Šta je novo?

DVB-T2

Da li neko zna gde se moze kupiti kod nas (nov) Strong Top Box 8200? Da li ista sto iole valja moze da kupi za nekih ~50ak evra, a da prodaje neka iole respektabilnija radnja?

Cudi me da veci lanci prodavnica nemaju veci izbor ovih stb-ova...
 
Imaš ga ovde, ali je 100 evra, a po oglasima može da se nađe za 60.
Kod:
http://www.tehnomanija.rs/risiveri-tjuneri-i-adapteri/strong-dvbt2-tuner-str-8200.html
 
Poslednja izmena:
Pozdrav svima!
Imam jedno pitanje za sve vas. Primamljivo mi izgleda ponuda za kupovinu Amiko mini HD Combo risivera. Mislim da je cena jako pristupačna s obzirom da pruža uživanje i u digitalnoj zemaljskoj a i u satelitskoj televiziji. Međutim, ovaj risiver nema rf izlaz a na tv-u koji bih koristio postoji jedino antenski ulaz i ništa više. Moje pitanje bi bilo da li mogu da koristim kućni bioskop LG-LH-t 255 kao RF modulator. Unapred hvala na odgovoru.
 
zaobidji taj risiver,dosta ljudi na jednom forumu se zali da T2 tuner,kolje Sat tuner.....
cak je jedan prodavac,mom burazeru,predlozio da uzme Amiko Mini HD samo sa Sat tunerom...i radi za sada savrseno....
 
@6pack ja sam mislio da uzmem Amiko THD 8240 T2 (ima i DVB-C) ne zbog toga da bih koristio risiver kao risiver vec mogucnost snimanja pomocu njega na USB ili ex HDD sa tv-a a i da mi u nekim slucajevima bude player. S'tim sto bih na koaksijalni kabl koji dolazi do tv-a stavio spliter a onda od njega jedan kraj u risiver a drugi u tv. Na taj nacin bih dobio mogucnost dok se snima koristim izvorni daljinski od tv-a a ne daljinac od risivera.
 
zaobidji taj risiver,dosta ljudi na jednom forumu se zali da T2 tuner,kolje Sat tuner.....
cak je jedan prodavac,mom burazeru,predlozio da uzme Amiko Mini HD samo sa Sat tunerom...i radi za sada savrseno....
Mene više zanima da li ovaj LG može da glumi RF modulator jer i da uzmem Amiko Mini HD opet ni on nema RF izlaz?
 
Pozdrav svima!
Imam jedno pitanje za sve vas. Primamljivo mi izgleda ponuda za kupovinu Amiko mini HD Combo risivera. Mislim da je cena jako pristupačna s obzirom da pruža uživanje i u digitalnoj zemaljskoj a i u satelitskoj televiziji. Međutim, ovaj risiver nema rf izlaz a na tv-u koji bih koristio postoji jedino antenski ulaz i ništa više. Moje pitanje bi bilo da li mogu da koristim kućni bioskop LG-LH-t 255 kao RF modulator. Unapred hvala na odgovoru.

Iskreno, prvo bih kupio HD TV pa onda biraj ..........
Jer ne vidim svrhu hd kanala na crt tv ?
POZ
 
to si u pravu,mada se i HD gleda na CRT Tv....kod Sat Tv se u poslednje vreme javlja drugi problem...a to je da skoro svaki novi Sat Paket,ili provajder....postavlja svoje kanale na transporderima koji traze DVB-S2 tuner...iako nisu ti kanali HD kanali...prost primer posebno zanimljiv za nase gledaliste..su Polaris(39e)..Pink(16e)..MaxTV Hr(16e)..nista od toga ne moze da se gleda ,ako nije HD risiver...znaci zaboravite stari Dreambox 500:)
 
Imam Samsung 46D6570 400hz
Slika na analognom SBB signalu je kritican
Sta da kupim tj koji risiver da ima nase kanale?
 
Svi T2 risiveri koji se nude na tržištu primaju MUX sa 10 naših zemaljskih kanala.
 
Za te pare, oko 40-50 evra, svi su slični. Da ne bih reklamirao ukucaj u google satshop i naći ćeš odmah.
 
najeftinija opcija za ove pakete iznad...Amiko Mini HD SE...burazer uzeo za 65e....i naravno CS:)
 
I ponovo drvite o nečemu što nema ama naš nikakve veze sa DVB-T2. U čemu je fora?
 
kakva je ponuda smart android dvb t2 box,nešto mi slabo ide potraga:crash:
 
za kod nas ne znam,ne jurim jos T2..ne traba mi....a za carinu...pa sve zavisi....ja sam moj Android Box platio 86 dolara...i stiglo za nekih 25 dana...i prosao sam bez carine,jedino sam imao od troskova jos PTT od nekih 300 dinara....
 
meni je usluzno narucio prijatelj,ja mu dao pare..on porucio na moju adresu....kad je stiglo u Postu,samo platio ptt...
 
pa karticom...pa ne mislis valjda ce Kinezi da rade Pouzecem...:)
 
Nisam ja narucio sa T2....vec obican Android box mk818b...
14wu0wi.png
 
Poslednja izmena:
naravno da je bolja..to nije ni postojalo ,kad sam ja moj pazario..:)
 
Nazad
Vrh Dno