Šta je novo?

EON (ex D3GO) [za EON Smart TV/box aplikaciju postoji posebna tema]

Nema sanse.Probao da udjem na sajt i izbaci me i trazi da proverim mreznu vezu a tv je povezan bezicno na wifi tako cu morati ipak preko kompa,*mjau**mjau**mjau*.Al nije mi jasno da ne postoji aplikacija na LG tvu koji je 2016-o godiste???

Isto, i meni je sve bežično. Laptop, tablet, telefon, tv.

Youtube radi super recimo, eon ni da čuje.
 
Da rešimo debatu oko protoka. Po informaciji sa fb-a sk4k se može pratiti isključivo preko eon box-a. Imaš 8k tv, instaliranu eon smart aplikaciju, nemaš sk4k. To mogu da provere korisnici eon premiuma.

Pa nije tako
Radi preko cama
Bilo u tv-u, bilo u nekom risiveru
 
Samo ne znam kako ćeš update odraditi bez naloga. Sem sideload-a. Za ljude koji se baš i ne razumeju ovo je propast, dobiju ubagovanu verziju, ne znaju šta je gmail, Google nalog, Google play itd.

Mozda sam se lose izrazio. Mislio sam na firmware uredjaja, uradjen bez naloga. I EON app je radio, naravno, bez logovanja.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Smart TV aplikacija je streaming preko interneta. SK4K očigledno ide samo preko DVB-C.

Zato ga i nema na TV aplikaciji, već samo na uredjajima koji mogu da reprodukuju DVB-C digitalni kablovski signal.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Imam Duo Net Gold paket i pravo na pet EON uređaja. Povezao sam tri, pre par dana probao da povežem još jedan ali ne dozvoljava. Vrti me u krug na sajtu. Ne postoji više opcija za povezivanje.

Jel ima neko sličan problem?

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Usput, ovaj Cinestar VOD je izgleda ipak neki HD... za razliku od Pickboxa...
 
Smart TV aplikacija je streaming preko interneta. SK4K očigledno ide samo preko DVB-C.

Zato ga i nema na TV aplikaciji, već samo na uredjajima koji mogu da reprodukuju DVB-C digitalni kablovski signal.
Dvb-c i da uredjaj bude sposoban da dekodira hevc/h265 kodek u 4k rezoluciji...
 
Od kad sam se prebacio na eon...dobio i modem drugi.. po speedtestu brzina pise oko 270mps/s meni bukvalno download ne prelazi 10mb/s i to na 6 toreenata sa privatnih trekera gde mi je uvek skoro pa maximala bila zakucana, zovwem ih, pitam kaze nije do nas...ne znam do koga je kad mi je na starom modemu i iole manjoj brzini radilo bukvalno 8x bolje
Eon premium paket je u pitanju
 
Poslednja izmena:
Pozdrav drustvo, treba mi mali savet tj. informacija.
Planiram da uzmem najnoviji SBB-ov paket EON PREMIUM, elem posto nikada nisam bio korisnik SBB-a vec koristim usluge Radius Vektora, interesuje me ako neko zna kako se pokazao SBB u Beogradu, tacnije na Mirijevu? i da li je OK uzimati njihov EON paket?
Hvala vam unapred na odgovorima :)
 
Od kad sam se prebacio na eon...dobio i modem drugi.. po speedtestu brzina pise oko 270mps/s meni bukvalno download ne prelazi 10mb/s i to na 6 toreenata sa privatnih trekera gde mi je uvek skoro pa maximala bila zakucana, zovwem ih, pitam kaze nije do nas...ne znam do koga je kad mi je na starom modemu i iole manjoj brzini radilo bukvalno 8x bolje
Eon premium paket je u pitanju

Koji si modem dobio?
 
Od kad sam se prebacio na eon...dobio i modem drugi.. po speedtestu brzina pise oko 270mps/s meni bukvalno download ne prelazi 10mb/s i to na 6 toreenata sa privatnih trekera gde mi je uvek skoro pa maximala bila zakucana, zovwem ih, pitam kaze nije do nas...ne znam do koga je kad mi je na starom modemu i iole manjoj brzini radilo bukvalno 8x bolje
Eon premium paket je u pitanju

A koji si modem imao, tj, koji si sada dobio?
 
Pozdrav drugari.
Planiram da predjem na Eon paket pa imam par pitanja. Najverovatnije cu uzeti Eon Duo Full posto mi telefon ne treba a uz ni jedan Light se ne dobija box (sto je opet bzvz od njih).
1 pitanje vezano za Kodi. Ko ga je instalirao od vas koji imate box? Kako sljaka? Jel gura vece fajlove? Addonovi Quasar i Exodus npr... Trebalo bi ta 2gb ram-a da su dovoljni ali ipak je u praksi nekad drugacije.
2 pitanje vezano za externu memoriju. Sd kartica ili usb. Postoji li to kao opcija na boxu posto je 4 gb skladista koje je na raspolaganju ravno nuli.
3 pitanje vezano za smart tv aplikaciju.
Znaci ne aplikacija za mobilne i tablete vec ona za smart tv, koja trazi aktivaciju preko sbb naloga, sa istim interfejsom kao eon box.
Moze li se instalirati i aktivirati i na drugom android boxu ili je nekako vezana samo za smart tv? Naime, planiram svoj android box da zamenhjm ovim eon boxom a deci da dam ovaj koji imam trenutno, pa da u njega ubacim tu aplikaciju tako da i oni imaju sve funkcije kao i mi na eon boxu.
Hvala unapred. ;-)

Zar niko ni da me opsuje???
 
lQmk9kJ.png



Nemam gde da aktiviram smart tv, nemam tv koji podržava tu mogućnost nažalost.

Ako nekom treba, rado bih podelio troškove na mesečnom nivou.
 
Zar niko ni da me opsuje???
Nemam eon box ali da ti odgovorim. Neko je vec napisao da je instalirao kodi i da mu lepo radi. Ako ces box da koristis samo za eon i kodi onda ima sasvim dovoljno memorije. Da android tv apoikacija moze da se instalira na drugi box. Ja sam je ranoje koristio na boxu sa obicnim ansroidom i radila je solidno. Sad je koristim n Mibox-u koji ima android tv verziju i radi savrseno Na nekoj od predhodnih stranica imas link ka YT gde sam postavio snimak pa pogledaj kako radi.
 
Šta ponovo?
 
Da li eon skida protok ako se koristi sa unifi-ja (da li trosi onih 5gb ili koliko vec)?
 
Imam Total TV premium paket i MTSov ADSL, da li moze da se naatera da radi Sport klub preko EONa?
Inace, nisam znao da preko Total TVa EON ne radi na TV uredjajima iako su smart i imaju EON appokaciju, sto mi je besmisleno, a ne znam gde im to na sajtu pise!??!??!
 
@jaffar
Ovo ti je sa dreamboxa mereno?

Predhodno merenje je bio stream sa Dreambox-a na PC, ovo novo je merenje sa snimljenog .ts fajla na DVB-C karti na PC-u pa uvucen snimak u TSReader, cisto informacije radi.

Prosecan bit rate je 16.4, mada ne palim se mnogo na UHD nit' imam UHD TV (vala ga samo zbog SK 4K ne bih u zivotu kupio) zadovoljan sam i sa HD-om.
 
Poslednja izmena:
Ja bih bio zadovoljan sa 16 Mbps 1080p 50fps streamom (na prvih 5 SK kanala).
 
Jel imao neko slican problem?
Ne znam zasto su boje ovakve
Capture.jpg
 
Nazad
Vrh Dno