадим за буђав лебац. И кад и ако једном и купим телевизор. ;)
 
A HBO i Cinestar "premium" kao nisu trash...
HBO trash? Ima svasta glupog, ali nije trash.

Druze citaj ti pazljivije,ako od 300 kanala ne mozes da nadjes nesto da gledas,bolje iskljuci tv.Ja ne premotam 10tinu kanala vec nadjem sta da gledam.Pink i ja ne gledam,ali ima discovery,nacionalna geog i jos dosta dobrih kanala.
Mogao si samo i internet uzeti bez tv-a ali se ne isplati ,propustas za 500din 300 kanala.
Mani coveka, vidis da stalno promovise nekoga :D
Ako mu smeta stvarno, barem mu dozvoljavaju izbor da kod njih uzme net, a kod drugog TV i cao.

Doduse, ja u Koreji dobijem nekih 300+ HD kanala (nemamo nista ispod HD, a i ispod FUllHD je extremno retko), od cega gledam... 2 game kanala :D Ima engleskog sadrzaja itekako, ali od tih kanal sto se dobijaju "free", tj. u osnovnom paketu, nista ne vredi.
 
Невезано за њега, мени су чудни они који се повремено јаве и напишу да 3, 5 или 20 канала нису радили синоћ, ноћас или јутрос. Па ја и ако гледам, то могу да буду 5-6 канала па ако неки и не ради, идем на онај који ради или гасим. Боле мене да ли раде нека три програма.
Или су то нечији промотери или стварно немају шта да раде па врте редом. Једном давно сам радуцкао у некој фирми у вечерњим сатима и имао сам телевизор па када је досадно, а нема друге занимације онда окрећем редом. Али 200 или 300 сигурно нећу да прођем, ако у пар десетина свакаквих не нађем нешто занимљиво, онда се запитам да ли ми је уопште потребно гледање.
 
Njegovo pravo kao korisnika je da kritikuje ono sto mu se ne svidja.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Pad kad hoce ljudi vise kanala :d
 
Од почетка месеца постоји ценовник у коме има цена за две и једну годину УО као и цена без УО за оне који нису сигурни у оно што потписују па се попишмане. Можда је у тој причи и телевизија поскупела, не знам колико је пре било и под којим условима. Некако не капирам идеју соло телевизије, нарочито уз овакав интернет али ми је јасно да постоје и они које то не занима. Ако је некоме интернет уопште потребан, онда му телевизија дође реда 700 кинте уз оптику, ја бих пре узео само интернет али је мала разлика па нека иде.
 
Bila je 950 na 2 godine a internet trenutno ne gledam jer sam pod obavezom sa sbb-om pa mi, razumljivo, nisu neophodna 2 interneta. :D
 
Чини ми се да је пре постојала и wireless IPTV па је можда за њу (била) та цена. Имаш оптику? СББ ће вероватно сада да подигне цену па искористи прилику и откачи их. ;)
 
Poskupeo tv a i dalje nemamo neki bolji filmski kanal, tipa Cinestar HD.
 
Bila je 950 na 2 godine a internet trenutno ne gledam jer sam pod obavezom sa sbb-om pa mi, razumljivo, nisu neophodna 2 interneta. :D
Pri prvom poskupljenju bilo cega u SBBu odmah si trebao da raskines bez penala:)
A zasto gledas TV kod ExeNeta? Cim imas kod SBBa net, znaci da imas i TV, zar ne?:)
 
Precicu tamo gde se moze pogledati pokoji bolji filmski kanal i gde mogu premotavati kanale bez da mi naplavuju dodatno. A ne da kad predlozim neki kanal budu u fazonu "bas ti taj kanal treba". Svi imaju bolju ponudu filmskih kanala od njih. SBB i Orion uz osnovni paket daju Cinestar HD premiere, Jotel nudi HBO kao dodatni paket, a Telekom ima star tv HD. Exe iako je testirao pre par meseci i Cinestar i HBO ne zeli da omoguci te kanale. Idem tamo gde ima. Traze mi 8.000 din za jos 11 meseci...
 
Ionako sada svi daju po tri dekodera uz osnovnu pretplatu, tako da im nije vise ni adut digitalna slika na svim tv ima...
 
Па који пакет користиш ако ти траже 8.000 за 11 месеци? То ми делује јефтино.

По новим условима, или плаћаш претплате до краја или плаћаш разлику до цене пакета без УО плус 12.000 за сетап.

Можда неки од наведених и дају те филмске пакете као навлакушу, СББ их наплаћује 490 по редовној цени а ни мтс не даје више пријемника у основном пакету. Опет, основни СББ (Дуо) пакет са брзином 50/4 (уз који нисам сигуран да нуде неки додатни пакет као навлакушу) кошта 3.099 док у ехе за 2.850 имаш Duo Home 2 (са андроид боксом и пар додатних СТБ) плус интернет 170/60. Е сад, некоме је боља комбинација 50/4 са Cinestar HD програмом за ~250 више од 170/60 без поменутог програма.

Надам се да ћеш брзо да нађеш право решење и будеш задовољан провајдером који неће да буде ехе. :) Само не очекуј све што хоћеш за ~2.200 јер код СББ-а крећеш од 3.000+ чак и за основни интернет без пакета.
 
Aj idi vise, ja cu ti platiti penale, samo da bezis trajno iz teme? :D
 
Ali svaki put mora da se pomene taj SBB, pa nisu oni jedini provajder u Srbiji...

Neka ide covek gde hoce ako je TV bitan.

Za net iskljucivo Exe je najbolja ponuda, za net+ TV cisto da ga ima, opet Exe. Za net i tv ali da ima kanala koji su bas premium tu je SBB, njemu ocigledno to trece treba.


Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Da placam 30-40e da bi imao kanale koje realno gledam 10h mesecno... jer alternativa je da nemam zivot, ako ih gledam vise od toga :)
 
Ja na kodiju imam sva tri HBO kanala u Hd-u i sve Cinestar kanale, ali, veruj mi da nisu vredni menjanja operatera. Ja ne bih za njih dodatno platio ni 100 dinara.
 
Plus podrzavas da u ovoj zemlji placamo vise za pristup manjoj kolicini sadrzaja (pogledaj uzivo sta se nudi u Americi i UK za slicne sume, za TV).
 
Ja na kodiju imam sva tri HBO kanala u Hd-u i sve Cinestar kanale, ali, veruj mi da nisu vredni menjanja operatera. Ja ne bih za njih dodatno platio ni 100 dinara.

Nikad nećeš doživeti preko kodija prednosti kanala ko što su hbo i cinestar pogotovo preko sbb gde uz njih imaš 7 dana unazad a ako ti i to nije dovoljno imaš vod deo i kod hbo i cinestara gde ti je dostupno preko 1000 filmova i jedno 300 serija sa par hiljada epizoda koje su ti stalno dostupne.
 
Где нестадоше поруке? Таман смишљам одговор кад оно међутим. ;) Онако по сећању, СББ даје Cinestar HD од Еон фул пакета који кошта 3.999 и има брзину 150/10. Не знам за додатне пријемнике али је и ту лимитирано на 1+2. Најсличнији (по брзини) ехе пакет је Fiber Trio Home 2 са брзином 170/60 (ала је слична) за 3.330. Разлика у цени је можда теби ОК, плаћаш 670 више за прилично мању брзину али зато имаш Cinestar HD. Ипак, сметало ти је што уз пакет од 2.000 немаш гледање уназад а сада ти не смета дупло већа цена.
 
https://oriontelekom.rs/akcija-orion-trojka/

1.999 internet 200mb, optika. Zvao sam njihovog akvizitera, daju za istu cenu ukupno 3 set top boxa, bez dodatne naplate, besplatno premotavanje kanala, Cinestar HD.

https://sbb.rs/eon-paketi/eon-paketi
1999 din prvih 12 meseci, 150 mb internet, 45hd kanala, 3 set top boxa, premotavanje, Cinestar HD...fiksni...video biblioteka

Exe naplacuje dodatno premotavanje, vrlo malo hd kanala, nema Cinestar HD, izbacuju kanale kad kako hoce kao N1...nikad ne znas koja je aktuelna ponuda kanala...
 
Ili lepo uzmes net za 1500 i gledas online, i ne promovises SBB.
 
Nazad
Vrh Dno