Šta je novo?

EON (ex D3GO) [za EON Smart TV/box aplikaciju postoji posebna tema]

Da bar može preko njihovog build-in browsera da se uloguje i gleda, ali je nepodržan od strane Eon platforme.
 
… kome radi, možda… :) nikad nisam uspeo da je nateram da radi, mislim na varijantu za mobilne uredjaje… ova modovana radi savešeno…
 
Što ne radi,ne povuče podatke?Na kom uređaju si probao?Meni na android boksevima radi bez problema bilo koja verzija adona.
… uloguje se i sve povuče kako treba, ali meni nisu radile one prve verzije 2.xx … bar meni nisu, na CHOTT0102, koliko se sećam problem je bio neki demuxer… nisam imao volje i vremena da se bavim, iskreno interesovalo me je samo da probam…
 
Poslednja izmena od urednika:
meni savrseno radi eon preko kodija, a naaaj sto nisam potrosio eon smart slot
 
… uloguje se i sve povuče kako treba, ali meni nisu radile one prve verzije 2.xx … bar meni nisu, na CHOTT0102, koliko se sećam problem je bio neki demuxer… nisam imao volje i vremena da se bavim, iskreno interesovalo me je samo da probam…
Ne znam za eon bokseve,nemam ih,moji su svi Amlogic,dal ima veze ni to ne znam :)
 
A šta misliš da je u tom boxu nego isto Amlogic (S905X3) SoC?
Od 4 modela Eon boxa samo najstariji, KAON kršina ima Broadcom SoC ostala 3 su Amlogic (S905X2, X3 i X4).
 
Izvini molim te na mojoj grešci što ne poznajem dovoljno eon bokseve :) Pobrkao sam,mislio sam da je to prvi.
 
browser/mobilna aplikacija da toliko skrati kašnjenje? proveriću prekosutra kad bude Evroliga na SK
 
Sad proverih stanje na relaciji TotalTV-EON browser što nije naravno isto i merodavno u smislu da je umesto TTV bila klasična SBB kablovska i razlika je oko 18 sekundi, nzm tačno koliko je bilo ranije, možda i svih tridesetak sekundi a možda i ne. Utakmica Luton-MU na SK1 uzeta kao reper.
 
koliko vidim, kašnjenje browser aplikacije u odnosu na DVB-C (najbrži signal, što bi se reklo) je oko 15s, što je odlično
EON sada manje kasni nego pre. Samo 8- 9 sekundi.

Sad proverih stanje na relaciji TotalTV-EON browser što nije naravno isto i merodavno u smislu da je umesto TTV bila klasična SBB kablovska i razlika je oko 18 sekundi, nzm tačno koliko je bilo ranije, možda i svih tridesetak sekundi a možda i ne. Utakmica Luton-MU na SK1 uzeta kao reper.

Ja sam merio Novu S na kablovskoi i na Kodi aplikaciji
 
oko 15s, što je odlično
ume da bude oko 10s kod kanala sa manjom trenutnom gledanošću

~15s je bilo SK 1, utakmica Bajern - Crvena zvezda
~10s je bilo SK 2, utakmica Barselona - Monako
 
I dalje ne shvatam zašto je to bitno. Da li je 0s, 5s, 10s, 20s? U čemu je razlika?
Zašto bi ikome bilo bitno to kašnjenje ispod minut?
 
pozdrav. Kako da prebacim sliku sa Eon telefona na Tv. S obzirom da koristim Orion internet ne mogu na aplikaciji da gledam sport klub kanale pa to resim tako sto ukljucim neki VPN. I onda radi na telefonu ali ne mogu da prebacim sliku na tv.
 
Ekipa da li je neko imao sličan problem sa pvr.eon na 20.5 Kodi? Stalno mi se pojavljuje i nestaje info traka po donjem dijelu ekrana kad pokrenem PVR program. Kako riješiti ovo? Hvala
 

Prilozi

  • IMG_20240330_192640.jpg
    IMG_20240330_192640.jpg
    363.7 KB · Pregleda: 47
Dobar dan ekipa,imam modovanu aplikaciju instaliranu na projektoru...Verzija aplikacije je EON-2.0.27CloneMod.apk.zip,
na njoj mi rade samo kanali i to kada udjem na neki od kanala na naslovnoj strani pa onda imam pristup i ostalim kanalima,na video klubu bude beo ekran kao i na kanalima kada ne ulazim na taj fazon preko naslovne...Da li neko ima da mi pusti u PP ili ovde noviju (ili stariju) verziju aplikacije na kojoj sve radi?Pozdrav i hvala unapred
 
Na koju verziju kodija si instalirao addon?
 
Nemaš šta da instaliraš kad niko nije seo i kompajlirao addon za tu kombinaciju OS + CPU arhitektura.
 
ovo nije tema za kompajliranje KODI-ja i add-onova za njega. off-topic je pobrisan
 
Nazad
Vrh Dno