Šta je novo?

EDGE 40

Pozdrav, ako ti je lakse, ja koristim huawei P50 pro i isti problem imam. Jednostavno nije do vasih telefona nego do aplikacije
Isti problem imam i ne znam kako da ga rešim. Na One plus N10 stižu poruke normalno ovde neće.

Imam jedno pitanje da li je neko uspeo da poveže telefon sa tv-om i koristi Ready for? Meni nešto ne ide. Probao i žičano i bežično!
 
Povezivao sam sa kompom, samo treba ready for aplikacija na kompu. Na tv nisam pokusavao. Zicano ne mozes, jer je usb 2.0 port na telefonu.
 
Treba mi za tv. Kupio sam ovo u nadi da ću uspeti da povežem. Telefon se puni kad ga povežem sa tv-om. Ne daje opciju Redy for.
 

Prilozi

  • IMG_20240203_225813245.jpg
    IMG_20240203_225813245.jpg
    191.6 KB · Pregleda: 14
  • IMG_20240203_230112399.jpg
    IMG_20240203_230112399.jpg
    96.8 KB · Pregleda: 13
Pa oba rade posao odlično iako postoje neke tehničke razlike između ova 2 modela, npr Neo ima 12 Gb rama i malo jaču bateriju, dok 40 ima malo jači procesor, bežično punjenje i brži storidž tip. Ima na nanoreview tačka net sajtu lepo poređenje ova dva modela.
 
Ljudi, Edge 40 ili Edge 30 Ultra? I ako neko.moze da kaze malo vise o tom stock androidu, sta sve fali sto obicno imamo vec instalirano?
 
Sve što fali, može da se instalira izuzev ako nije ekskluziva nekog proizvođača.
Za više informacija najbolje bi bilo da kažeš sa kojim UI želiš da ga porediš, pa će se već javiti neko.
 
Ultra. Vanila Android je ne našminkana i bolje deli resurse šta god neko pričao. Miki sam koristio godinama (Xiaomi) takođe i Emui i sve je to lepo ali ... Ruku na srce uvek mi je čist Andy bio bolji. Sve imaš što ti treba.
 
Sve što fali, može da se instalira izuzev ako nije ekskluziva nekog proizvođača.
Za više informacija najbolje bi bilo da kažeš sa kojim UI želiš da ga porediš, pa će se već javiti neko.
Pa da, ali koliko je to posla da se instalira sve sto ima npr Samsung kad se kupi telefon. Cuo sam da Moto nema galeriju npr. Najverovatnije cu kupiti Edge 30 Ultra jer za 400e sumnjam da moze bolje, a i nisam neki prezahtevan korisnik
 
Odeš na play prodavnicu I za minut skineš i instaliraš galeriju po svom izboru.
Ako si navikao na neki UI onda nema svrhe da menjaš brend.
 
Odeš na play prodavnicu I za minut skineš i instaliraš galeriju po svom izboru.
Ako si navikao na neki UI onda nema svrhe da menjaš brend.
Kapiram sta hocete da kazete, ali izmedju a54 i Edge 30 Ultra mislim da nema dileme da je Edge jaci telefon, a oba mi se uklapaju u budzet
 
Na Guglovoj app galerija nemam reklame.
Pa da, ona dolazi uz telefon ali meni je na početku dosta smetala jer je bila nepregledna niti su slike bile raspoređene po datumima itd.. ali vremenom sam navikao. Što ne znači da mi odgovara, smatram da ima dosta bolje organizovanih galerija
 
Fotografije su složene po mesecima. Ali opet kažem, sve zavisi ko je na kakav UI i app navikao.
 
Krenulo je testiranje Beta verzije (TestDrive). Pretpostavljam da je u pitanju Android 14. Evo linka ako ima zainteresovanih.
 
Postoji li naćin da se isključi procesuiranje slike prednje kamere?

Pri niskom osvetljenju jako agresivno procesuira, čitavu facu skoro izmeni.
 
Zenu i dalje zeza kasnjenje notifikacija na viberu, video more istih pro lema po netu i niko jos nije nasao trajno resenje, jednostavno malo radi malo ne radi... Ocekujte fon na oglasu za male pare... Ocu ja sugavu praistoeijsku motorolu u izumiranju, i slusam glupe placene recenzije po benchu... Uzas
 
Zbog notifikacija? 🤣
I mene je nerviralo dok nisam resio, ali ne mogu da kazem da je telefon djubre zbog toga. Po meni je tu vise kriv viber, nego motorola, ali ajd, ispasce da sam fanboy sto pisem ovako...

Inace, poslednjih 6 telefona su svi bili od drugog proizvodjaca
 
Zenu i dalje zeza kasnjenje notifikacija na viberu, video more istih pro lema po netu i niko jos nije nasao trajno resenje, jednostavno malo radi malo ne radi... Ocekujte fon na oglasu za male pare... Ocu ja sugavu praistoeijsku motorolu u izumiranju, i slusam glupe placene recenzije po benchu... Uzas
Svako ima svoje šta mu odgovara. Neko hvali Xiaomi ja gori telefon u životu video nisam i OS od MIUI-a, a izmenjao sam ih bar desetak modela, godinama sam mu davao šansu misleći da će sledeći model biti taj koji će me oduševiti. Prešao na Moto Edge 40, bukvalno PROGLEDAO od tada. Viber zezao sa notifikacijama istina, video ovde rešenja što su momci okačili i rešio problem, telefončić šljaka ko sat. Svakako, nekoga ćeš lepo obradovati sa dobrim telefonom za malu lovu ;)
 
Pa koja su to resenja... Nema sta nije ukljuceno resetovano i sl i opet zeza... Dok stigne poruka na viber mogu da se obesim... A i kad stigne nema pregled poruke vec samo check new message...
Reseno😬 samo stiklirao show viber status icon😱
 
Poslednja izmena:
Ali videcemo dokle ce da potraje🤔
 
Ja ne znam kako ti nisi pogledao do sada sa tim telefonom. Ovo nije tema za Xiaomi ali kada ga lik pomene moram da reagujem, koristio sam Xiaomi od note 4X pa, note 7-8 i poslednji Poco X3 i vidi nisam bio zaslepljen sa tih 3-4 modela, sasvim lepo radili, Poco i dan danas radi lepo, ćerka ga koristi. Tako da te priče Progledao kada sam prešao na Moto i slično ne piju vodu, to je isto da ja kažem da sam Progledao kada sam prešao sa Poco X3 na HONOR 90,vau kakav fon ali nista bas toliko da sam kod Poco bio slep. Treba biti objektivan, doduše nisam imao nikada problema sa Viberom na H90, ipak je on bolji od Moto 40 edge. 😁
 
Pa koja su to resenja... Nema sta nije ukljuceno resetovano i sl i opet zeza... Dok stigne poruka na viber mogu da se obesim... A i kad stigne nema pregled poruke vec samo check new message...
Reseno😬 samo stiklirao show viber status icon😱
Nemoj da gasiš show viber status icon i biće OK. Ja sam se baš juče igrao i ugasio sam to, i počeo je instant da zeza da ne prikazuje poruke. Opet čekirao i sve radi kako treba.
 
Ja ne znam kako ti nisi pogledao do sada sa tim telefonom. Ovo nije tema za Xiaomi ali kada ga lik pomene moram da reagujem, koristio sam Xiaomi od note 4X pa, note 7-8 i poslednji Poco X3 i vidi nisam bio zaslepljen sa tih 3-4 modela, sasvim lepo radili, Poco i dan danas radi lepo, ćerka ga koristi. Tako da te priče Progledao kada sam prešao na Moto i slično ne piju vodu, to je isto da ja kažem da sam Progledao kada sam prešao sa Poco X3 na HONOR 90,vau kakav fon ali nista bas toliko da sam kod Poco bio slep. Treba biti objektivan, doduše nisam imao nikada problema sa Viberom na H90, ipak je on bolji od Moto 40 edge. 😁
i ja se slazem da sam progledao posle zao..sa 40.. bukvalno mogu da nabronin milion pozitivnije stvari. i kod mene ostali koriste note 10pro 11 pro i ,kojo su boli moji,jedva cekam da ih se otarasim,nista gore nisam u zivotu koristio. Ali svalo ima svoje vidjenje. Samo mogu da se zahvalim Motoroli na ovaj fone,i sto mi je dosao pamet posle toliko zaomija.
 
Imam jedno pitanje. Verujem da to nije vezano specifično za ovaj model, ali evo da objasnim. Kako se namešta da kada dođe npr notifikacija za neku vest sa N1, da mi to otvori preko aplikacije, koja je instalirana, a ne preko browsera ili onog web view-a?
 
Nazad
Vrh Dno