Šta je novo?

Exe Net - iskustva

Sta tu nije istina? Imate tacan EPG? Dajete vise dekodera kao drugi uz svaki paket? Gde je link za takav info posto lazem?
 
Kod mene je EPG uvek tačan, prvi put sada čujem za to.

Ako može link, ko to daje više dekodera za premotavanje i vraćanje unazad bez dodatne naplate.
 
Koliko ja znam nije ni to bas tako. SBB daje samo u podrucjima koja su digitalizovana. U Nisu do sad nije moglo da se uzme. Meni npr. stoje cene od 290 din za dodatni uredjaj ali bas ce da vidimo sada kad zavrse digitalizaciju Nisa kako ce da bude. Ako nisam u pravu dajte neki dokaz/link da idem da trazim ta dva dodatna uredjaja.
 
U Orionu se dobiju tri dekodera preko akvizitera. Kao i kod ovih sto daju samo preko akvizitera dodatni popust ako se predje od drugog provajdera. Dzabe trazis sajtove. A SBB ce bas tako da da, tri dekodera kad zavrsi digitalizaciju. Ceo grad je pod reklama.
 
"Šta donosi besplatna digitalizacija?

Digitalnu televiziju na do tri uređaja u kući, visok kvalitet slike i zvuka i još veći broj kanala u HD"

SBB
 
Ovaj post me podseti na današnji razgovor radnice u SBB-u sa jednim klijentom. Kaže ona korisniku koji ima start paket (samo tri SK kanala u paketu) da će do maja meseca da budu otključani svi kanali pa i sportski zbog situacije sa Korona virusom, pa će korisnici SBB-a moći da prate sve sportske događaje dok traje epidemija i sede kod kuće :)

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
"Šta donosi besplatna digitalizacija?

Digitalnu televiziju na do tri uređaja u kući, visok kvalitet slike i zvuka i još veći broj kanala u HD"

SBB

Jos da si procitao da kraja a ne ovako samo da prospes nesto

Šta donosi besplatna digitalizacija?

Digitalnu televiziju na do tri uređaja u kući, visok kvalitet slike i zvuka i još veći broj kanala u HD rezoluciji, već u Start paketu.

Već u Start paketu dobijate čak 32 kanala u HD rezoluciji (Nova S, Sport Klub, N1, Pikaboo, Vavoom, History, 24kitchen i mnogi drugi). Umesto 60 imaćete više od 120 najpopularnijih kanala, među kojima su i BBC World, Al Jazeera Balkans, Comedy Central, CineStar TV Comedy & Family, Grand 2.

Dobijate i TV vodič sa pregledom programa do tri dana unapred, kako nikad ne biste propustili svoj omiljeni TV program.

A za potpuni doživljaj digitalne televizije preporučujemo EON pakete. Prelaskom na EON pakete, koji u sebi sadrže televiziju, internet i telefoniju, možete da uživate u bogatijem sadržaju po ceni paketa koji trenutno koristite, narednih 12 meseci.

Znaci nigde nema pomena o vracanju-premotavanju unazad itd. sve se to doplacuje, tako da nemoj vise da siris dezinformacije.
 
@fullHD

Ovo se verovatno odnosi na EON aplilaciju koja je u starim paketima mogla da se koristi na pet televizora istovremeno, u novim paketima može da se koristi na tri televizora istovremeno.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Kao neko ko je SBB korisnik da vam dam tačne informacije.U ovim giga gradovima gde je izvršena digitalizacija dobijaju se besplatno 3 uređaja za tv od toga jedan eon boks koji ima sve napredne funkcije i još 2 D3 mini ili cam modula koji nemaju napredne funkcije.A ostatku Srbije gde je još anlogna tu ide besplatno samo eon boks na 1 televizoru a na ostalim cox cabal u tv i traži kanale ima ih oko 60.
Uz to svim eon korisnicima ide 1 apk za smart tv + 5 za mobilni/tablet/pc koja može istovremeno na 3 uređaja da se koristi.

Kod mene je EPG uvek tačan, prvi put sada čujem za to.

Ako može link, ko to daje više dekodera za premotavanje i vraćanje unazad bez dodatne naplate.

Da ima premotavanje i vraćanje unazad bez dodatne naplate,delimično ima samo mts uz box pakete 1+1 uz box3 i box4 crveni i 1+2 box4 plavi,beli i zlatni.
 
Ја сам до скоро код сбб имао еон премиум пакет, еон бокс + 2х 4682. Временом је плаћена "инсталација" сваког уређаја, реда 2-3000дин. Раније се напалћивала рента за додатни до увођења д3 куће. Онда су напалћивали за трећи до еон пакета. У оквиру еон пакета не плаћа се рента за додатне уређаје. И данас нови уговор, 1х еон бокс + 2х д3 мини. Хоћеш напредне функције платиш "инсталације" за додатне (3000дин за 2100, 5000дин за 3121, 7000дин за еон додатни).
 
Koliko ja znam nije ni to bas tako. SBB daje samo u podrucjima koja su digitalizovana. U Nisu do sad nije moglo da se uzme. Meni npr. stoje cene od 290 din za dodatni uredjaj ali bas ce da vidimo sada kad zavrse digitalizaciju Nisa kako ce da bude. Ako nisam u pravu dajte neki dokaz/link da idem da trazim ta dva dodatna uredjaja.

Кажу у другој теми да дигитализација Ниша одложена због ситуације у земљи.
 
Ako de smo cekali do sad ce sacekamo jos malo, samo nek je zdravlje [emoji3]
 
Нисам имао намеру више да их чекам.
 
Pretpostavljam da se ne kaješ.
 
Odoše im korisnici, džaba im sve to konkurencija polako privlače nove korisnike, optika je optika. A i postali su dosta bahati sa cenama, svake godine poskupljenja. Posle 15 godina korišćenja ne kajem se uopšte.
 
Takođe, i ja sam pre dve nedelje prešao sa SBBa na Exe net, neuporedivo brži internet, gotovo svi kanali kao i na SBBu, cena za dve godine mi je u proseku oko 1500 dinara (dobio sam 12 meseci gratis na ugovor od dve godine) dok mi je sličan TV paket sa znatno lošijim internetom kod SBB-a 4400 dinara i 3 meseca gratis. Nisam puno razmišljao i nisam se pokajao.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Pretpostavljam da se ne kaješ.

Искрено, не. Као што рекох пре неколико постова, да убаце још неколико хд канала која већ имају у сд формату и све је ок.
NGC HD, History 1 HD, Viasat Nature & Explore HD.
Скоро смо увели модернији видео надзор и требао нам је интернет само за двр. СББ је тражио да плаћамо и телевизију за 3500дин. Ехе је понудио пакет само нет за 1500дин.
 
Hm... evo prolaze meseci a i dalje je problem sa rutiranjem prema određenim destinacijama uveče.

Imao sam 25 dana 92. IP, sve bilo super, dobio novi IP iz nekog novog opsega, opet katastrofa. Resetovao 10x ruter dok nisam dobio 178. sa kojim takođe radi lepo.

Definitivno je da se ništa ne radi po ovom pitanju. Nakon 3 godine hvaljenje Exe-a na sva usta svim prijateljima sam došao u situaciju da se kajem što sam potpisao ugovor na 2 a ne jednu godinu i što sad moram da se drndam sa ovakvim stanjem još ko zna koliko.
 
Јесте, неки опсег ип адреса опасно зеза.
 
@jorgovan Sta mislis da probas da im trazis neku staticku IP s kojom nemas problema, barem privremeno da ti daju zbog ucestalih problema koje imas vec duzi period? Naravno besplatno, ne da placas staticku. Mozda ti izadju u susret.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
@jorgovan Sta mislis da probas da im trazis neku staticku IP s kojom nemas problema, barem privremeno da ti daju zbog ucestalih problema koje imas vec duzi period? Naravno besplatno, ne da placas staticku. Mozda ti izadju u susret.

Bezveze mi je da tražim plaćenu uslugu besplatno. Čuo sam se sa momkom iz podrške, razuman dečko. Dogovorili smo se da kad sledeći put dobijem problematični IP pošaljem tačno o kojoj se mojoj adresi radi kao i o adresi destinacije. Valjda će se rešiti.
 
Ja na sbb-u imam tri uredjaja sa opcijom vracanja unazad, a nisam u giga gradu. Nista nisam doplacivao.
 
Bivsi korisnici d3i koji su imali dva d3i uredjaja dobili su dvaa Eon boxa. Uglabom se na Sbb kablovskoj dobija jedan box sa mogucnoscu vracanja i dva d3mini koji to nemaju. Neko je uspeo da dobije jos neki box ali su to retki slucajevi.
E sad posto sam upao u temu da pitam za prijatelja koji koristi Exe net a sad je u Slovackoj. Moze li bjihova aplikacija da se koristi u inostranstvu bez blokade ili je potreban neki Vpn?
 
Nazad
Vrh Dno