Šta je novo?

EDGE 40

А мислио сам да сам зашао у сваки ћошак његовог система... 😂
 
Je l' ikome znaci ovo? Pretpostavljam da je to kao swap prostor, da umesto da ubije aplikaciju da je posalje u storage i kad mu treba da ucita kao vec ukljucenu? Za sad drzim iskljuceno, pa ako ikad primetim da mi se aplikacija otvara od nule onda cu da ukljucim.
 
Jel postoji neki vidzet ili nešto slično za praćenje dnevne potrošnje interneta?
 
Zna li neko jel ova druga flash lampa samo estetika ili je funkcionalno? Nikako ne mogu da nađem informaciju.
Kod mene se pali samo ova donja prilikom korišćenja
 
Zna li neko jel ova druga flash lampa samo estetika ili je funkcionalno? Nikako ne mogu da nađem informaciju.
Kod mene se pali samo ova donja prilikom korišćenja
To je koliko sam uspeo da pronađem, senzor ambijetalnog osvetljenja, pretpostavljam da je to neka pomoć kameri u uslovima slabije vidljivosti
 
Od pre par dana nece da mi se prikazu Viber notifikacije i cesto kasne 10-15 min. Dobijem poruku "check for new messages" u notifikaciji. Je l' ima neko isti problem?
 
Pozdrav svima, uzeo sam ovaj telefon kao zamenu za moj P30 kome je tač otišao u večna lovišta.
Krucijalno pitanje je sledeće da li može da se isključi call record warning ili barem da se instalira neka druga aplikacija koja radi ?
 
@Darker mislis da iskljucis obavestenje drugoj strani da se razgovor snima? Mislim da da taj audio zapis bio upotrebljiv kao dokaz mora da se obavesti druga strana o tome.
 
Meni treba call record zbog posla tj. cesto mi preko telefona diktiraju adrese, brojeve itd i dosta puta ne mogu nigde da zapišem te information je u tok trenutku.
Koliko sam guglao ništa ne funkcioniše.
 
Od pre par dana nece da mi se prikazu Viber notifikacije i cesto kasne 10-15 min. Dobijem poruku "check for new messages" u notifikaciji. Je l' ima neko isti problem?
Meni nekada tako dođe na edge 20 pro. Mislim da je to do aplikacije.
 
Viber i meni zadnjih 3 nedelje izbacuje kada stigne poruka samo Rakuten Viber i ne vidi se ko je poslao poruku. Probao sam novu instalaciju ali i dalje isto.
 
Ja imam problema sa msg, kada udjem pokazuje da nema interneta i da se povezuje. Poruke koje pošaljem često stignu posle 5min isto tako i one koje dobijam
 
Viber i meni zadnjih 3 nedelje izbacuje kada stigne poruka samo Rakuten Viber i ne vidi se ko je poslao poruku. Probao sam novu instalaciju ali i dalje isto.
Meni Viber radi normalno na S22, kao i na svim predhodnim telefonima koje sam promenio ove godine(oko 10 tak modela).
Koji telefon koristiš?
 
Edge 40. Sređeno brisanjem keša i reinstalacijom. Posle nekog updatea počeo da zeza
 
SOT je uglavnom iznad 5 sati.
 

Prilozi

  • Screenshot_20231122-154241.png
    Screenshot_20231122-154241.png
    82.8 KB · Pregleda: 39
To je okej cini mi se - jos si na 5G i 3 sata ukljucenih mobilnih podataka

Sigurno bi sa 4g mrezom i vecinom wifi izdrzao 6-7h
 
Kod mene bas varira u zavisnosti da li sam na WiFi-u ili mobilnim podacima. Ako sam ceo dan kuci na WiFi-u ide od 8-10h SoT-a. Ako sam ceo dan van kuce i na mobilnim podacima 3-5h SoT-a. Kobinovano bude izmedju 5-7h SoT-a. Igrice ne uticu toliko na trajanje, jer ih retko igram, a i ako igram to su neke nezahtevne.
 
Kod nas je pusten 5g? Inace, citao sam da dimensity nije bas efikasan sa 4g, ali kao na 5g je ok, mozda i bolji od konkurencije. Konkretno kod sebe, primetio sam da dosta duze traje baterija na wi-fi, prosek rekao bih 5-6h SoT, ali nikad ne praznim do 0%.
 
Nemam pojma, neki forum verovatno, pitanje je koliko je pouzdana informacija. Evo nadjoh sad ovo, deluje da i ako postoje razlike da nisu tako velike. Sve u svemu, ja sam jako zadovoljan sa 8020 koji je u Edge 40.
1700686132918.png
 
Opet problem ma edge 40 sa Viberom. Čitam ima nas još. Stigne poruka i loše samo Rakuten Viber,ne vidi se ko šalje poruku. Tek kada uđem u Viber pojavi se poruka. Obrišemo Viber ,instaliram od 0 ,radi par sati i opet pobrljavi.
 
Jučer sam kontaktirao Viber support zbog ovoga. Napravio reinstall kako su rekli i nisam mogao aktivirati pa su mi ručno poslali kod za aktivaciju i od jučer je sve ok.
 
Reinstalirao kako? Ja obrišemo keš i sve drugo reinstalirao i to radi ali par sati.
 
Nazad
Vrh Dno