Šta je novo?

Exe Net - iskustva

Ima li neki promo kod Exeneta za nove korisnike, osim "ovog" na sajtu (nicega)?
 
Jel ima neki spisak kanala koje Exe net ima u ponudi? Planiram da uzmem kod njih net i televiziju... Sto se tice neta mislim da su ok (moj drug koristi njihov net i zadovoljan je, u svakom slucaju ko koristi njihov net moze da napise svoja iskustva, tj. da li je zadovoljan ili ne :) ), medjutim dok sam citao iskustva ovde na forumu vise sam nailazio na informacije o tome da menjaju kanale i td... Na njihovom sajtu nigde ne mogu da nadjem ceo spisak kanala, ima na pocetnoj stranici izdvojeno par kanala i to je to, pa ako neko zna gde mogu da pogledam celokupnu ponudu kanala moze da mi posalje link :D

Koristim njihov net i tv skoro dve godine i lično sam zadovoljan i jednim i drugim. Relativno često (skoro svakog meseca) se desi da ubace jedan, ili više novih kanala. Skoro su izbacili iz ponude nekoliko SBB-ovih, ali u proseku ćešće dodaju nove kanale, nego što izbacuju postojeće. Ovo je trenutni spisak:
Pogledajte prilog 254842

@alfaunits
Promo je dva meseca gratis uz ugovor na dve godine, odnosno mesec dana gratis uz ugovor na godinu dana.
 
Zvanican, ili se cima? Jel moze na Net samo?
 
Koristim njihov net i tv skoro dve godine i lično sam zadovoljan i jednim i drugim. Relativno često (skoro svakog meseca) se desi da ubace jedan, ili više novih kanala. Skoro su izbacili iz ponude nekoliko SBB-ovih, ali u proseku ćešće dodaju nove kanale, nego što izbacuju postojeće. Ovo je trenutni spisak:
Pogledajte prilog 254842

@alfaunits
Promo je dva meseca gratis uz ugovor na dve godine, odnosno mesec dana gratis uz ugovor na godinu dana.
Dva meseca gratis uz ugovor od 26 meseci tačnije.
 
Nema nezvanicnih promocija? Ovi meseci za dinar su za skuplje pakete.
 
Може незванично али мораш нечим да заслужиш. ;) Ако ништа друго, бар ће да добију повољно добар интернет.
 
Na koliko TV-a , u okviru paketa, se mogu gledati programi iz Exe Net ponude ?
 
Na koliko TV-a , u okviru paketa, se mogu gledati programi iz Exe Net ponude ?

Na koliko god zelis. Zavisi od tvoje kucne instalacije i kvaliteta kablova, konektora itd. Ogranicenje ne postoji i svi kanali su otkljucani. Naravno tv treba da poseduje DVB-C tjuner. Zavisno od paketa dobijas jedan ili vise DVB-C risivera ili android box.

EDIT. Trenutno ima 331 kanal i desetak radio stanica, od toga su 8 test kanala (zakljucani) i desetak duplih (msm sd varijanta pojedinih kanala).
 
Poslednja izmena:
Koristim njihov net i tv skoro dve godine i lično sam zadovoljan i jednim i drugim. Relativno često (skoro svakog meseca) se desi da ubace jedan, ili više novih kanala. Skoro su izbacili iz ponude nekoliko SBB-ovih, ali u proseku ćešće dodaju nove kanale, nego što izbacuju postojeće. Ovo je trenutni spisak:
Pogledajte prilog 254842


Ovaj link (tj. atacment) ne radi... Nego da ne komplikujemo, konkretno me zanima da li ima animal planet, idx (investigation discovery), sc (science discovery), pinkov paket tj. ovi filmski kanali (npr. pink comedy, horor i td...). Nisam uspeo nigde da nadjem informacije da li imaju ove kanale u ponudi, na njihovom sajtu sam vid'o da imaju fox-ove kanale, nat. geo., discovery, history... to su inace kanali koje gledam ostali nisu bitni :)
 
Na koliko god zelis. Zavisi od tvoje kucne instalacije i kvaliteta kablova, konektora itd. Ogranicenje ne postoji i svi kanali su otkljucani. Naravno tv treba da poseduje DVB-C tjuner. Zavisno od paketa dobijas jedan ili vise DVB-C risivera ili android box.

EDIT. Trenutno ima 331 kanal i desetak radio stanica, od toga su 8 test kanala (zakljucani) i desetak duplih (msm sd varijanta pojedinih kanala).

hvala V.i.P.e.R !
 
Ovaj link (tj. atacment) ne radi... Nego da ne komplikujemo, konkretno me zanima da li ima animal planet, idx (investigation discovery), sc (science discovery), pinkov paket tj. ovi filmski kanali (npr. pink comedy, horor i td...). Nisam uspeo nigde da nadjem informacije da li imaju ove kanale u ponudi, na njihovom sajtu sam vid'o da imaju fox-ove kanale, nat. geo., discovery, history... to su inace kanali koje gledam ostali nisu bitni :)

Imas sve kanale koje si naveo, pink komplet (znaci i filmski i za odrasle, svi moguci pink kanali) i jos solidan broj dokumentarnih kanala koje nisi naveo (posto vidim da te to najvise zanima) i vecina je u HD.
 
Koristim njihov net i tv skoro dve godine i lično sam zadovoljan i jednim i drugim. Relativno često (skoro svakog meseca) se desi da ubace jedan, ili više novih kanala. Skoro su izbacili iz ponude nekoliko SBB-ovih, ali u proseku ćešće dodaju nove kanale, nego što izbacuju postojeće. Ovo je trenutni spisak:
Pogledajte prilog 254842


Ovaj link (tj. atacment) ne radi... Nego da ne komplikujemo, konkretno me zanima da li ima animal planet, idx (investigation discovery), sc (science discovery), pinkov paket tj. ovi filmski kanali (npr. pink comedy, horor i td...). Nisam uspeo nigde da nadjem informacije da li imaju ove kanale u ponudi, na njihovom sajtu sam vid'o da imaju fox-ove kanale, nat. geo., discovery, history... to su inace kanali koje gledam ostali nisu bitni :)

Sad bi trebalo da je ispravan link.
 
Poslednja izmena:
Od kada je ovaj spisak kanala?
Kod mene je zadnji kanal 326 zona plus.
 
Od kada je ovaj spisak kanala?
Kod mene je zadnji kanal 326 zona plus.

Od pre neki dan, ali sam skenirao i danas, za svaki slučaj, i nema promene. Početna frekvencija treba da bude 570 MHz, a ne 610 MHz, kako je bilo ranije, tako da je možda to problem.
 
Ovaj kanal nema 331 950. Landscape HD i pitanje je koliko je ovaj spisak tacan.
 
Ovaj kanal nema 331 950. Landscape HD i pitanje je koliko je ovaj spisak tacan.

Kod mene ima. Mora povremeno da preskenirate frekvencije. Ja ne koristim njihov box, vec u svakoj sobi imam LG TV koji sam uglavnom cim bude neka promena preskenira i doda ili izbrise kanale. Spisak je tacan nisam bas detaljno proveravao ali onako brzinski sve sto je na tom spisku postoji. 331 tv i 11 radio kanala. Ukupno ko sto pise 342 radio i tv kanala.
 
Ovaj kanal nema 331 950. Landscape HD i pitanje je koliko je ovaj spisak tacan.

Lista kanala je eksportovana direktno sa televizora, tako da se tu nalaze svi kanali koji su trenutno kod mene u ponudi (uključujući i Landscape HD). Moguće je da se lista razlikuje kod onih koji televiziju prate preko STB-a, ali ne bi trebalo.
 
Pozdrav svima. Presao bih sa mts adsl-a na exe net internet, da li vec ima neko u Krusevcu i kakva su vam iskustva? Hvala
 
Pozdrav svima. Presao bih sa mts adsl-a na exe net internet, da li vec ima neko u Krusevcu i kakva su vam iskustva? Hvala

i ja ih čekam druže, prelazim sa sbb-a, istekla UO...
video sam njihov auto i tehničare, u Cara Lazara ,pre otprilike mesec dana, posle toga kod Idee ,preko puta Komercijalne banke....
znači tu su i rade !!!
 
i ja ih čekam druže, prelazim sa sbb-a, istekla UO...
video sam njihov auto i tehničare, u Cara Lazara ,pre otprilike mesec dana, posle toga kod Idee ,preko puta Komercijalne banke....
znači tu su i rade !!!

Ja sam u Hajduk veljkovoj, i zvao sam ih, kazu da moze i da treba par dana da sprovedu kabl do moje kuce, ali hteo sam prvo da vidim da li ima vec neko pa da vidim kakva su iskustva
 
Ja sam u Hajduk veljkovoj, i zvao sam ih, kazu da moze i da treba par dana da sprovedu kabl do moje kuce, ali hteo sam prvo da vidim da li ima vec neko pa da vidim kakva su iskustva

Odlično !
ti ćeš pre mene da se priključiš, obzirom da sam ja u Dedini. zvao sam ih i ja, i prijavio se za Fiber Duo Home 2 čini mi se, paket gde je internet 140/20...
meni su rekli da kad budu prošli moju ulicu, zvaće neko da se najave kad mogu da dođu kod mene kući....

onda ,kad te priključe, napiši ti par reči ovde o iskustvu....
 
Šanse da pogrešite prelaskom na exenet su minimalne. U Nišu radi savršeno, imam 200Mbps kod njih na optici, probleme nisam video. Prelazim na njihovu optiku i u Pirotu sa VDSL-a 50/8 čim dođu ovde kod mene u Pirot, a biće uskoro.
 
Internet im radi fenomenalno, veoma su poviljni,SD kanali skoro pa kao HD,jer ih ne kompresuju. Samo da imaju mali bokji izbor kanala, Cinestar Premiere HD, i steta sto su ukinuli N1.
 
Vrh Dno