Šta je novo?

Exe Net - iskustva

Jotel vs Exe Net ti je isto kao kad uporedis:

Fiat 500L vs BMW X6 Competition model 2020

Salu na stranu ali tako je.

Pisi Exe Netu tamo na mail, dace ti sigurno i za 3 televizora bez nadoknade. Budi malo uporan. Pomeni konkurenciju. Tako se to radi iskusno :)

Ехе је добар али стоји у месту. Не унапређује услугу, треба му бити циљ да стигне и престигне СББ на месту интерактивног видео садржаја, као и опције пусти испочетка.
Они од почетка године нису ништа ново урадили, увели канал за премотавање бољи, побољшали рад тог система, увели паузу приликом гледања испочетка итд.
У фазону су ради, не дирај... па не може тако... тако је и СББ неколико година стагнирао па се активирао кад га сви престигли по питању интернета.
 
Pozz drugari,dugo sam bio na Telekom Vdsl i vreme je da predjem na optiku.
U mojoj sredini imam opciju za : Exe, Supernova i Jotel.
Treba mi tv i ok internet,po vama koja je najbolja opcija?
 
Poslednja izmena:
Da ne objasnjavam kako i zasto, imao sam Jotel kablovsku i Supernovu internet i kablovsku...umesto sprdnje od firme zvane Jotel, od pocetka marta imam Exe opticki internet i kablovsku a Supernovu samo kablovsku...Exe radi savrseno, internet u punoj brzini, TV kanali takodje odlicni mada TV slabo gledam a i kad gledam to je desetak kanala u vrh glave...nisam imao nikakvih prekida, pikselizacije i slicno...kod Supernove su prekidi interneta bili sve cesci, kod mene nisu imali u planu uvodjenje optike, za kablovsku ti treba CI modul ili STB uredjaj, korisnicka podrska daleko losija nego kod Exe...o Jotelu necu nista da pisem, ne zasluzuju ni ovo sto sam napisao
 
..kod Supernove su prekidi interneta bili sve cesci, kod mene nisu imali u planu uvodjenje optike, za kablovsku ti treba CI modul ili STB uredjaj, korisnicka podrska daleko losija nego kod Exe...o Jotelu necu nista da pisem

pa znas sta druze, sve to sto si napisao bi imalo nekog smisla kada bismo mi koji citamo bili baba vangle pa da znamo odakle se javljas !

Ljudi, zasto vam je tesko da napisete svoju lokaciju u profilu? Nece niko da vas pojede.
 
Da li exe net telefonija ima opciju da se zabrane pozivi mobilnim mrezama kao sto je na sbb-u?
 
Ехе убацује неке бзв канале а не оне које треба... ајд РТС Наука ХД ок али остали су крш...
 
ako neko ima hbo paket kod exe neta neka mi se javi na PP, treba mi jedna informacija.
 
Може и јавно информација, да и други чују дал ико узео хбо пакет. :)
 
СББ уз премиум пакет даје ХБО Премиум у оквиру цене. Логично би било да скупљи пакет овде имају такође ХБО премиум, макар могућност да се хбо го инсталира на андроид бокс кад већ немају свој видео клуб.
 
Jel zna neko da li jos uvek vazi akcija 1g besplatno za prelaz sa sbb-a?
Da li neko ima noviju listu kanala da mi posalje na dm ili objavi ovde?
 
Jel zna neko da li jos uvek vazi akcija 1g besplatno za prelaz sa sbb-a?
Da li neko ima noviju listu kanala da mi posalje na dm ili objavi ovde?

Evo celokupne liste sa TV i Radio kanalima: https://drive.google.com/file/d/1q8KTC794eIoH7ty172Ro5k5Uem_QQ_BX
Naravno Zadruga Live 1, 2, 3, 4 , HBO 1, 2, 3 , Cinemax 1,2 su doplatni paketi. Takođe i Test 3,4 su zapravo (Cinestar Premiere 1 i 2, koji još nisu dodati u ponudu, niti je kreiran doplatni paket za njih).

Nadam se da imaš Excel instaliran ili bilo koji drugi program koji može pročitati CSV fajl. :)
 
A, rade li test3 i test4? :) Nisam u mogućnosti da proverim....
 
Da li neko ima informaciju da li exe planira da resi bug-ove na android boxu za vracanje unazad, ovako je totalno neupotrebljivo. Uredjaj je hardverski super ali je njihova aplikacija uzas. Prijavio sam gomilu bagova pre vise meseci, prstom nisu mrdnuli
 
Pošto je par puta raspravljano o broju korisnika EXEneta i negovom značaju na tržištu.
Ovo su zvanične brojke iz telekoma
Ukupno 40000 korisnika od kojih od kojih samo 22000 koristi internet.
2mgRQJo.png


Da li neko ima informaciju da li exe planira da resi bug-ove na android boxu za vracanje unazad, ovako je totalno neupotrebljivo. Uredjaj je hardverski super ali je njihova aplikacija uzas. Prijavio sam gomilu bagova pre vise meseci, prstom nisu mrdnuli

Malo im je bilo 700 miliona dinara da bi to usvršili mora tu bar još milijarda da se uloži da bi ti radilo kako treba.
KoSQdcO.png
 
Poslednja izmena:
Takvu tabelu može da napravi bilo ko i pitanje je koliko ti je to pouzdano. Kod mene u zgradi u Nišu i Leskovcu skoro svi koriste Exe.

E da po tome odakle telekomu 7.1 milion korisnika.. ma hajde...

700milki za aplikaciju, daj ne zezaj, pa to veze nema, mozda 70mil a i to mnogo... mislim da su ti skroz netačne informacije... Ovo kapitalizovani troškovi sadržaja je možda što plaćaju televizijama troškove za autorska prava.. nagađam.
 
Koliko ti plaćaju?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Evo celokupne liste sa TV i Radio kanalima: https://drive.google.com/file/d/1q8KTC794eIoH7ty172Ro5k5Uem_QQ_BX
Naravno Zadruga Live 1, 2, 3, 4 , HBO 1, 2, 3 , Cinemax 1,2 su doplatni paketi. Takođe i Test 3,4 su zapravo (Cinestar Premiere 1 i 2, koji još nisu dodati u ponudu, niti je kreiran doplatni paket za njih).

Nadam se da imaš Excel instaliran ili bilo koji drugi program koji može pročitati CSV fajl. :)

СББ их даје уз средњи пакет, требало би и Ехе тако да уради.
Мене више интересује зашто не уводе NGC HD и Viasat Nature HD који мтс има у понуди.
 
Prosto je.

SBB naplaćuje 5000 za svoj paket i primarna je televizija. Ujedno i drži monopol za kanale pa nisu svi svima dostupni po istoj ceni.

Exe Net naplaćuje daleko manje i primarni je internet. Za internet nema monopol.

Ja sam bas pisao da li ce da povecaju brzine ali otkad ih telekom kupio mislim da se ne tangiraju mnogo oko toga. Sto se tice aplikacije i boxa, pre je bilo krs (kada je krenulo bilo je odlicno ali taj android postao busan), sada je i box i aplikacija sasvim zadovoljavajuca.
Da je sve kao EON tipa da mogu da instaliram direktno na tv-u koji nije android bi i paket duplo kostao sigurno jer takav razvoj kosta. A mene zaista ne zanima da placam skuplje jer aplikaciju koristim dva puta mesecno kao i sto TV gledam 5 puta mesecno.
 
Takvu tabelu može da napravi bilo ko i pitanje je koliko ti je to pouzdano. Kod mene u zgradi u Nišu i Leskovcu skoro svi koriste Exe.

E da po tome odakle telekomu 7.1 milion korisnika.. ma hajde...

700milki za aplikaciju, daj ne zezaj, pa to veze nema, mozda 70mil a i to mnogo... mislim da su ti skroz netačne informacije... Ovo kapitalizovani troškovi sadržaja je možda što plaćaju televizijama troškove za autorska prava.. nagađam.

Ovo je iz zvaničanog izvešaj telekoma o poslovanju za 2019 objavljeno na njihovom sajtu.
A daću ti primer kako su došli do tih 7.1 mil korisnika npr samog exeneta navedu ukupan broj korisnika 40000 onda kad pogledaš po uslugama vidiš da su sabirali odvojeno svaku uslugu 22000 internet 15000 televizija i 3000 korisnika fiksne.
A zo ovih 7.1 došli tako što sabrali posebne usluge 1.891 miliona fiksnog telefona i 4.016 miliona mobilnog od čega opet treba oduzeti 46,4% pripaid korisnika,iptv 533000 korisnika pa su onda i tu napravili kao posebnu uslugu arena paket sa 450.000 mislim da ti je ovo dovoljno da shvatiš kako su došli do te brojke da sam telekom ima 7.1 milion korisniko ili ti kako su došli do brojke od 10,4 miliona korisnika sa svim članicama.
 
Prosto je.

SBB naplaćuje 5000 za svoj paket i primarna je televizija. Ujedno i drži monopol za kanale pa nisu svi svima dostupni po istoj ceni.

Exe Net naplaćuje daleko manje i primarni je internet. Za internet nema monopol.

Ja sam bas pisao da li ce da povecaju brzine ali otkad ih telekom kupio mislim da se ne tangiraju mnogo oko toga. Sto se tice aplikacije i boxa, pre je bilo krs (kada je krenulo bilo je odlicno ali taj android postao busan), sada je i box i aplikacija sasvim zadovoljavajuca.
Da je sve kao EON tipa da mogu da instaliram direktno na tv-u koji nije android bi i paket duplo kostao sigurno jer takav razvoj kosta. A mene zaista ne zanima da placam skuplje jer aplikaciju koristim dva puta mesecno kao i sto TV gledam 5 puta mesecno.

5000дин месечно кошта њихова комплетна понуда, сви канали, видео сервиси, телефон и интернет од 500/50. Код Ехе нета 5200дин месечно кошта интернет 450/150, телефон и тв понуда без хбо пакета. То је ако поредимо трио понуду. Само интернет је скроз друга прича, али мене конкретно интересује трио опција.
Проблеми апликације исти су као и када сам пре седам месеци прешао на Ехе. Нема свих канала са опцијом пуштања испочетка, нема чак ни паузе приликом гледања, дешава се искакање из пуштеног програма без разлога. Можда је то теби задовољавајуће, мени није. То што провајдера нешто кошта, корисника не треба да интересује. Исто тако провајдер се не брине да ли корисник има довољно новца за пакет који жели већ тражи своју цену коју ако не можеш да испратиш не можеш ни да користиш. Закон понуде и потражње у принципу.
По цени од првих год дана 1дин а других колико кошта пакет су сасвим ок. Кад истекне уговорна обавеза ко зна шта ће бити боље и повољније и код кога.
 
Ovo je iz zvaničanog izvešaj telekoma o poslovanju za 2019 objavljeno na njihovom sajtu.
A daću ti primer kako su došli do tih 7.1 mil korisnika npr samog exeneta navedu ukupan broj korisnika 40000 onda kad pogledaš po uslugama vidiš da su sabirali odvojeno svaku uslugu 22000 internet 15000 televizija i 3000 korisnika fiksne.
A zo ovih 7.1 došli tako što sabrali posebne usluge 1.891 miliona fiksnog telefona i 4.016 miliona mobilnog od čega opet treba oduzeti 46,4% pripaid korisnika,iptv 533000 korisnika pa su onda i tu napravili kao posebnu uslugu arena paket sa 450.000 mislim da ti je ovo dovoljno da shvatiš kako su došli do te brojke da sam telekom ima 7.1 milion korisniko ili ti kako su došli do brojke od 10,4 miliona korisnika sa svim članicama.

Razumem. Sad je logično. Samo nek Exe drže van Supernove.
 
Ja sam odovno reko kome je bitna televizija eon i sbb bukvalno nemaju konkurenciju kod nas.
 
Ja ne znam zasto se stalno uporedjuju Exe sa SBB. SBB ima neku uslugu, pa trebalo bi i Exe da ima takvu uslugu. SBB naplacuje ovako trebalo bi Exe da naplacuje tako.
Kod SBB sam bio oko 15 god bez problema i skroz zadovoljan uslugom ( net, tv kasnije i telefon ). Presao u Exe samo zbog cena i usluga koje ne stizem da koristim a koje placam kroz mesecnu pretplatu, i zbog akcije od 12 meseci gratis. Znaci primarni razlog je cena.
Realno Exe nije konkurent SBB-u, ali bode oci jer je jeftiniji i nekima nisu bitne dodatne funkcije i usluge jer nemaju vremena ili zelja da ih koriste.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Upoređuju jer im fali par stvari koje ima EON. Kao neko ko je imao SBB na više lokacija a sada imam Exe na 2 i SBB na 2 mogu da kažem sledeće.

Realno je da je Exe bolji od Sbba:

1. Niža cena.
2. Mnogostruko bolji internet.
3. Više kanala
4. Više HD kanala
5. Svi MTS kanali
6. Kanali su nekompresovani

FALI KOD EXEA:
1. Bolja aplikacija ko Eon
2. Vise kanala da imaju opciju unazad
3. Cinestar premiere HD
4. UG kanali

Kad se ova dva izravnaju, Exe je bolji po mom skromnom mišljenju...
 
То јесте, по тим ставкама Ехе јесте бољи али цене виших трио пакета више нису повољније. Тренутно је Ехе сасвим ок. Оно што је наведено да фали стоји, уз додатак још неких хд канала које има мтс.
Али ко је спреман да узме трио пакет око 5к дин Ехе ту више није јасно бољи избор. Оптика је ту али остало...
 
Exe u Sokobanji od poslednje kiše seckaju kanali, evo već par dana. Prijavio i čekam da reše....
 
Evo celokupne liste sa TV i Radio kanalima: https://drive.google.com/file/d/1q8KTC794eIoH7ty172Ro5k5Uem_QQ_BX
Naravno Zadruga Live 1, 2, 3, 4 , HBO 1, 2, 3 , Cinemax 1,2 su doplatni paketi. Takođe i Test 3,4 su zapravo (Cinestar Premiere 1 i 2, koji još nisu dodati u ponudu, niti je kreiran doplatni paket za njih).

Nadam se da imaš Excel instaliran ili bilo koji drugi program koji može pročitati CSV fajl. :)

Jel imas mozda Vpid i Apid za hbo i cinestarpremier kanale?
 
Nazad
Vrh Dno