Šta je novo?

Doom 4

Mislim da je Doom dominantno GPU zahtevna igra. Realno gledano CPU u mojoj mašini je za današnje standarde krš i relikvija, ali za 30h igranja koliko sam nakupio u Doom-u, još uvek nisam video da je bio zakucan na 100% kao recimo u Crysis 3 ili novim TR. Grafika sa druge strane je bila non stop na 100%, boostovala maksimalno, i roštiljala se na 85C. Verovatno bi maksovo GTX 970 da je ubacim u komp...
 
Poslednja izmena:
I nije kratka igra, pogotovo ko se trudi da očisti nivo :D
Oko 30 h već cedim :D
 
Pokusas god off ako ne new game i to je to.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Ja sam na kraju igre baš probao to. Ukucao "god" i upalio, ukucao "god" i ugasio bez problema.
 
Nemam pojma kod mene nije htelo nisam siguran zasto. pokusao sam kod zadnjeg bosa ubio ga i posle nisam mogao da nastavim. Pokusao sam sa god off ali mi je i dalje odbija da nastavljam igru. Mp je radio a za ovo sam jedino uspeo da idem na new game.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Pitanje da li je izasla narodna verzija igre.ako nije gde mogu najeftinije da kupim

Sent from my HM 1SW using Tapatalk
 
Nije nitice da izadje. Idi na sajt allcdkey i videces tamo sve cene i gde je najeftinije.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Imaš onu varijantu na KP, da "pozajmiš" steam nalog i igraš off-line za 1500 din. E koliko je to pouzdano, pojma nemam.
 
Mnogo je skupo tih 1500 dinara. Rusi nude (ima i pouzdanih likova koji te neće zeznuti) za 1-2-3 dolara po igri.
 
I mene zanimaju ti Rusi, u vezi igara, naravno no homo:dOsim ako su Ruskinje, onda ok.
 
onda daj i meni za buduce neke igre :)
 
Zar nije bolje ako vec dajete 1500din kupiti igru sa nekim i uraditi family share radije nego se zezati sa kp likovima i rusima...
 
Zar nije bolje ako vec dajete 1500din kupiti igru sa nekim i uraditi family share radije nego se zezati sa kp likovima i rusima...

Ne mozes da delis nesto sto nije tvoje, to sto platis 1500 dianra je da tebi neko omoguci family share a onda ti ne mozes da ides dalje da delis.
 
Bolje se skupite vas 5 sa foruma, dajte po 700-800din, kupite igru i delite medjusobno.
 
mnogo mi dosadan doom, odigrao sam nekih sat, dva i sad nikako da opet igram, samo pucas ko ******...
 
^ne znam sta da ti kazem ukusi su razliciti.
 
^ ruskinje za 1500 dinara? :p

Salu na stranu, koja je neka minimalna konfiguracija na koju ovo moze da se pogura?
 
Igram ga sad na ps4. Odličan je. Glory kill je najbolja stvar... i motorna testera

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno