Šta je novo?

EON (ex D3GO) [za EON Smart TV/box aplikaciju postoji posebna tema]

Jel gleda neko el klasiko, kako vam se čini slika na 4K?

Sent from my MI 5s using Tapatalk
 
Gledam ja, slika je fantastična, posebno krupni kadrovi, fenomenalno...

Sent from My Galaxy S9+ using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
^^ Slika je odlična, malo je glupo da okačim schreen shot jer telefon to teško može da dočara.

Gledam preko D3Cam modula
 
Jel ti se dešava da se gubi slika, kod mene prvo poluvreme odlično, sad od suarezovog gola katastrofa, malo po malo nestaju boje

Sent from my MI 5s using Tapatalk
 
Da, isti slučaj, primjetni artifekti sada...

Sent from My Galaxy S9+ using Tapatalk
 
Meni je još od prvog poluvremena prisutna pikselizacija. Čak je na minut nestala slika ostao samo ton.
Mislim da to nije do Sbb-a, a zašto?
Pa imam paralelno na kompu pušten stream Arena Sport 1 koji ide sa Polarisa. Ista priča, mnogo kočenja i smrznutih piksela. Mislim da je do vremena.
Očigledno je da sve što ide preko satelita ima problema večeras.
 
Da, isti slučaj, primjetni artifekti sada...

Sent from My Galaxy S9+ using Tapatalk

Imali su problema sa prijemom feeda, zato je seckalo svima
Jaki udari vetra na novom beogradu, a mala antena za prijem feeda, tj nedovoljno dobro usmerena
 
Evo jedan nazovimo problemcic jer ne znam da li je tako na svim android boxovima.

Tv signal radi super sve ok moze satima da se gleda, ali pusti se serija preko video kluba na sat(nekad i 15 min a nekad i posle par sati) zabode u sred serije i uradi kao soft restart i vrati u menu.

Cisto da budete upoznati ako nekome znaci :)
 
Isto pustao danas youtube jedno sat vremena vratio se na tv , i ono ne moze nista da se uradi zabaguje skroz i morao sam da ga resetujem
 
Izgleda da je sa svim boxovima taj problem, meni se već 3-4 desilo za par dana, ne reaguje na daljinski, mora na dugme na boxu da se gasi-pali.

Edit: Ne pomaže ni da se ugasi-upali, opet ostao zabagovan na početnom meniju.

Edit2: Izgleda je problem što je daljinski od EON-a otkazao poslušnost tj. nativni daljinski od TV-a se umiješao i preuzeo frekvenciju, na njemu sve radi :D

Sent from My Galaxy S9+ using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Izgleda da je sa svim boxovima taj problem, meni se već 3-4 desilo za par dana, ne reaguje na daljinski, mora na dugme na boxu da se gasi-pali.

Edit: Ne pomaže ni da se ugasi-upali, opet ostao zabagovan na početnom meniju.

Edit2: Izgleda je problem što je daljinski od EON-a otkazao poslušnost tj. nativni daljinski od TV-a se umiješao i preuzeo frekvenciju, na njemu sve radi :D

Sent from My Galaxy S9+ using Tapatalk
Iskljuci CEC pa neces imati tih problema. Mislom da je to bag Android 8 verzije.
 
Evo jedan nazovimo problemcic jer ne znam da li je tako na svim android boxovima.

Tv signal radi super sve ok moze satima da se gleda, ali pusti se serija preko video kluba na sat(nekad i 15 min a nekad i posle par sati) zabode u sred serije i uradi kao soft restart i vrati u menu.

Cisto da budete upoznati ako nekome znaci :)

Мени се то ових дана 2-3 пута догодило иако немам EON STB и то док сам гледао серију на SONY Android TV-у на којем имам инсталиран ЕОН. Месецима пре тога није било никаквих проблема ни са каналима ни са видео клубом.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Da li nekom radi menjanje kanala preko brojeva, na android box-ovima na kojima je instalirana ona druga aplikacija koja se dobija dodatno uz EON box, meni od funkcija radi samo onaj krug sa gore/dole levo/desno i premotavanje/play stop, brojevi ne rade, prebacivanje kanala na ch+ i ch- isto ne rade (ne znam ni da li rade na EON box-u), mogu da prebacujem kanale samo kada udjem u onaj meni sa leve strane, pa na strelicu gore/dole i onda ok da potvrdim.
A, moze i neko ko ima smart tv i na njemu instaliranu tu dodatnu aplikaciju da kaze da li mu radi prebacivanje na dugmice, jer ovo je po meni osakacena verzija aplikacije koja dolazi uz EON box, tj naprednija verzija onog EON-a koji moze da se gleda na kompu/tabletu/telefonu, osim ako nema neko podesavanje na koje nisam naisao.
 
Ja nemam njihov EON box ali imam obican android box sa EON TV verzijom i prebacivanje kanala sasvim normalno radi kucanjem brojeva
 
Hm, onda je nesto do mog boxa, ja imam GT1, ako neko ima neki predlog kako da resim problem neka pise ...
 
Imam molbu da mi pošaljete info gde da kupim box, na kojem EON radi ok.

Hvala
 
Ma[emoji2400 je napisao(la):
e;5637694]Imam molbu da mi pošaljete info gde da kupim box, na kojem EON radi ok.

Hvala
Имаш тему андроид мултимедија плејери.

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Мени се то ових дана 2-3 пута догодило иако немам EON STB и то док сам гледао серију на SONY Android TV-у на којем имам инсталиран ЕОН. Месецима пре тога није било никаквих проблема ни са каналима ни са видео клубом.

Da li još neko ima problema sa EON TV aplikacijom na SONY android televizorima starijim od 2017 ?
 
Mozda je do servera problem, posto video klub baguje i na racunaru preko browsera za pojedine naslove, nakon nekog vremena samo prekine ili krene ispocetka naslov. TV kanali rade uvek ok.
 
Ja imam problem i sa gledanjem TV programa. Odjednom se slika zacrni i nema je par sekundi, i neko vreme konstantno vraća se i nestaje sve dok ne poludim i ugasim tv .
 
Drugari,

Ako neko bude ima problem sa EON BOX-om kao što se meni desio - da zna rešenje.

Naime, kada se sa box-a pusti neki sadržaj, bilo preko EON TV aplikacije, bilo preko YT, ekran se zacrni, ton ide, sadržaj ide (vidi se šta je trenutno na TV-u od najave programi i sl.) ali nema slike sadržaja - stream-a.

Ekipa napredne tehničke podrške iz SBB-a je pokušala sa gomilom rešenja oko podešavanja EON box-a i samog TV-a ali ništa nije pomoglo.

Dakle, sve radi normalno, samo kada treba da krene slika stream-a npr. iz YT aplikacije, iz Video kluba-a, ekran se zacrni, vidi se propratni sadržaj od aplikacije ali video od nekog filma, spota je CRNA.

Problem je do određenih SAMSUNG televizora (moj je standardni Samsung LCD TV kupljen u poslednjih godinu dana) i rešenje je da se TV isključi iz napajanja na 30 sekundi i da se upali ponovo! Rešenje nije moje - našao sam ga na:

How to FIX NETFLIX Problems on a Samsung TV
https://www.youtube.com/watch?v=pVOK_HW4hic&t=2s

Ako neko budeo imao ovakav problem da znate da je rešenje prosto, pa da ne gubite dana čačkajući i resetovati sam TV i EON box uređaj.

Pozdrav!
 
Ваљда је право тема за питање.

Раскинуо сам уговор са СББ, а користио сам и ЕОН преко Хрома.
Хтео сам да искористим већ постојећи налог тј моју емаил адресу, да се пребацим на уговор који користи таст. Али ЕОН ми и даље ради (а раскинут уговор пре 5 дана). И то ради у фулу, враћање уназад, спорт клубови сви активни, а на Радијус Вектор сам мрежи.

Па ко велим, да ме нису заборавили, да не дирам док ради? Био сам убеђен да СК канали раде само на СББ мрежама у ЕОН-у.
 
Ja nemam njihov EON box ali imam obican android box sa EON TV verzijom i prebacivanje kanala sasvim normalno radi kucanjem brojeva
Koji box imas tj koja verzija androida je u pitanju?
Na mom je 4.4 (stariji malo) i nema sanse da instaliram Eon Tv (aplikaciju koja je na Eon boxu a ne ona sto je za mobilne i tablete)
Planirao sam da predjem na eon paket pa da klincima dam ovaj box da imaju eon tv na njemu ali nista od toga. Izgleda da ne moze na stariji verzijama da se instalira.
 
Da li mozete da preporucite android box koji sigurno dobro radi sa eon aplikacijom :)?
Nemam coax do druge sobe pa je resenje ili android box ili da kupim drugi tv jer sadasnji LG sa WebOSom 2.0 ne podrzava EON app.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ja nemam njihov EON box ali imam obican android box sa EON TV verzijom i prebacivanje kanala sasvim normalno radi kucanjem brojeva

Jel mozes da ostavis link sa tom EON TV verzijom, ja sam skinuo neku verziju koju je neko na forumu kacio, pa mozda ti imas neku drugu verziju na kojoj rade brojevi ...
 
Pozdrav, koju android aplikaciju koristiš, eon tv ili aplikaciju za mobilni telefon. Ja imam problema sa aplikacijom za mobilni telefon jer svako malo prekida i bufferuje..
Imam dva android boxa i slična je situacija..
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno