Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
po duzini trajanja imam osecaj da je proveo na katamaranu nekog bogatasa , spavao u kabini na pramcu sa leve strane i duzio cetku i prasak...
Da ne budem progresno shvacen , ja bih drage volje bio u toj poziciji , ako vec ne mogu da budem kapetan ladje.
P.S. pre nekih 3-4 godine sam tripovao da nadjem nekog ko ima ista zajednicke sfere interesovanja i da otkupimo onog trimarana chydropteru ... Kad ono cvrc pretekli me neki francuzi kupili ga za nekih 5-6000$, al ima pravde i njih je za*3bala korona , platili je al je ostala na vez nisu mogli po nju :). i od tada nemam nikakve informacije.
sry na off topic , plz :)
 
izgleda da je (opet) support izdrzao i drzi se na 21k posle kratkog ronjenja ? ;)

DAmn SAJ tvoji postovi i tvoje predvidjanje kao lakmus papir. Kazes ga a ono desi se - suprotno. Ni to nije lose.
Imam osecaj da vise ne smes nista glasno pomisliti a kamo li reci :).
bajdvej da li si se vratio sa odmora ?
aj na pp gde si bi ako nije problem
POZ.
Zasto mislis da je prica zavrsena?!? :unsure:
Izdrzao je 21K na guzove ali nemoj misliti da je opasnost prosla. Ovo je bas bilo prerano za damp. Zima nije ni blizu, tek nas cekaju iskusenja.

Vratio sam se s odmora i uopste nisam bio ni na kakvoj egzoticnoj destinacij, u skladu s cenom LTC-a :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 
Zasto mislis da je prica zavrsena?!? :unsure:
Izdrzao je 21K na guzove ali nemoj misliti da je opasnost prosla. Ovo je bas bilo prerano za damp. Zima nije ni blizu, tek nas cekaju iskusenja.

Vratio sam se s odmora i uopste nisam bio ni na kakvoj egzoticnoj destinacij, u skladu s cenom LTC-a :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
prica nije zavrsena
izdrzao za ovu nedelju :) (mozda)
do sledece nedelje
 
Jos samo fali da Morbius promeni pricu, da je zlato truba i da je kripto asset buducnosti..
 
Da bre Saj od ultra optimiste je prebacio prekidac na apsolutnog pesimistu. Po tom pitanju presisao i M ;)

Realno "storm coming / winter coming" agenda je sve bliza i bliza. da li nas plase na prazno uskoro cemo saznati , fore imamo nekih mesec dana a svaka nasa odluka ce biti sudbonosna jedna greska i ... Z!
 
Sto sam pesimista? Samo sam realan.
Ko ce vama ugoditi. Prvo kukate kako sam nepopravljivi optimista koji samo gleda kroz ruzicaste naocare sad da sam apsolutni optimista :ROFLMAO:
Winter is comming!
Ja cekam jedan dobar popust za dokupljivanje i da se spremam za sledeci ciklus. Sve su sanse da dno nismo nasli i da mozemo lagani 30-40% dole. Mislim da je 13K dno za BTC i da ispod toga ne moze. Altovi ko zna dokle ce ako bude dampa. Sledece godine ocekujem pocetak akumulacije.
To je pod uslovom da se ne stvaraju neke nove krize.
 
Kad kazes neke nove ne znam da li mislis na ovu koja za prave sto se kaze jos nije ne pocela a na pragu je ili nesto sto do sada nismo predvideli? :)
Mi ako udjemo globalno u recesiju a po svemu sudeci krecemo se u tom pravcu barem 2-3 godine bice ozbiljnih problema na svetskom trzistu, ne vidim zasto bi kriptu bilo bolje u tom slucaju.
 
Naravno da pade, kao što rekoh već dugo se vučemo u tom kanalu 19-22K, sa ponekim izletom, ali može da se trejduje.
Ovako to izgleda kod mene i čekam tih 22K. Ovi resistance i support nivoi ništa ne znače kad odjednom nestanu-
 

Prilozi

  • btctrade.jpg
    btctrade.jpg
    58.2 KB · Pregleda: 197
Dok god ide gore-dole, meni super. E sad, znam za kvaku, krenuće dole jače ili non-stop gore i tu sam pukao....
Kako oceniti kada će šrobiti 24k, velika misterija.
Sve pokazuje da će se podići do 22K a onda pasti do 17k, ali ko bi ga znao
 
Dok god ide gore-dole, meni super. E sad, znam za kvaku, krenuće dole jače ili non-stop gore i tu sam pukao....
Kako oceniti kada će šrobiti 24k, velika misterija.
Sve pokazuje da će se podići do 22K a onda pasti do 17k, ali ko bi ga znao
Po svemu sudeci, i da ide gore opet ce zavrsiti na dnu koje jos uvek nismo pronasli, dakle kupuj sve ispod $20k i ne žali
 
Po svemu sudeci, i da ide gore opet ce zavrsiti na dnu koje jos uvek nismo pronasli, dakle kupuj sve ispod $20k i ne žali
Baš tako i ide, realno dno ako ne bude 12k, onda je 0, i između 20 i 12 je 35% razlike, a moguće je da će biti 30k. E sad, koliko će i da li će $ kao najpriznatiji fiat tada vredeti za konketne stvari, videćemo.
 
Ponašanje je slično, bar meni, onom od 26.jula, tako da stvarno očekujem jedno 4-5% skok pre bilo čega drugog.
 
Kakva god da je trenutna cena, vrednost, šta god, volume kripta na nedeljnom chartu je impozantan. Ozbiljnije mešanje karata.
 
Volume je lažan na žalost. Ne možeš se sada pouzdati u to.
 
Trejdovanje leverage pozicijama je udarilo ATH u istoriji, tako da je volume dosta veliki, ko radi leverage, samo se prisetite one stare.. Kada je grafikon na vrhu.. Dobro je izaći malo..

Ne znam za ostale ali zadnjih mesec dana treba vam 200% fokusa za day trade.

IMG_20220831_095956_754.jpg
IMG_20220831_095952_935.jpg
 
Pitanje za Vas ozbiljnije trejdere. I nemojte da mi se smejete ako sam napisao/nacrtao neku glupost, jer ne tvrdim da znam sta radim.

Koliko je ovakav neki scenario moguc/verovatan za ukupan crypto market cap?
 

Prilozi

  • joj.jpg
    joj.jpg
    197.6 KB · Pregleda: 183
Nisam neki ozbiljan trejder ali sa desne strane imaš low volumen.. I tu nemaš podršku uopšte

Probijanje MA ima više ulogu na psihu trejdera
 
Imam besplatno 5$ na cucoin za futures pa posto pojma nemam o tome ako ima neko preslog kako da ih istrejdujem ? :)
 
Long 10x
Limit order 19850 btc
Povuci klizač do kraja da iskoristi svih 5$
Postavi order.. Mozda se upeca i nastavi gore
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno