- Učlanjen(a)
- 12.05.2005
- Poruke
- 1,880
- Poena
- 349
Aha, vazi... 🙂
Koliko ljudi to ume da koristi ovde? Koliko ti puta nesto treba odmah?
Pa kome treba "odma'" neka fensi egzotika, taj nek se snadje kako ume. Ja mogu da cekam i 10 dana na to.
Sto se tice toga da ljudi ovde nemaju pojma da koriste e-bay, poenta je da ukoliko bi postojao ovlascen "e-bay store" u Srbiji, niko i ne bi morao da se cima i narucuje preko interneta (ako vec ne moze ili ne zna tako), vec bi otisli u store i rekli "ja bih to i to", i lepo sacekali 10tak dana da to stigne.
A druga stvar je sto i kad se roba naruci sa e-bay-a, cak i sa svim dazbinama (carina. transport, itd) bude i do 50% jeftinijia nego u domacim firmama.
Poslednja izmena: