Šta je novo?

EON Smart Box (SBB) (nije tema o EON aplikacijama - videti prvu poruku)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Na koju rezoluciju vam je podesen smart box? Meni se cini da je najbolje na 1080i50hz, iako mi automatski podesio na 2160i50hz. I koja je razlika izmedju 1080i i 1080p?
 
Znam da je već pisano o tome, ali nešto se ne sećam odgovora. Eon daljinski kad se upari sa mi stikom 4k ne može da ga pali i gasi. Kakva je situacija sa mi box s-om?
Može li Eon daljinac da pali i gasi mi box? Hvala.
 
Kako funkcioniše DVB-T2 na tom boxu? Da li se npr. unutar EON aplikacije mogu dodati DVB-T2 kanali (da budu zajedno sa kanalima iz SBB ponude) ili je u okviru posebne aplikacije? Ovo prvo bi bilo praktičnije ali ne verujem da je baš tako.
 
jel moze sdstb da se dobije kao prepaid ott jel zna neko.Treba mi box za drugu adresu samo da vidim sa ovima iz sbb jel mogu kod mene da isporuce posto bi mozda bilo cudno sto postoji tu nalog u mrezi aktiviran ali mi je to adresa gde sam pa da ne moram da se jurim dal ce tamo neko da preuzme.
 
jel moze sdstb da se dobije kao prepaid ott jel zna neko.Treba mi box za drugu adresu samo da vidim sa ovima iz sbb jel mogu kod mene da isporuce posto bi mozda bilo cudno sto postoji tu nalog u mrezi aktiviran ali mi je to adresa gde sam pa da ne moram da se jurim dal ce tamo neko da preuzme.
Možeš eon box da dobiješ uz pripejd pretplatu za eon radi na svakom netu i eon se plaća 6000valjda
Možeš eon box da dobiješ uz pripejd pretplatu za eon radi na svakom netu i eon se plaća 6000valjda
EON BOX se plaća 6000. a aplikacija 1700mesečno
 
Kako funkcioniše DVB-T2 na tom boxu? Da li se npr. unutar EON aplikacije mogu dodati DVB-T2 kanali (da budu zajedno sa kanalima iz SBB ponude) ili je u okviru posebne aplikacije? Ovo prvo bi bilo praktičnije ali ne verujem da je baš tako.
Izvan aplikacije radi, kroz android
Ali, koliko znam, skeniranje još nije omogućeno
 
Pretpostavljam, da taj novi Eon box SDMC SDSTB02 može i za korisnike vam sbb mreže?
 
Tek su mi instalirali Eon Box, mislim najnovija verzija. Medjutim, ne pamti mi listu kanala. Kroz Podešavanja odem na Moji Kanali i onda napravim Kategoriju sa kanalima koje hoću. Međutim, čim se ugasi uredjaj, više nema te kategorije. Da li negde grešim?
 
Opet su nešto čačkali i unazadili. Sada više ne mogu da pritiskom na dugme sa 9 malih kvadrata dobijem spisak aplikacija ,a bez prekidanja programa, već su napravili da se ulazi u meni sa aplikacijama isto kao i pritiskom na kružić. Budalaština. I navodno je jednostavniji meni. A nije.
 
Omaših temu za ovo pitanje, pa da pitam ovde:

Da li postoji opcija da se streamuje zvuk sa EON-a do bluetooth receivera?

Sorry ako je već bilo pitanje.
Ja sam spajao eon sa bluetooth zvucnikom. Isti je sistem. Imas u podesavanjima opciju daljinski upravljaci i dodatna oprema
 
Ja sam spajao eon sa bluetooth zvucnikom. Isti je sistem. Imas u podesavanjima opciju daljinski upravljaci i dodatna oprema
Našao sam odgovor da je moguće u ovoj temi, ali ne i kako.

Probao sam tako kako si rekao, ali mi je i dalje zvuk išao preko TV, iako je EON povezan na BT (imam u volume iconicu).
 
@miler Google je promenio interfejs AndroidTV Launcher-a (da bude sličniji kako stvari funkcionišu na Google TV launcher-u).

Dugme za Apps šalje istu komandu kao i uvek ali ta Google-ova aplikacije se sad ponaša drugačije. Apps taster otvara sad Apps tab na launcher-u, a Home / kružić samo izlazi nazad na launcher i bude na tab-u na kojem je bio poslednji put. Stisni kružić još jednom i videćeš da će sa Apps tab da se prebaci na Home tab.
 
Već 10tak dana ne mogu da uparim daljinski sa Eon Box (prvi model, bez wifi, sa antenskim ulazom - KSTB6020). Držim pritisnuta dva dugmeta (levo i desno do tastera E) i posle 10tak sekundi napiše da je uparivanje neuspešno (greška 1).
Zvao sam call centar, rekli mi da držim prvo dva dugmeta iznad tih (dugme sa strelicom levo i dugme sa nacrtanim čovečuljkom), da ga prvo rasparim. Time sam nekako upalio osvetljenje tastera na daljinskom i ništa više od toga. U međuvremenu sam uradio i factory reset EON Box uređaja i opet ništa.
Ima li neko ideju šta mogu da uradim (osim da ga olupam :) )?
 
Već 10tak dana ne mogu da uparim daljinski sa Eon Box (prvi model, bez wifi, sa antenskim ulazom - KSTB6020). Držim pritisnuta dva dugmeta (levo i desno do tastera E) i posle 10tak sekundi napiše da je uparivanje neuspešno (greška 1).
Zvao sam call centar, rekli mi da držim prvo dva dugmeta iznad tih (dugme sa strelicom levo i dugme sa nacrtanim čovečuljkom), da ga prvo rasparim. Time sam nekako upalio osvetljenje tastera na daljinskom i ništa više od toga. U međuvremenu sam uradio i factory reset EON Box uređaja i opet ništa.
Ima li neko ideju šta mogu da uradim (osim da ga olupam :) )?
Probaj da zamenis baterije. Mene je tako jednom zezalo i nakon zamene baterija radio je normalno.
 
Zanima me u prepaid varijanti televizija van sbb mreze, kada se "kupi" kod sbb eon smart box jednokratno 6495 prepaid varijanta bez ugovorne obaveze, da li eon box ostaje trajno na koriscenje kod mene i da li je sve otkljucano ako hocu da instaliram bilo koju aplikaciju sa google playa, i posto je prepaid varijanta ako uplatim 1 mesec pa mesec - dva preskocim da li ce ostati ostale aplikacije otkljucane ( tipa youtube itd....) ili ce se dobiti info da je preplata istekla i ostati sve ostalo zakljucano ili ce samo taj info biti na eon aplikaciji......
 
A da li se može upariti DRUGI ne-EON bluetooth daljinac sa njim, kako, ako neko zna?
Imam sofabaton X1.
Ima li negde kod za IR da probam makar tako?
 
Od jutros mi ne radi Eon na LG televizoru. Da li još neko ima taj problem?
 
Takođe, na Fox sa WebOS ne radi. Vrti početni logo i na kraju izbaci pokušajte ponovo. Tv je na wifi na sbb mreži.
Svaka čast nekom "stručnjaku" iz koje god firme da je.
Ono šta sam probao je, da li možda postoji update - ne. Preko LAN - ne!
 
Poslednja izmena:
Zanima me u prepaid varijanti televizija van sbb mreze, kada se "kupi" kod sbb eon smart box jednokratno 6495 prepaid varijanta bez ugovorne obaveze, da li eon box ostaje trajno na koriscenje kod mene i da li je sve otkljucano ako hocu da instaliram bilo koju aplikaciju sa google playa, i posto je prepaid varijanta ako uplatim 1 mesec pa mesec - dva preskocim da li ce ostati ostale aplikacije otkljucane ( tipa youtube itd....) ili ce se dobiti info da je preplata istekla i ostati sve ostalo zakljucano ili ce samo taj info biti na eon aplikaciji......
Ima li ko odgovor slucajno?? Hvala.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno