Šta je novo?

EPS račun preko neta

Kako da omogućim uvid u račun?
Kada odem na sajt i deo za uvid u račun traži mi korisničko ime i lozinku, ali nigde nemam opciju za registraciju.

Za prvo logovanje kao šifru upiši jmbg na koji se vodi brojilo, nakon logovanja ćeš moći da promeniš šifru, koju ćeš nadalje koristiti za pristup.
 
Ne, vec ED broj.
 
Ne radi, mislim da mora da se ide u EDB lično.
 
ED broj od 9 cifara sa zadnjeg racuna i JMBG osobe na koju se vodi brojilo. To jeste prvi login.
 
Neće pa neće


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Aj kad vec pisete o pretplati da vas pitam nesto u vezi toga. Da li i dalje moze da se salje zahtev za ukidanje pretplate? Imam 2 TV-a u stanu, jedan ne radi, drugi ne gledam. Generalno, ne gledam TV uopste i planiram sad da ukinem kablovsku pa me zanima da li je to dovoljan dokaz za ukidanje pretplate?

Imaš na sajtu RTS da skineš zahtev za ukidanje pretplate i na njemu ti piše u kojim opcijama to možeš da uradiš. "Ne gledam televiziju" nije dovoljno


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sa jedne strane: budite srecni, u UK ne mozete da otkazete ako imate bilo koji digitalni/analogni uredjaj :D (ideja je bila da amishi mogu da ne plate izgleda ;)), i placali bi ste 150EUR godisnje (oko 12eur mesecno).
Sa druge strane: imali bi ste BBC kanale, koji su mozda jedina vredna stvar za gledanje danas :)
 
@alfaunits
Nije tačno, u UK možeš otkazati, dovoljna je samo izjava da nemaš tv, idi na sajt BBC tamo sve piše. Nikom ne pada na pamet da lažira jer mogu poslati nenajavljenu inspekciju u stan, ako imaš tv sledi kazna po UK standardima ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Vidiš šta piše : You could be prosecuted if we find that you have been watching, recording or downloading programmes illegally.

Dakle ja sam pogrešio, smeš da imaš tv u kući, samo ne smeš da ga gledaš


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne, ako nadju da imas TV, pise se kazna. Tu nema "nisam, dokazite".
 
Ok, sad čitam detaljno, dobro sam ja rekao još na početku. Dovoljno je nemati tv. Ostale uređaje smeš da imaš, samo ne smeš da gledaš live kanale


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
U praksi to nije tako, odlazak na YT i gledanje reklame sa BBCa ili necega sa BBCa (znao/ne znao) je doovljno, a to prate.

Iz iskustva ;)
 
ED broj od 9 cifara sa zadnjeg racuna i JMBG osobe na koju se vodi brojilo. To jeste prvi login.
Ne znam, više puta sam pokušavao i neće, možda sam nekad ranije promenio pass, pa sad ovaj sa jmbg ne radi.
Elem, hteo sam da proverim decembarski račun, jer mi je za januar stigao kao neki dug od 9 din.
Da li je moguć takav dug ako sam platio u celosti i na vreme (baš hoću da proverim račun da nisam pogrešnu cifru stavio), ali da sam platio manje, ne bih imao popust (oko 90din) zar ne, kako je moguće 9 din.
 
Na januarskom imas popust? Da, ne bi imao popust da nisi platio decembarski.
 
Mnogo bre poskupela struja, radi ovaj portal, akcize pa pdv pa puta sve to...

Untitled.png
 
Poslednja izmena:
Priznaj koliko minera imas ;)
 
Evo ga moj račun
bc68c5c65f3b3c8f05ab7651fa0d7a02.jpg


Kako može i popust i dug u isto vreme?!

Sent from my x600 using Tapatalk
 
Imas neku kamatu od ranije. Izgleda da ide popust ako imas kamatu na ranije dugove, bitno je da se izmiri IZNOS za prethodni racun.
 
Tesko, omirisao bi ja to u kraju:)
Sem ako ne laze pa nije sa Dorcola:)
 
Auuu šta mi pakuješ, pokucaće mi neko na vrata :D

Pa da se ne muče, evo im ulica pa nek idu za mirisom

11111.png

A za ove druge sve 1, nisu više ni zaslužili

Untitled.png :D
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno