Šta je novo?

EON sa VPN?

Jesi li uspeo da resis problem eona i lg webos-a?
Nordov dns server ne funkcionise.
Pozdrav, propustio sam vase pitanje.
Nisam nasao resenje za smart dns i Lg webos, ali sam u medjuvremenu kupio Ruter Synology i na njemu ubacio parametre VPN od Surfshark, zatim izolujem IP adresu od TV da samo on bude na mrezi VPN a ostali aparati kao i obicno na normalan Wifi provajdera (mislim ovde gde zivim u Belgiji) E sad testiram nekoliko dana i primecujem da mi povremeno blokira na par sekundi malo se slika degradira i zamrzne pa se vrati u normalu, dali je do aplikacije ili nesto drugo, isto se ponasa na 2.4GHz i na 5GHz.
A da na LG je zadnja verzija EON aplikacije EON TV_4.37.15350, do sada sam koristio na Fire Stick Amazon EON TV_v3.77.12297 i po meni je radila odlicno bez ikakvih problema i bolje nego sad sa televizora.
Takodje sam menjao VPN servere iz regiona da bih shvatio da najslabije radi ako sam na serveru u Sbiji ali ostali su ok, da ne navodim koji da nas ne sakcionisu ;)

Neznam dali sam dobro objasnijo jer nisam bas neki strucnjak za sve ovo, ali se trudim i puno sam naucio ovde na forumu.

Lep pozdrav
 
NordVPN zeza zadnjih par dana, IPVanish radi bez problema sa EON TV aplikacijom.
 
U mom slučaju Android TV, VPN se instalira kao i svaka druga aplikacija...
 
Pozdrav, zadnjih par dana zeza nord VPN sa eonom na yettel boxu. Ima li neko rešenje?
Prvo je kočio malo po malo stajala slika, sad uđoh da primenim konekciju i neće sa VPN nijedan kanal sem N1 da pušta
 
Ko koristi Nord neka proba BiH servere.
Meni radi bolje nego nasi.
 
Nord zeza sa EON. Za Srbiju slot mora biti veci od #70. Nekad rade HR, S. Makedonija i BiH.
 
NordVPN serveri (srb) koji su kompatibilni sa EON-om nisu vidljivi jos od pre par dana. Juce sam kontaktirao nordVPN i dobio sam odgovor da su odredjeni serveri 'under maintenance' i zbog toga nisu vise vidljivi, kada ce maintenance proci nisu znali da mi odgovore. Ko je jos uvek konektovan na te servere njemu i dalje radi normalno, ali ako se jednom disconnect-uje nece moci ponovo da se poveze na isti server. Tako da kome radi, nek ne dira nista, a kome ne radi opcija je BiH i dosta kanala ce proraditi.
 
Zanimljivo je da N1 radi uvek. :)
 
Imam otvoren tiket kod NordVPN-a. Severi 48-65 i 76 vec nekoliko meseci ne rade svoj posao. Serveri 66-75 su radili do pre par dana, nažalost vise ne. Nadam se da ih puno ljudi bombarduje istim problemom da bi se nakanili da ga reše kako valja.
 
Meni sve radi bez vpn-a super nova internet ali kad sam hteo da gledam crvenu zvezdu u Euro ligi nisu radila prva 4 sport kluba a danas radi sve ok kao do petka sto je radilo normalno.
 
Najviše ih boli kad se javno pise o problemima a to je na Google Play Store. Odmah reaguju čim vide nagativan komentar.
 
Jel koristi neko EON preko nekog drugog VPN servisa? Da li ima problema kao preko NordVPN-a?
 
Isti je i vlasnik, pre je surfshark radio savršeno sa svim aplikacijama...
Onda je počeo da zeza HBO pa EON.
 
Ja koristim ZenMate i za sada radi dobro.
 
Gledao sam američki fudbal za vikend, košarku derbi evrolige.
Umelo je na po skoro minut da javi neku grešku tipa nema signal, onaj neki plavo šareni ekran. Desilo se ukupno možda deset puta, najviše na košarci.
CyberGhost je VPN, stavio na Srbiju.
Dok se neko makne da promeni server na Cro ili BiH, već bi se vratila slika pa ne znam da li bi tamo radilo bez greške :)
 
Sa BIH serverom radi i na nordu, ali ne svi kanali...
 
Jel neko zna kod koga je moguce kupiti Smart DNS za Srbiju?
Meni treba za LG WebOS, Surfsharck gde sam pretplacen ima samo za Amercike kanale.

Hvala
 
Windscribe radi bez problema. Svi kanali su dostupni.
 
Nazad
Vrh Dno