Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
JUST IN CoinAcademy is reporting that Kraken has paused withdrawals..

Cini mi se da je ovo gora situacija nego luna / celisus / 3AC
 
JUST IN CoinAcademy is reporting that Kraken has paused withdrawals..

Cini mi se da je ovo gora situacija nego luna / celisus / 3AC
Kraken je blokiran vec par sati.. na desktopu ne dozvoljova ni login, dok na telefonu mogu samo portforlio da vidim lol
cim se odblokira prebacujem sve na binance evtl na ledger, dizem ruke od ovih
 
Samo cold wallet, vracamo se u ledeno doba 🥶
 
Za neke će uvek biti ledeno doba i kada btc bude 100k. Nikada se opametiti neće 😃😃😃
 
šta je sad sa Tetherom koji K ?
 
Kraken je blokiran vec par sati.. na desktopu ne dozvoljova ni login, dok na telefonu mogu samo portforlio da vidim lol
cim se odblokira prebacujem sve na binance evtl na ledger, dizem ruke od ovih

Sad radi.

Ne bi me čudilo da je u pitanju bio DDoS ili neki drugi pokušaj hakovanja istih.
 
Možda se i ne ispostavi kao best buy..vreme će da pokaže 🙂
Sigurno nece jer je to vec prodato na 18.2.😀 To je bio brzi trejd kada je bila panika. Kes kojim je kupljen taj btc je bio za izvlacenje ali sam hteo da zaradim dodatno za fee sto je i uradjeno. Moj pravi order je postavljen na 15.2k sto se tice btc-a i to ce za mene biti dno sta god bilo posle.
 
Pa šta bi od one teorije dolar pada btc raste ?

jos je rano. evro treba da pukne. ovo sa njim jos nije nista. na racun evra sto pada $ ce rasti. na kraju tamo mozda za godinu godinu ipo puci se i $ nema gde.
 
Sigurno nece jer je to vec prodato na 18.2.😀 To je bio brzi trejd kada je bila panika. Kes kojim je kupljen taj btc je bio za izvlacenje ali sam hteo da zaradim dodatno za fee sto je i uradjeno. Moj pravi order je postavljen na 15.2k sto se tice btc-a i to ce za mene biti dno sta god bilo posle.
Ovo je skolski primer za kripto rukije da se ne zalecu u kupovinu citajuci sta drugi rade ;) Nista licno, ali sam se ovoga nagledao u poslednjih par godina.
 
Prvi order od 17200 je sinoć popunjen. Idemo dalje. Nema ovde velike filozofije. Gledajte Frrkin chart za Bitcoin Master Plan i sve će biti jasno. Bear će pogoditi dno u novembru, kao i u ranijim ciklusima. Da li je ovakvo ponašanje povezano sa midterm izborima u SAD? Možda jeste možda nije, niko ne može da tvrdi sa sigurnošću, ali postoji osnovana sumnja.
Moj plan je da vratim ETH koji sam konvertovao u BTC na 0.08, na nivou oko 0.04. Drugi trejd će biti RVN. Konvertovan u BTC u proseku na 360 satošija. Krećem sa kupovinom kada padne ispod 50. Ostale aktuelne altove neću da pratim. Ovu siću što je ostala čekam da prodam kada krene oporavak, pa dokle doguraju. Trenutno tražim novi novčić koji će biti popularan u sledećem bull marketu. FLUX i KASPA su mi za sada favoriti. FTX je favorit iz senke. Ako Binance kupi FTT, može da se desi da ga razviju kao BNB i fino mu povećaju vrednost.
 
Jesmo svi znali da su menjačnice/kladionice mahom nelikvidne? Jesmo. Još pre pola godine sam rekao da će krenuti da pucaju, svako ko prati je znao da je samo pitanje vremena.

Prava žurka počinje tek kada se obelodani i druga javna tajna koju takođe svi ovde znamo - da su stablecoini bez pokrića.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno