:S:E, došlo sve na svoje.
A kada se ovde svojevremeno poteglo pitanje gde (ne)treba kupovati i kada su ljudi pokušali na sve načine da odvrate manje iskusne da ne kupuju kod "forumaša", ceo mod-tim se iz petih žila trudio da omalovaži napore, kao, ima svako pravo da radi kako on misli da treba, ovo je slobodna zemlja, trange-frange, smuti-pa-prospi,...
Poenta je da je ovde društvo pokušalo da reaguje preventivno, ali je ipak interes nadvladao razum, ako me razumete.
Neka, sve uvek dođe na svoje, a što neko reče pre mene, žao mi je samo lakovernih kupaca koji su se navukli kao muva na g****, a ostalih, pogotovo uvoznika ič mi nije žao, znali su s'kim rade, tako da....
Anyway, pamet u glavu i ubuduće voditi računa kod koga se kupuje, nije sve u najnižoj ceni.
edit: ispravka sledi, s obzirom da sam možda malo preterao sa onim "ceo mod-tim".
dakle, u pitanju je tread:
http://www.benchmark.rs/forum/showthread.php?t=132368&highlight=forum+računari
Dakle, u pitanju je samo JEDAN ex-moderator, sada samo vip.
ende i:S: