Šta je novo?

Ethereum [ETH] (Ethash)

Za koji pool ste se odlučili?

  • DwarfPool

    Glasovi: 106 17.6%
  • Ethermine

    Glasovi: 278 46.1%
  • ethpool

    Glasovi: 26 4.3%
  • Coinotron

    Glasovi: 71 11.8%
  • Nanopool

    Glasovi: 122 20.2%

  • Ukupno glasača
    603
Da li ste primetili nizak diff a malu zaradu ?
 
Ja sam i dalje na Cuda mineru
 
Ova veza između BTC i ETH (skok jednog, pad drugog) ne može a da ne natera čoveka na razmišljanje. Ne pamtim sličan primer. Ta reakcija je toliko neverovatna da se ne usuđujem da donesem ni pretpostavku, a kamoli neki zaključak. BTC je fundament crypto priče, basnoslovna vrednost, a ETH još jedan shitcoin. Pa od kud onda ta vaga? Jasno je da ne utiče ETH na BTC, već obratno, ali opet... Toliko je očigledno i predvidivo da prosto zbunjuje, jer ovde uglavnom ne postoje nikakva pravila.
 
da , tacno si zapazio , ali vidi sada bi trebalo na pr eth u odnosu na btc da skoci , ja se nadam bar nesto preko 0,0025 (a mozda se desi "lipsi konju do zelene trave...") ko sto su rekli do sada nema pravila , sve zavisi od ljudi koji imaju mnoooogo btc_a i od njihove volje da dizu cene ostalim novcicima ... a na nama je da se ponadamo dal smo uboli ..(bas optimisticno)
 
Ako cenu ETH gledate u $ lakše ćete "trgovati" jer uglavnom varira od $0,95-$0,85. Naravno, odnos ETH/BTC se menja pogotovo kad BTC skače ali cena ETH u $ je uglavnom u tom rasponu...ja ne prodajem ako je cena ispod $0,85 sve preko toga je OK za mene (izraženo u BTC ;)).
 
Poslednja izmena:
Ja sam namestio isplate po 5 ETH-a i cim legnu na menjacnicu odmah prodajem ...
 
sami kopaci peglaju cenu u odnos sa btcom,krene da raste prodaju,krene da pada stanu malo,balansiraju i to fino
 
Extra isplativo kopanje na Coinotronu za 24h kopanja sa snagom 270 dobijeno 14 novcica .
Sto se tice email notifikacije Poljak kaze ovako
Hi

I'm working on it and on new web interface right now.


Best regards,
Coinotron
 
Poslednja izmena:
Cuti tu nemoj da serujem tvoj dopis sa Poljakom :p
 
Za sada valja držati eth... ako dobije bitku za 0.9€ biće zanimljivo (~1.3€).
 
Što ne bih i ja probao taj coinotron? Koji miner? Dajte neki bat fajl...
 
Hvala momci, otvorio sam nalog, ali zašto mi pored ETH u Payout address piše crvenim slovima "Locked"? Tu sam ubacio ETH adresu sa Poloniexa na koju su mi uredno stizali novčići sa drugih poolova, stavio isplatu na svaka 2 eth, naizgled sve po propisu... Da li to treba tako, ili je u pitanju neki glitch?

Edit
Rešeno.
 
Poslednja izmena:
Pa ostavi ga dan,dva pa ćeš onda tek vidjeti...oko 12 komada sa 230 mhash
 
Ovo je najjace na Konju: "You've collected significant amount of ETH coins. Coinotron should't be used as online wallet. Please consider withdrawing those coins." a imam citavim 20 komada na stanju :p
 
Covek te upozorava da je bolje da novcice prebacis negde drugde nego da cuvas kod njega sve. To samo posten pool moze. Oni sto kradu gledaju da novcici nikada ne napuste pool pa kad se nakupi samo te zveknu, kao pokrali ih.
Ti nemas pojma sta si propustao svo ovo vreme. Stvarno nemas potrebe gledati ijedan drugi pool ako je taj novcic koji kopas na konjotonu. Mozak za to ne treba uopste ;)
 
Uz cuda-0.9.41-new2 i 15.7.1 driver, da li je bolje tući sa proksijem, ili bez?
 
Ja koristim kombinaciju proxy i stari miner, to se kod mene pokazalo kao najbolje. Coinotron preporucuje proxy.
 
Nazad
Vrh Dno