Šta je novo?

Ethereum [ETH] (Ethash)

Za koji pool ste se odlučili?

  • DwarfPool

    Glasovi: 106 17.6%
  • Ethermine

    Glasovi: 278 46.1%
  • ethpool

    Glasovi: 26 4.3%
  • Coinotron

    Glasovi: 71 11.8%
  • Nanopool

    Glasovi: 122 20.2%

  • Ukupno glasača
    603
Ako btc ode na 2300 Eth ce biti 180 a ne 200 dolara ali pitanje je da li ce btc biti 2300 za nedelju dana.

Pa da to vec mozda za 3 nedelje bice 200 ali za nedelju dana da bude 200 dolara nema sanse.

U pravu si moze da bude svasta videcemo sta ce biti u ponedeljak bas me zanima.
 
Poslednja izmena:
Zbog cega, fiksnog odnosa? Malo lupas sada. To je cisto tvoje misljenje. Kao sto ti je rekao La, vrlo lako moze biti i 120$ kada btc bude 2300
 
Ne radi se samo o Eth svi novcici prema Usdt na poloniex-u prate rast i pad btc-a zasto bi Eth bio izuzetak u odnosu na ostale novcice....

Za sada je tako ako se taj sablon razbije onda ce biti druga prica...Jos jednom kazem do ponedeljka ce se videti na cemu smo.
 
Nisi ti to dobro skontao. Pored odnosa usdt imas i odnos eth/btc koji je u maju varirao izmedju 0.05 do 0.085 pa pomnozi te cifre a 2300.
 
Ok u pravu si da je varirao ali eto da ne pricam nista dalje videcemo u ponedeljak sta ce biti ako sam pogresio ja cu napisati ovde da sam pogresio i da ste bili u pravu.
 
Ma nebitno je, bice sta ce biti, jedina cinjenica je da mozemo samo nagadjati.
 
Daj adresu za donaciju.

:d
 
Jak Ethereum ko zemlja.
Jos manje od 10% novcica ima da se iskopa, konacna kolicina ce mu biti oko 100 mil.
Za BTC i ETH se ne bojim, ostalo tek treba da se dokaze, korekcija je po meni malo i zakasnila.
 
Ja sam izasao sada, mislim da je bull trap, ako ne, gubim sve sto sam jutros zaradio :d
 
etc ima za mesec dva da stigne eth, i ima da se izjednace svi eth,etc i zeconja
 
Sada cutite,a? [emoji12]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zbog cega je na Cex toliko veca cena u odnosu na Polo? Jos je na polo USDT.
 
I mene :). Jel postoji mogucnost da kopa direktno na cex?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Otvoris nalog, naravno, odes na ETH => Deposit i tu dobijes adresu, ostalo znas.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Daj adresu za donaciju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno