Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Gde? Classic je i dalje ista.
 
Blizu smo 200ma, na 32500 otprilike, na 31500 sam stavio tp jer kontam da ce 200ma da ga odbije sigurno .
Ubo si u dolar dokle ce da ide svaka cast ...

Ko nije prodao ADA-u na 3$ sad bi mogla da bude prilika pogotovo ako ode jos malo gore ( ja cu verovatno da istresem ovo malo sto mi je ostalo ) -> ili sto kaze covek prebacim u nesta drugo ETH / MATIC / DOT
 
Bas pratim postove ovde, ne komsntarisem mnogo jer sam laik ali mi je drago kad vidim da se ceni drugo misljenje i znanje. Svaka casta za @Simke1984 vidim da si doneo ljudima malo radosti u ovom “nezgodnom” periodu za kripto. Samo nastavi.
pa nemoj biti laik, uključi se malo u diskusiju, daj neko mišljenje, postavi pitanje šta te zanima pa ćeš dobiti odgovore.
msm, zasto biti laik kad nas bar ovde ima gomila sa različitim misljenjima, a na kraju sam doneses odluku naravno 😀 + naučiš nešto što nisi znao
 
@weasel
Da li moze da se vrati na temu Simketov post od pre dve strane gde je postavio svoj chart i objasnio svoj trejd? Ja sam hteo da iskoristim taj post i ove kasnije sa objasnjenjima kao jedan od primera samo nisam stigao da ga detaljnije pogledam, a sad vidim da je iz nekog razloga obrisan.
Hvala unapred
 
Ubo si u dolar dokle ce da ide svaka cast ...

Ko nije prodao ADA-u na 3$ sad bi mogla da bude prilika pogotovo ako ode jos malo gore ( ja cu verovatno da istresem ovo malo sto mi je ostalo ) -> ili sto kaze covek prebacim u nesta drugo ETH / MATIC / DOT
Samo nisam ubo trejd do kraja, izasao sam na 30600, tu sam SL stavio. Ubedjan sam da idemo do 36 k. @Simke1984 gde bi sad stavio ulaz da otvaras sad poziciju? 30500 mi deluje kao pocetna tacka?
 
Vratili lunu na binance. Al samo trejd u busd 🕺

Sad gledam, posle dužeg vremena uđoh na Binance i prvo što sam video je da nemam više 4 Lune već 1,24, 3 komada su volšebno nestali bez objašnjenja :), verovatno neka konverzija posle bankrota,
Inače može trade u usdt i busd a stoji warning velikim slovima-high risk :ROFLMAO:
 
@weasel
Da li moze da se vrati na temu Simketov post od pre dve strane gde je postavio svoj chart i objasnio svoj trejd? Ja sam hteo da iskoristim taj post i ove kasnije sa objasnjenjima kao jedan od primera samo nisam stigao da ga detaljnije pogledam, a sad vidim da je iz nekog razloga obrisan.
Hvala unapred
Ako ga je morbius prijavio jako teško, dobro je Simke još i prošao jer nije usput i banovan.
Nažalost ovaj forum tako funckioniše, lokalni šerif pošalje u DM nekom moderatoru da mu treba taj i taj da bude banovan, jer ga nervira, i to mu je završeno.
Ti onda lepo pitaš na forumu predvidjenom za to o čemu se radi i oni ti obrišu tu poruku, i to je tako.
 
Samo nisam ubo trejd do kraja, izasao sam na 30600, tu sam SL stavio. Ubedjan sam da idemo do 36 k. @Simke1984 gde bi sad stavio ulaz da otvaras sad poziciju? 30500 mi deluje kao pocetna tacka?
Ako si siguran da idemo na 36k, onda možeš i sad ući lagano, imaš 15ak % prostora za uzimanje profita X leverage, a sl staviš par % od ulaza.

Ja lično ne volim da "vijam trejd", nego postavim ordere i čekam. Msm, trenutno ako 31.5 pukne, može se cena lagano vratiti skroz na početak talasa, jer je pump bio tokom vikenda i juče kad je bio neradan dan u USA i većem delu EU. Izašao sam delom malo ispod 32k noćas, podigao sl malo ispod 31, a ostatak pozicije čeka tp2, pa lagano.
 
pa nemoj biti laik, uključi se malo u diskusiju, daj neko mišljenje, postavi pitanje šta te zanima pa ćeš dobiti odgovore.
msm, zasto biti laik kad nas bar ovde ima gomila sa različitim misljenjima, a na kraju sam doneses odluku naravno 😀 + naučiš nešto što nisi znao
Pa evo uzeo sam Solanu na ceni od 85$ i onda posle 5 dana je krenula cena dosta dole 50% sad vidim da se malo stvari popravljaju ali daleko je to od dobrog. Interesuje me vase mislje oko solane i kakve su pretpostavke?
 
@weasel
Da li moze da se vrati na temu Simketov post od pre dve strane gde je postavio svoj chart i objasnio svoj trejd? Ja sam hteo da iskoristim taj post i ove kasnije sa objasnjenjima kao jedan od primera samo nisam stigao da ga detaljnije pogledam, a sad vidim da je iz nekog razloga obrisan.
Hvala unapred

Niti sam bio prisutan neko vreme. Nisam ja obrisao njegov post.
Izbrisan je u mnostvu postova da bi se ocistila tema od kad je krenuo spam i vredjanje.
Nije njegov post bio problem, vraticu naravno.
 
Pa evo uzeo sam Solanu na ceni od 85$ i onda posle 5 dana je krenula cena dosta dole 50% sad vidim da se malo stvari popravljaju ali daleko je to od dobrog. Interesuje me vase mislje oko solane i kakve su pretpostavke?
Trenutno bilo koji alt je shit, takav je trend, bitcoin padne za 5% svaki alt padne 10-15-20%, bitcoin skoci za 5% svaki alt skoci 3-7% i sve tako u krug dok se svaki alt ne iscjedi do 90% od ath-a. Po meni u ovom periodu jedino sa cime se moze igrati je btc, sve ostalo samo short...
Ako neko zeli dugogodisnji hold onda neka postepeno kupuje altove u koje vjeruje i tako smanjuje ulaznu cijenu, za "scalp" sada nije vrijeme.
 
Trenutno bilo koji alt je shit, takav je trend, bitcoin padne za 5% svaki alt padne 10-15-20%, bitcoin skoci za 5% svaki alt skoci 3-7% i sve tako u krug dok se svaki alt ne iscjedi do 90% od ath-a. Po meni u ovom periodu jedino sa cime se moze igrati je btc, sve ostalo samo short...
Ako neko zeli dugogodisnji hold onda neka postepeno kupuje altove u koje vjeruje i tako smanjuje ulaznu cijenu, za "scalp" sada nije vrijeme.
Priželjkujem da vidim Avax na 10$, Matic na 0.3, BCH na 70, SOl na 25 i ETC na 12-13, pa posle toga neka ide gde hoce.
 
Moja greska, alt sezona je kad je index za alt ispod 20, nisam video lepo. Mada ti indikatori ne znam koliko treba da budu zvezda vodilja. Btc je satro altove, a tek ce ako odemo dole opet.
 
imas link za chart u opsta diskusija , po meni ako btc krene gore a altovi su ispod 10 to je neki alt deep kao septembar 2021
 
Indeks strave i alavosti ponovo na 10 poJena, za očekivati je krvavi vikend i još gora nedelja iza. Mada, analiza iznad kaže da može i u zeleno ili da tapka u mestu:unsure:
 
Solani recimo nisu potrebni neki tamo indeksi da bi znao da je strava i uzas.
Svaki dan neki problem, svaki dan prestaje sa radom i svaki dan sve vise tone.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno