Šta je novo?

Doom 4

Jbga bilo juce, ocigledno otisli kljucevi. Poenta je da toga ima, samo se prati par dana, ko bas zeli da ustedi, i moze da se pazari jeftinije. Inace cene na samom Steam-u su brutalne, mozda ne za sve ali za vecinu da.

P.S.: trenutno na g2a i cdkeys ima za ispod 30e (27-28). ;)
 
jel ima neko resenje za bagove kad fps konstantno pada ispod 30 fps. Ne mogu da povecam fps na 60 nikako. Sve na low i rezoluciju smanjio do kraja i stavio na 50%, i isto. Sve sam fore pokusao sto sam nasao po netu. I iskljucio sam v sync. Sve sam iskljucio. I igru.

Imam win 10. I ne bih dirao ako ne moram. Ne znam sta mi je kvarno, pa me ovako zeza igra. Kuciste otvoreno i nekoliko ventilatora hladi sve. Nije pregrevanje.

Ima likova na yu tubu urade alt tab i igra im proradi. I meni se desilo par puta da proradi ali vise nece.

A grafika izgleda skoro isto i na low i na ultra. Svaka cast za doom 4. Samo sto nije bolji od prvog. Ni po atmosferi a ni po grafici, a zahteva ocigledno svemirski brod da radi.

Ili mene zeza windoes? Ko to zna. Postavicu na yu tub da vidite kako to cudo izgleda a kako radi. Kao da igram na digitronu.
 
jel ima neko resenje za bagove kad fps konstantno pada ispod 30 fps. Ne mogu da povecam fps na 60 nikako. Sve na low i rezoluciju smanjio do kraja i stavio na 50%, i isto. Sve sam fore pokusao sto sam nasao po netu. I iskljucio sam v sync. Sve sam iskljucio. I igru.

Imam win 10. I ne bih dirao ako ne moram. Ne znam sta mi je kvarno, pa me ovako zeza igra. Kuciste otvoreno i nekoliko ventilatora hladi sve. Nije pregrevanje.

Ima likova na yu tubu urade alt tab i igra im proradi. I meni se desilo par puta da proradi ali vise nece.

A grafika izgleda skoro isto i na low i na ultra. Svaka cast za doom 4. Samo sto nije bolji od prvog. Ni po atmosferi a ni po grafici, a zahteva ocigledno svemirski brod da radi.

Ili mene zeza windoes? Ko to zna. Postavicu na yu tub da vidite kako to cudo izgleda a kako radi. Kao da igram na digitronu.


Ne zahteva svemirski brod, vec grafiku sa vise od 2GB memorije. E sad, kako da ti toliko bas pada FPS, ne znam. Kod mene na 760 radi dosta fino, retko pada ispod 35, skoro sve na max.

Takodje, ako imas ventilatore onda se kuciste drzi zatvoreno :D
 
Tenk yu. Posle nekoliko dana butanja, konacno sam odradio clean intall grafickih drajvera. I zamisli kad radi. Glupi ja. Nisam ocekivao da me auto update drivera zezne tako.

Zato mi i radilo u pocetku, pa se posle usporilo.

I ovo je ko zna koji put da kad postavim pitanje na forumu, da nadjem resenje odmah posle. A zeza me vec mesec dana.

A ventilatori su napolju. Mrzi me da ugradjujem u kuciste. Desavalo mi se da mi se pregreje cip set na ploci i pocne da obara brzinu procesora. Jer mi ova gtx 960 pregreva cip. Odmah je do njega. Heatpajpovi ga gotovo doticu. A samo aida 64 pokazuje temperaturu i to na burn testu. I to sam jedva pronaso.

Ja kakav sam maler i da sam igru kupio za PS4 mene bi zezala.
 
Poslednja izmena:
Prerano sam se poradovao. Opet ne radi. Level foundry, odmah kad stanem ispred vrata fps pada na 30. Sve sam stavio na low i smanjio rezoluciju na najmanju i nju smanjio na pola. I nece. A malopre radilo. I nista nisam dirao od onda


Jesu je napravili svaka im cast.
 
A jesi se zapitao da nije problem u grafickoj ipak na toj imas 2 gb vrama i 128 bitnu memoriju? Ja sam eto pre nego sto sam prodao svoju graficku 7970 3 gb vrama i 384 memorija picio doom i sve sto sam mogo sam poukljucivao do kraja i igra je letela a ostatak konfiguracije je i5 2500k ne klokovan, 2x4 gb rama u dual channel... znaci samo problem koji mozes da imas je samo u grafickoj nista drugo ti ne moze zezati masinu.
 
Mozda neki frejm vise ali nisam testirao situacije gde je cpu vise bio opterecen kojih ima na nekoliko mesta kad se dodje u pakao. U svakom slucaju ovaj patch ce dosta da znaci za one sa slabijim cpu-om.
 
Hm, ja taj skok skoro da ne primećujem. Onaj bagoviti nivo Vega Central Processing je i dalje obogaljen, i sa vulkanom fps je jadan.
Žali bože trošenja nedeljnog jutra. Možda će sa nekim budućim drajverom raditi bolje.
 
Probaj Vorlone, da čujem utiske. Kod mene skoro da nema razlike.
Poziv važi i za ostale.
Ja sam očekivao bar neki dobitak.
 
Ma nije moguće, ja sam mislio da samo Nvidia ignoriše kupce starijih serija svojih kartica uskraćujući im unapređenja u novim drajverima, kad ono...:d
 
nVidia samo prednjaci u svim stvarima negativnim po kupca. Daleko od toga da je jedina.
 
Hmm, piše da je na listi podržanih :)
Mada sam ja generalno zadovoljan performansama bez vulkana, obzirom da je kod mene crvena konfa :D
Samo sam očekivao neki frejm više sa vulkanom :p

PS. živi užas sa nazivima komponenata u "moja mašina". Zapadnocifarni Zeleni :D
 
Poslednja izmena:
Uf, to je mašina od pre 5+ godina, tek sad kontam da ništa tu nije aktuelno :d
 
Sve sto covek napravi on to moze i da provali, sve ima svoje mane, nista nije savrseno niti treba da bude...
 
Ajde Doom manje vise, ali postajem jako nestrpljiv da vidim u prodavnici Mad Max :)
 
Mad max? Zar nije on odavno u "prodavnici"?

Sent from my SM-G903F using Tapatalk
 
Nije bas, moralo je nesto systemsko vreme na racunaru da se salta, a to mi se nikako ne radi.
 
Nazad
Vrh Dno