Šta je novo?

Ethereum [ETH] (Ethash)

Za koji pool ste se odlučili?

  • DwarfPool

    Glasovi: 106 17.6%
  • Ethermine

    Glasovi: 278 46.1%
  • ethpool

    Glasovi: 26 4.3%
  • Coinotron

    Glasovi: 71 11.8%
  • Nanopool

    Glasovi: 122 20.2%

  • Ukupno glasača
    603
kuje li vam coinotron ?
 
meni nesto kmeci, miner pokazuje da rade ali po temperaturama karte su na leru, na konjotronu krompir
 
zanimljivu stvar sam primetio. kad pada diff pada i broj novcica koji kopam, a kad raste diff opet pada broj novcica koji iskopam:d:d:d
 
Veceras sam primetio da mi karta baca 1MH vise nago zadnjih deset dana. Usput, malo se i temp povecala. Nesto su opet menjali. Hajde neko nek premeri potrosnju i proverite koliko vam sad bacaju karte.
 
i mene zanima potrosnja da l se povecala ...racun mi veci za 10% u odnosu na prosli mesec .. pa da znam zbog cega
 
Ja sam primetio da mi je hash pao za 1 na rig sa 4x280 a vama raste :)
 
Meni je pre 15-ak dana pao za 1MH, sada se vratilo s povecanom temperaturom. Temp mi je skocila 6c i 6% ventilatora, to se itekako oseti, ne moze niko da me ubedi da je sve isto. U pocetku mi je karta bacala 23.5MH, pa je to vremenom palo na 20.5MH i sada se vratilo na 21.5 ali uz pristojno vecu potrosnju.
 
4x280 na 1000/1250 daju 90 sto ti dodje 22.5 po karti ... Na koliko je tvoja karta setovana?
 
To dodje na isto :)
 
Znam, samo se meni od juce povecala potrosnja. Opet su drndali nesto na novcicu, penju mi se polako...
 
blago povecanje i kod mene, cini mi se... i to juce bas. nekih ... 6-7% mislim.
Mada to moze biti i zbog rasta ambijentalne temp, ipak je ovih dana bilo +10 i vise preko dana. Pa i ventovi vise trose.
 
Poslednja izmena:
Kod mene nema veze ambijentalna temp. Uostalom, pre neki dan je bilo jos toplije pa mi se temp nije pojacavala. Ne bih ja to ni pogledao nikada da se brzina venta nije povecala. Znas kad naucis na neki zvuk svakog dana i onda dodjes kuci i cujes da nesto nije uredu. Moje uvo je nepogresivo, sve promene cujem.

Ali pazi sad ovo, danas sam prekinuo kopanje na par minuta i nastavio ponovo, temp su se vratile na staro odmah. Uopste nema logike. Odgovara mi da su mi manje temp ali s ovim novcicem je toliko promenjivih faktora svakog dana da je to bas mnogo. Nikada ne znas kako ce ti masine raditi.
 
Kako vam ide na coinotronu,kakav je odnos?
 
Uopšte nije loše, mislim da su popravili statistiku tako da je sad poprilično precizna...
 
Daj ti matematiku...
 
Mozda si u pravu a mozda i nisi. Cekam da se na konju pojavi otkrovenje u vidu email obavestenja a sto je jos bitnije statistika kao na dwarfu da bi mogao znati koliko sam iskopao ;)
 
Cekam jos uvek. Cudi me da jos nisu to sredili, ima skoro mesec dana od onda kad sam ih pitao za to. Imas dole u koliko sati su ti bile isplate tako da znas tacno koliko pravis za 24h. Nije tesko da izracunas.
I to kad budu rsedili tebi ce opet trebati nesto drugo, uvek ces naci neki razlog da ne predjes na konjotron :d
 
0.046eth po MHs-u pravim dnevno, koliki je diff nemari...
 
@Sajber sta ces razmazio me Dwarf :p
 
Vidim da od nocas ne lezu isplate na poloniex.
 
Eto urekli smo i coinotron :(
Zadnje isplate su isplacivali pred ponoc i od tada nista

Ps
Krenule su isplate pre pola sata
 
Poslednja izmena:
I na Dwarfu je bila ista situacija...
 
Ma to je wallet zaribao. Prokino je.
 
Nazad
Vrh Dno