Šta je novo?

Ethereum [ETH] (Ethash)

Za koji pool ste se odlučili?

  • DwarfPool

    Glasovi: 106 17.6%
  • Ethermine

    Glasovi: 278 46.1%
  • ethpool

    Glasovi: 26 4.3%
  • Coinotron

    Glasovi: 71 11.8%
  • Nanopool

    Glasovi: 122 20.2%

  • Ukupno glasača
    603
Kad unesim ovo -cvddc 900 daje mi ovo.
I podesavanje na memmory na 1950 skoro i da ne daje nesto vise mh/s.
29fd5f493a57763c661e861c356a393d.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
i dokle ćemo da grickamo nokte i da čekamo da cena se vrati na 220$? dok se BTC isto ne vrati?
 
Koji majner koristiš.. Jel ima neki bolji od claymore i koja ti podešavanja za gpu i mem..nisam nikad majnovao sa Nvidiom do sad
 
Za eth clay, kod mene je asus podesavanja gpu 1580 mem 9250 PT -32 baca oko 31mh/s, potrosna po karti iz zida oko 120w
 
Mada snjima se ne kopa eth mnogo isplatljivije na drugim algo npr zec tu bacaju oko 440 sol
 
Da li nekom laguje dwarfpool, ne uvecava mi balans ceo dan a prijavljuje fino kopanje i mhash?

PS. Vidim da suy share-ovi je u precalculation 22h unazad
 
Poslednja izmena:
Jel ima neka mobilna aplikacija za sostojbu minere. Ja kopam na nanopool i bas mi treba aplikacija za ios, ethermon i ecrypto nece da rade.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
i dokle ćemo da grickamo nokte i da čekamo da cena se vrati na 220$? dok se BTC isto ne vrati?

Ako se vratimo na 2013. godinu i ako verujemo u to da se istorija ponavlja onda negde u novembru decembru ove godine , ako kojim slucajem omasi kraj godine onda za 3-4 godine (bar je tako bilo sa btc-om i ltc-om)

Salim se naravno, ali sve trenutno ide na dole tako da je pre verovatnije da ce da vidi 120-130$ nego 220.
 
ETH polako ali sigurno ide dole. Strasti se smiruju :) tj. mislim da će ići sad dole, dok se veliki tata ponovo ne povampiri, svi mali ponovo dole, pa idemo do 3000USD za 1 BTC :)
 
Poslednja izmena:
Treba dati ljudima sansu i da prodaju po nizoj ceni, a drugi da se malo akumuliraju.
 
Oporaviće se posle vikenda. Uvek petkom pada cena. Treba rudarima para za pivo [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Veci je dump bio prosli put, nista ne mora da znaci :d
 
Kako je moguce da sam dobio 0.8 etha na poloniex , a poslato mi je 1?

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
Ako padne na onih 10$ od ranije, katance i lance stavljamo na rigove [emoji28]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sa ovoliko grafika sto su usle zadnjih 15-20 dana dosta je i na 70 sa padne za katanac...vec sad je duplo manja isplativost nego juce u isto vreme
 
Pa sta je ljudi, i sad je 3$ po karti dnevno, malo li je. Ljudi su kopali i sa 1$ po karti.

A i da padne puno uvek ima drugih coina. Pa moze i pauza da se napravi, nije smak sveta.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Klasična srpska filozofija - sklopiš jedan rig sa željom da na osnovu njega ceo zivot po ceo dan pijuckaš kafu u Strahinjića bana :D
 
Nazad
Vrh Dno