Šta je novo?

EPS račun preko neta

Povremeno radi, a povremeno ne radi. Pre dva minuta prikazao, a onda ubrzo nakon toga ne prikazuje 😁

Proknjižavanje sa uplatom od juče je za njih misaona imenica u svakom pogledu 😁
meni nije prošla uplata od prošlog petka, poslao prigovor juče.
 
Meni jos nije u sistemu proknjizena uplata od 3. juna
 
I ja sam sad poslao prigovore za sva 3 naplatna mesta, zbog knjiženja. Nisam bio fin.
 
Na koji mejl da šaljem prigovor jer uplata nije proknjižena a platio sam pre 10 dana , prošla uplata preko aplikacije banke
 
Banka prođe skoro u momentu, oni ne knjiže i još im je raspad sistema.
Pogledaj datum na slici koju sam okačio. Isto sam uplatio pre jedno deset dana.
 
Nešto rade na portalu. U aplikaciji čas ima, čas nema podataka. Nadajmo se da će im i knjiženje proraditi. I meni nisu proknjižene uplate za skenirane QR kodove za majske račune. Uplate su izvršene još pre 10ak dana, čim si izašli QR kodovi i račini.
 
Ja posao zahtev posto su u zgradi svima menjali satove (pali im na pamet samo da jedan dan sve digitalne stare 10 godina zamene sa novima) da jedan mesec nije obracunat a jun je obracunato iz maja 21 dan, da sledeci mesec 71 dan obracunaju kao za 2 meseca, prave se ludi, ja ne znam ako im odem tamo licno jel to jedini nacin da komuniciras za zivotinjama?!
 
11.06. platio mbankingom, istog dana proknjiženo prema portalu.
 
Platio račun 11 Juna, novac su sa mog računa uredno skinuli. Pisao sam žalbu sa priloženim snimcima kao dokazom al još nije proknjiženo.
Ovo mi je škola za ubuduće, lepo papirni račun pa u poštu ili da platim mBankingom.
 
Vidim da je uplata od pre četiri dana prošla i to najverovatnije još juče, nisam proveravao.
 
Da li proknjize uplatu posle prigovora? Uplatio sam 17. juna, ali i dalje nije proknjizeno na portalu.
 
imaju očigledno nekih problema čim većini nije proknjiženo.
moj prigovor od pre nekoliko dana za uplatu od 14. juna ima status "u rešavanju".
dok ne srede problem koji imaju, nema ni knjiženja uplata.
 
Meni i mom kolegi isto nisu prošle uplate na njihovom portalu, a uplaćene su 12. juna. Za 3 merna mesta. Čuo sam od još par ljudi da se žale. Tako da je do njih. Vala dosta je i radilo. Par meseci.
 
Svakako nema potrebe opterecivati se time kada će se uplata videti na portalu, nije se ni meni videla prethodna 2 meseca po 5,6 dana od uplate ali se svakako uredno videla na sledećem računu sa onim datumom kada je zaista i plaćeno, što je i najvažnije.
 
Platio račun 11 Juna, novac su sa mog računa uredno skinuli. Pisao sam žalbu sa priloženim snimcima kao dokazom al još nije proknjiženo.
Ovo mi je škola za ubuduće, lepo papirni račun pa u poštu ili da platim mBankingom.
Mbanking je sigurna opcija i lakše je čuvati plaćene račune, umesto zezati se papirima i odlaženjem do pošte svakog meseca.
Meni nisu proknjižili majski račun i još jedan pre godinu-dve, samo sam im poslao mejlom pdf da sam platio preko mbankinga i proknjižili su... Ali sa njima uvek treba biti oprezan, nikad čovek ne može biti siguran da li će ga za godinu-dve kontaktirati izvršitelj. Mislim i na ostala javna preduzeća i ustanove, a ne samo na EPS...
 
Ја одштампам рачун који ми стигне имејлом и платим на шалтеру ЕПС-а.
Тих 50 динара, за колико смање рачун, кад се на то обрачуна акциза и порез, изађе смањење за око 100 динара.
 
Meni zbog nekog razloga nisu očitali stanje strujomera, odnosno možda i jesu samo zbog neke druge greške upisali da je stanje neočitano, potrošnja 0 kW, pa sam im poslao prigovor na portalu i dobio sličan odgovor kao ovaj dole, tj. napisaće mi nešto konkretno kad im nov softver proradi...

 
Епс је подељен, издвојено је предузеће епс снабдевање које врши израду, и све око рачуна, осим очитавања. Очитавање ради едб, и шаље податке епс-у снабдевање. Имају неки програм који избаци неку потрошњу за тај месец кад није очитано (само ови из епс снабдевања не смеју то да напишу), па се следећег месеца то 'испребија'.
 
Evo, konačno su mi danas proknjžili uplate od 14.06.'24. Naravno, sa datumom uplate. Područje Novog Sada. Trebalo bi da su onda isto učinili i za celu Vojvodinu, koja je čekala "implementaciju" novog softvera.
 
Proknjiženo
 
Govnari su mogli da stave na sajt obaveštenje da prelaze na novi sistem/bazu podataka i da će uplate da kasne, a ne da ovako z***ju ljude. Sramota.
 
Cemu stresiranje oko toga? Uplatio si na vreme i miran si. Ako ti sledeci racun stigne sa dugovanjem onda im se zalis i resavas problem. Ovako stresiranje oko problema koji ne postoji. Da li ce oni da proknjize 15og ili 27og to je njihov problem.
 
Cemu stresiranje oko toga? Uplatio si na vreme i miran si. Ako ti sledeci racun stigne sa dugovanjem onda im se zalis i resavas problem. Ovako stresiranje oko problema koji ne postoji. Da li ce oni da proknjize 15og ili 27og to je njihov problem.
Ne tako davno su imali upad u sistem i portal nije radio, sto ne bi opet bio upad i puj pike ne vaze uplate... pojela maca
 
Nazad
Vrh Dno