Šta je novo?

E-uprava Republike Srbije

Uplatis za SUP u koji ides, ali mislim da ti ne bi odbili uplatnicu ni da drugacije uplatis.
Tako sam uplatio za produzenje dozvole, pasosa, licne karte, nisam isao u maticnoj opstini.
 
Koliko traje ovaj proces izdavanja potpisa u oblaku?
Kod mene ovako već pola sata stoji, a piše ubrzo:

1644492414320.png
 
Ala si optimista😁
 
Računam da je to kao i većina usluga koje su radile ubrzo nakon njihovog pokretanja. :giggle:
1644496763100.png
Ne razumem ovo sa automastkim upisom što nije urađeno. Da li je potrebna neka moja intervencija ili njihova?
 
Nemam pojma sta je to, meni je odtadio bez dodatnih intervencija.
 
  • Like
Reagovanja: iOS
Upravo na taj nacin, mislim da je za minut odradio :)
 
Dobih odgovor od uprave.
Screenshot_2022-02-10-15-21-33-731_com.google.android.gm.jpg
 
Da li neko mozda zna u cemu moze biti problem i kako ga resiti?

Pokusavam da posaljem zahtev za EU sertifikat i cim kliknem "pokreni uslugu" izbacuje mi "ne postoje podaci o podnosiocu zahteva".
Inace primio 2 Fajzera u decembru, QR sa papira se uredno ocitava i sve je ok, ali ovo nece.
U isto vreme sa svog kompa poslao za devojku i drugara, njima je odmah proslo.

Unapred zahvalan.
 
Kod preuzimanja digitalnog zelenog sertifikata da li je pametno da se sakriju podaci o vakcinaciji ili da bude sve vidljivo?
 
Bolje da ti je sve vidljivo. Dešava se da nece da učita lepo kod, pa ti onda jedino preostaje da pokažeš to što piše.
 
Ja nisam vakcinisan ali sam prelezao virus,ako vide da nisam vakcinisan mozda zezaju kad putujes.
 
Da li se gasi nalog tj.prosiruje na eUpravi ukoliko sa logovanja mailom predjem na nacin logovanja aplikacijom?
 
Ako predjes na logovanje aplikacijom, i dalje se logujes sa prvobitnim mail-om, koji je neophodan da bi se uopste registrovao. Jedina razlika je sto za logovanje dajes odobrenje aplikacijom na telefonu :)
 
Не могу да се логујем на е-здравље.
Screenshot_20220218-203610.png
 
Ne mogu ni ja procitaj dole ispod temu i moje frustracije, logujem se preko e-uprave i dodjem do testa samoprocene dal imam covid ako hocu dalje kaze nemas pin od lekara. Na mobilnom ne prihvata uopste logovanje.
 
Вадио сам крв у КЦС и хтедох да видим резултате, али не могу да се улогујем преко мобилног.
 
Offtopic
Da li imate otezan pristup APR-u? Nocas od 22h ili nemam pristup, produzeno ucitavanje stranica, nagli prekidi...
 
Da, evo sada sam isprobao pretragu, dosta je usporeno...
 
^
Због прекида на телекомуникационим линковима, отежана комуникација између АПР и корисника
Услед прекида на телекомуникационим линковима од екстерног пружаоца тих услуга до Агенције за привредне регистре, у току дана је био отежан приступ интернет страници Агенције, порталу са апликацијом за достављање финансијских извештаја и другим услугама АПР-а.
Због радова добављача на мрежи у вези неопходне замене опреме, могу се очекивати повремени прекиди у комуникацији са Агенцијом, због које се извињавамо корисницима.
izvor - APR
 
Pokušavam drugaru da zakažem termin za pasoš.

Konačno su odobrili nalog, ali tamo kada uđemo postoje tri zahteva i nijedan zahtev nema izabrani termin.
Kada pravim novi zahtev, piše da smo prekoračili broj termina i da više ne možemo zakazati.

Kako da obrišem postojeće zahteve jer kada se uđe u njih, opet neće da zakaže termin iz istog razloga.
 
Može li se naručiti izvod iz matične knjige rođenih opština Čukarica? Vrv samo sa kval.el.sertifikatom?
 
Jel dobio neko poresko rešenje za nekretnine? Prošle godine sam dobio krajem januara.
 
Мени је стигло прекјуче, мада сам ја свакако уплатио порез за целу годину почетком јануара.
 
Nazad
Vrh Dno