Šta je novo?

Ethereum [ETH] (Ethash)

Za koji pool ste se odlučili?

  • DwarfPool

    Glasovi: 106 17.6%
  • Ethermine

    Glasovi: 278 46.1%
  • ethpool

    Glasovi: 26 4.3%
  • Coinotron

    Glasovi: 71 11.8%
  • Nanopool

    Glasovi: 122 20.2%

  • Ukupno glasača
    603
Koliko vidim od jutros diff drasticno pao! [emoji39]
 
Poslednja izmena:
Jeste diff pao ali ne vidim da se kolicina novcica koja se dobija povecala.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ni ne mozes odmah da vidis vec sacekaj da ti se statistika na pool-u sredi.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
cak sta vise se i smanjila kolicina novcica po sajtu whattomine barem meni sa brzinom 180 mhs na 0.45 eth mesecno
 
Na what to mine pokazuje da je diff duplo skocio.
I pokazuje da moze da iskopa 0.16eth a vrednost 79$.
Znaci 1ETH 493$.
 
A da li je nekome od vas palo na pamet da otvorite oci malo sire i vidite da na whattomine stoji avg blok time. Do se to ne azurira nikakve kalkulacije o dobitku nisu iole precizne i tacne. Obicno za dva dana se to azurira.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
A niko neobraca paznju na reduction block reward sa 5 na 3 etera. Tako da vam opet dodje na isto

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
a block reward? nista a :D

edit: pretece me
 
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Nije na isto, lepo je sve izracunato da se vracamo na period iz Septembra.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Sa difom da. Ali kopamo 3 etera umesto 5 u bloku i to nikako nemoze da bude isto

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Jbt matematika iz osnovne škole... Tada je blok bio 25 sekundi a nagrada 5, sada je blok 15 a nagrada 3. Da isto je kao u septembru. Juče je blok bio 30+ a nagrada 5 što je manje nego u septembru i danas.
 
Sa difom da. Ali kopamo 3 etera umesto 5 u bloku i to nikako nemoze da bude isto

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Da ti malo blize pojasnim matematiku i da apsolutno nije bitno sto je sa 5 sada reward otisao na 3.

Do juce je blocktime bio 32s i reward 5eth.

Sada je blocktime 15s i reward je 3eth.

Dakle veci je ukupni supply u kolicini, a prakticno je apsolutno identican onom prethodnom blocktime-u koji smo imali u Septembru, a koji je je bio 25s uz reward od 5eth.

Edit: Vojkan objasnio gore tik ispred mene. ;)
 
Poslednja izmena:
Daj boze. Videcemo sutra.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Da ti malo blize pojasnim matematiku i da apsolutno nije bitno sto je sa 5 sada reward otisao na 3.

Do juce je blocktime bio 32s i reward 5eth.

Sada je blocktime 15s i reward je 3eth.

Dakle veci je ukupni supply u kolicini, a prakticno je apsolutno identican onom prethodnom blocktime-u koji smo imali u Septembru, a koji je je bio 25s uz reward od 5eth.

Edit: Vojkan objasnio gore tik ispred mene. ;)
Posto sam ja skontao sta pises jos samo da vidim gde ja to da vidim u what to mine da za ubuduce i ja znam gde to da pravilno vidim [emoji3]

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Posto sam ja skontao sta pises jos samo da vidim gde ja to da vidim u what to mine da za ubuduce i ja znam gde to da pravilno vidim [emoji3]

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока

Kada kliknes na ETH link u listi novcica, na toj novoj stranici gde je samo ETH zasebno, u listi svih navedenih stvari izmedju ostalog imas i "Block time:", i to je avg block time, trenutno se smanjio na 25 i nesto sekundi, kao avg, i ide konstantno na dole kako vreme prolazi.
E dokle god tu ne budes video da ti stoji 15s, zaboravi na whattomine kalkulaciju i njenu tacnost. ;)
 
Kada kliknes na ETH link u listi novcica, na toj novoj stranici gde je samo ETH zasebno, u listi svih navedenih stvari izmedju ostalog imas i "Block time:", i to je avg block time, trenutno se smanjio na 25 i nesto sekundi, kao avg, i ide konstantno na dole kako vreme prolazi.
E dokle god tu ne budes video da ti stoji 15s, zaboravi na whattomine kalkulaciju i njenu tacnost. ;)
E stvarno si kralj hvala [emoji6]

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
A i na main strani, gde su svi novcici, imas u drugoj koloni tri osnovne vrednosti
Block Time
Block Reward
Last Block

...tako da ako se malo zagledas lako ces uociti vrednost za BT:

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Da li ima neko ko majnuje ethereum sa msi gtx 1070 gaming x 8gb ?
Ako bi mogao da postavi koliko je core/memory, PL, TL, FAN i koliko pokazuje voltagu
 
c2adc4d7f72cc11f5497f97c9e4fbaeb.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da, diff toliko pada, da mi se cini da se nesto "pokvarilo". :)
 
Diff je upola diffa od juce..sta se desava? :)
 
Nanopool puko? Jos nekom?
Neradi im sajt. Miner radi.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
shvatili i oni da ce im mreza puci pre pos-a, ukoliko dif nastavi onim tempom. Sve vise ljudi bi prelazilo na druge coine.
Ovako je sad idealno...
 
Ja jos uvek ne vidim povecanje kopanja,ako je prica da se vraca na situaciju od septembra. Koliko je kopao ovih dana kopa i dalje. Ali ajde da prodje jos 24h pa da vidimo. Kako je ostalima? Jel se kolicina kopanja uvecala ili ne?
 
Meni sa 1 eter na 1.83 do sada. Malo mi je to nerealno toliko povecanje. Daj boze ds ostane ovako.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno